[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Mam talent!” stracił widzów, ale TVN nadal liderem rynku

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
edqd

„Mam talent!” stracił widzów, ale TVN nadal liderem rynku

edqd Wto Wrz 21, 2021 7:41 am

bue, to już kiła z dzumą. 0 nowości, jury do D, wątpliwe "talenty" itp
Awatar użytkownika
Mika

Re: „Mam talent!” stracił widzów, ale TVN nadal liderem rynku

Mika Wto Wrz 21, 2021 8:39 am

Michał Kempa to petarda, świetny człowiek!
Awatar użytkownika
Tom

Tom Wto Wrz 21, 2021 8:54 am

"Mika" napisał(a): Michał Kempa to petarda, świetny człowiek!

Ciekawe czy Prokop już go penetrował, pewnie tak
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Wto Wrz 21, 2021 9:07 am

Tego odgrzewanego starego kotleta nie sposób oglądać takie to nudne i sztuczne
Awatar użytkownika
Ert

Ert Wto Wrz 21, 2021 9:10 am

Program już niczym nie zaskakuje i jest nudny, ale plus za te wszystkie wprowadzone nowości: od prowadzącego, scenografii i jury.
Awatar użytkownika
Iksiński

Iksiński Wto Wrz 21, 2021 10:28 am

Podawanie wyników vs. wyniki innych stacji w tym czasie to mocna manipulacja danymi. Jeżeli odnosi sie to np. do TVP1 i TVP2 to wyniki tych stacji w trakcie emisji Mam Talent obnizać beda bloki reklamowe przed pierwsza cz.Voica, blok między cz. 1 a 2 a na Jedynce bloki reklamowe przed Komisarzem Alexem i Hit Na Sobotę.
Jezleli miałoby byc tu wiarygodne porównanie to lepiej byłoby wskazać jakie wyniki miały strategiczne pozycje innych stacji w całym wymiarze - czyli ile mia Kuchnia Polsatu, Voice of Poland TVP2, Komisarz Alex i Hit Na Sobotę TVP1 - wtedy możemy porównywać jabłka z jabłkami a gruszki z gruszkami.
Awatar użytkownika
Nieogladam

Nieogladam Wto Wrz 21, 2021 12:36 pm

Dno dna. Kiepscy beztalenci. Nic ciekawego nie pokazują. A spiew to sa inne programy. Dziwie sie ze znowu powstalo.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Wto Wrz 21, 2021 3:47 pm

To program z kategorii "nieświeży kotlet". Niby coś tam odświeżyli, ale oglądając go, wciąż można się poczuć jak w 2011 roku, kiedy takie programy świeciły największe triumfy. W internecie póki co brak sensownej "wyszukiwarki" talentów, stąd ten kotlecik się jeszcze jakoś ogląda.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości