[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Manipulacja wypowiedzią w "Newsweeku"? "Myślałem, że to pomyłka". Autorzy mówią o nieporozumieniu

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Manipulacja wypowiedzią w "Newsweeku"? "Myślałem, że to pomyłka". Autorzy mówią o nieporozumieniu

YKK Wto Paź 19, 2021 7:36 am

Cudowna okładka. Podebraliście dyrektora artystycznego Karnowskim?
Awatar użytkownika
Obserwator

Re: Manipulacja wypowiedzią w "Newsweeku"? "Myślałem, że to pomyłka". Autorzy mówią o nieporozumieniu

Obserwator Wto Paź 19, 2021 8:18 am

Wolne media Tomasza ,Wolno w nich pisać to co Tomkowi i jego kumplom się w nocy wymyśli
Awatar użytkownika
hmm

Re: Manipulacja wypowiedzią w "Newsweeku"? "Myślałem, że to pomyłka". Autorzy mówią o nieporozumieniu

hmm Wto Paź 19, 2021 9:10 am

Lisweek to jedna wielka POmyłka.
Awatar użytkownika
jayjayPL

jayjayPL Wto Paź 19, 2021 10:00 am

chyba coś jest w tym, ze młodym, którzy nie lubią harować w pracy maja jakoś dziwnym PO-SLDowskie spojrzenie na świat i życie. Ci ludzie w większości nie zasługują na dyplomy 'wyższych' 'uczelni'.
Awatar użytkownika
Medioznawca

Medioznawca Wto Paź 19, 2021 12:05 pm

Przecież to lisweek, to skąd zdziwienie? Dla takich gadzinówek nie udziela się wywiadów.
Awatar użytkownika
bywa

bywa Wto Paź 19, 2021 9:41 pm

Najlepsze było to poruszające zdjęcie „uchodźców” z granicy białoruskiej w Newsweeku pochodzące z 2015 r. Z Serbii…
Awatar użytkownika
kris

kris Śro Paź 20, 2021 1:50 am

No zaraz. Ale śmieciówki są w porzo, czy nie? Bez pierdolamento.
Awatar użytkownika
Szywackis

Szywackis Czw Paź 21, 2021 2:54 am

Zapracowani nie jest tożsame z pracowici i oderwane całkowicie od efektywni w pracy.
Pozostaje mieć nadzieję, że ekspert to wie.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości