WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tom

„Mam talent!” stracił 610 tys. widzów, ale TVN nadal liderem rynku. 40,02 mln zł z reklam

Tom Wto Lis 30, 2021 10:06 am

Znacznie lepiej oglądało się w tym czasie The Voice
Awatar użytkownika
Ela

Re: „Mam talent!” stracił 610 tys. widzów, ale TVN nadal liderem rynku. 40,02 mln zł z reklam

Ela Wto Lis 30, 2021 11:10 am

Niewykształcona jakaś pani chylińska śmie kogoś pouczać - bardzo słabe. Niech lepiej zajmie się graniem tych amatorskich koncertów
Awatar użytkownika
Oksymoron

Re: „Mam talent!” stracił 610 tys. widzów, ale TVN nadal liderem rynku. 40,02 mln zł z reklam

Oksymoron Wto Lis 30, 2021 11:13 am

"Ela" napisał(a): Niewykształcona jakaś pani chylińska śmie kogoś pouczać - bardzo słabe. Niech lepiej zajmie się graniem tych amatorskich koncertów

Do tego jakieś żenujące wtrącenia polityczne. Żenada, nie idzie tego oglądać
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Lis 30, 2021 11:23 am

Bo ileż to można katować widzów tym starym odgrzewanym kotletem,Ludzie mają dość tego badziewnego programu .
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Wto Lis 30, 2021 3:13 pm

Największym sukcesem oglądających TVN jest fakt, że stacja zarobiła 40mln :D
Awatar użytkownika
anonim

anonim Wto Lis 30, 2021 4:25 pm

Wiadomo, że po "MT!" widownia wyraźnie przepływa do dwójki, ameryki nie odkryłeś.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 76 gości