[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Mam talent!” wraca do TVN, jesienią kolejna edycja

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ffff

Re: „Mam talent!” wraca do TVN, jesienią kolejna edycja

Ffff Wto Maj 04, 2021 11:26 am

Błagam, zmieńcie scenografie bo w krajach trzeciego świata w Mam Talent wyglądają sceny lepiej
Awatar użytkownika
Hehe

Hehe Wto Maj 04, 2021 12:10 pm

No to błazen Hołownia wraca do roboty
Awatar użytkownika
Józef Piłsudzki

Józef Piłsudzki Wto Maj 04, 2021 12:23 pm

"Decyzja nie dziwi. Żaden talent show w Polsce nie miał i nie ma takiej oglądalności jak Mam Talent. Nawet po tylu latach MT jest numerem jeden. Liczę na odświeżenie formatu."

O nie nie Mateuszku. Pierwsza edycja The Voice Senior pokazana w 2019 roku przebiła widownią Mam talent w 2019 roku. Nową edycję też może przebić. Niekwestionowanym liderem wśród talent show, Mam talent było może do 2011 roku.
Awatar użytkownika
knaga rafalali

knaga rafalali Wto Maj 04, 2021 1:38 pm

Nie maja kasy na kupno nowych zagranicznych formatów to tłuką stare, sprawdzone, które przyniosą jakieś zyski z reklam.
Awatar użytkownika
Sebek

Sebek Wto Maj 04, 2021 1:43 pm

dobrze nie Agustin Egurrola on sie nie nadaje do mam talent
Awatar użytkownika
Franka

Franka Wto Maj 04, 2021 1:43 pm

Kuba wracaj do mam talent
Awatar użytkownika
Raf

Raf Wto Maj 04, 2021 1:46 pm

Najlepsza oglądalnośc z talent shows w kraju, więc było to do przewidzenia
Awatar użytkownika
Robiek

Robiek Wto Maj 04, 2021 1:46 pm

TVN Michał Szpak
Awatar użytkownika
Matteo

Matteo Wto Maj 04, 2021 1:53 pm

"Józef Piłsudzki" napisał(a): "Decyzja nie dziwi. Żaden talent show w Polsce nie miał i nie ma takiej oglądalności jak Mam Talent. Nawet po tylu latach MT jest numerem jeden. Liczę na odświeżenie formatu."

O nie nie Mateuszku. Pierwsza edycja The Voice Senior pokazana w 2019 roku przebiła widownią Mam talent w 2019 roku. Nową edycję też może przebić. Niekwestionowanym liderem wśród talent show, Mam talent było może do 2011 roku.

O nie Józek. Pierwszy sezon The Voice Senior nie miał konkurencji w postaci Mam Talent, jak zwykły Voice, więc miał nieco wyższa widownię.
Poza tym wyjątkiem, MT nie miał sobie równych jeśli chodzi o oglądalność programów talent show do 2018 roku. Ale zgacha, co? ;)
Awatar użytkownika
jkjk

jkjk Wto Maj 04, 2021 3:49 pm

"Raf" napisał(a): Najlepsza oglądalnośc z talent shows w kraju, więc było to do przewidzenia
Jakie talenty które gdzie? to tylko medialny plankton pomiedzy reklama podpasek tamponów i proszkow do prania
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Maj 04, 2021 5:31 pm

Daria Ładocha i Damian Kordas powinni przyjść.
Awatar użytkownika
NiktWażny

NiktWażny Wto Maj 04, 2021 6:29 pm

Uff. Bez "Mam talent" TVN był najbardziej inteligencką stacją na 99%.
Awatar użytkownika
NiktWażny

NiktWażny Wto Maj 04, 2021 6:37 pm

"Hehe " napisał(a): No to błazen Hołownia wraca do roboty

Mógłby płakać na wizji nad upadkiem Egurroli, względnie nad powrotem syna marnotrawnego, gdyby ten jednak wystąpił w tym elitarnym programie dla wyrobionego widza tej jedynej inteligenckiej stacji w Polsce.
Awatar użytkownika
Rob

Rob Sob Maj 22, 2021 2:49 pm

TVNic ma zadanie zarabiać kasę a nie tworzyć ciekawą ofertę programową. Wszystko co pokazują to same gnioty dla mało wymagającego widza. Dlatego ludzie się odwracają od tej śmieciowej stacji na rzecz mniej popularnych kanałów lub np. netflixa .
Awatar użytkownika
edi

edi Sob Cze 19, 2021 1:22 pm

Ale ten tvn jest nudny.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 67 gości