[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mały narożnik

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Tu nie rozmawiamy o mediach, reklamie.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
starmilks@gmail.com
początkujący

Mały narożnik

starmilks@gmail.com Śro Paź 20, 2021 11:32 am

Sofa/mały narożnik? koniecznie z funkcją spania w stylu skandynawskim/loft
Nieduży salon pokażcie co macie co polecacie
Awatar użytkownika
hiperion@o2.pl
początkujący

Re: Mały narożnik

hiperion@o2.pl Czw Paź 21, 2021 7:45 am

Sama ostatnio szukalam do salonu takiego mebla. Nie jestem w stanie pozwolić sobie na nic większego bo chcę w pomieszczeniu jeszcze zmieścić stól z krzesłami.

Widziałam taki fajny mały narożnik bez boków w sklepie Meble Arkadius. Już raz zamawiłam w sklepie meble do pokoju córki ( nie wypoczynkowe, ale meblościankę). Byłam zadowolona zarówno z procesu zamówienia jak i z samych mebli, tak wiec pewnie zdecyduje się też na zamówienie narożnika.
Wróć do After work

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości