WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Fruzia

Re: Małgorzata Wyszyńska nową szefową „Wiadomości” TVP1

Fruzia Czw Sty 20, 2011 11:00 pm

Przez obecność Pani Wyszyńskiej na wizji przestałam ogladać Wiadomości-----czy nikt nie widzi, że ona "tylko mruga oczami"; na to juz się nie daje patrzeć, przeciez mamy tylu młodych i zdolnychdziennikarzy !!!!!!!!Niech wreszcie ktoś to zauważy, bo nie po to płacę abonament, żeby wyłanczac telewizor jak widzę tę sztucznie usmiechniętą gębę. Chyba już czas aby mauczyła się pokazywać na ekranie.
    Awatar użytkownika
    MIRA

MIRA Wto Lut 15, 2011 5:54 pm

BARDZO ZLE ZE ONA ZNOWU WROCILA JAKA SIE JEST ZAROZUMIALA ZE SZTUCZNYM USMIECHEM WSZYSCY ZNAJOM I RODZINA NIE OGLADAMY WIADOMOSCI GDY TA PANI PROWADZI O NIEBO LEPSZE SA FAKTY JAK DLUGO BEDZIE PANI SZYMALA TO TEZ NUDY NA PUDY SPADA OGLADALNOSC: ZMIENIC JE I TO JAK NAJSZYBCIEJ BO SZKODA JEDYNKI :
    Awatar użytkownika
    malwka

malwka Nie Lut 20, 2011 5:45 pm

Ludzie co wyscie sie uczepili tej Wyszynskiej z zazdroscii,ze doszla tak wysoko bo sorry ale nie rozumiem,jak dla mnie Gosia swietnie prowadzi wiadomosci,nie widze tu zadnej sztucznisci,jest bardzo mila i sympatyczan dziennikarka,a nie tak jak nie ktorzy na denci dziennikarze od siedmiu bolesci!

Ogladam wiadmosci z wielka przyjemnoscia!!! oby jak najdluzej Gosia,zostala na swoim stanowisku,i robila to co robi:)
    Awatar użytkownika
    róża

róża Pon Mar 07, 2011 1:43 pm

myślałam ,że większej szmiry jak fakty już nie ma . myliłam się , te plazmy to chyba przez okno powyrzucać , bo niedługo beczeć jak barany będziemy.
    Awatar użytkownika
    **8

**8 Nie Maj 22, 2011 11:56 am

Karnowski . Jestes w bledzie.
    Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości