[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marcelina Zawadzka na razie nie wraca do „Pytania na Śniadanie”, zastąpić ją ma Małgorzata Opczowska

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Yaya

Marcelina Zawadzka na razie nie wraca do „Pytania na Śniadanie”, zastąpić ją ma Małgorzata Opczowska

Yaya Czw Paź 01, 2020 7:36 am

Ale jaja!!! TVP INFO normalnie wylegarnia gwiazd dla programów rozrywkowych!!! A jeszcze nie tak dawno czytałem że inny prowadzący PnS Tomasz Wolny ma odejść z programu, żeby prowadząc Panoramę nie był kojarzony z rozrywką hihi
Awatar użytkownika
Wzruszony widz

Re: Marcelina Zawadzka na razie nie wraca do „Pytania na Śniadanie”, zastąpić ją ma Małgorzata Opczowska

Wzruszony widz Czw Paź 01, 2020 9:08 am

Dbają w firmie o wiarygodność!
Awatar użytkownika
Widz

Re: Marcelina Zawadzka na razie nie wraca do „Pytania na Śniadanie”, zastąpić ją ma Małgorzata Opczowska

Widz Czw Paź 01, 2020 9:10 am

Fatalny pomysł. Opczowska wieczorem naparza się politycznie w tvp info w Studio Polska, a rano do śniadaniówki? Fajna polityczna nominacja, szkoda pytania na śniadanie
Awatar użytkownika
maros

maros Czw Paź 01, 2020 9:14 am

Wooow, takich ludzi nam potrzeba! I na polityce się zna, i na tematach śniadaniowych, brawo pani Opczowska! Duma! xD
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Czw Paź 01, 2020 9:19 am

Sam nie wiem. To już nie będzie takie same
Awatar użytkownika
Qwert

Qwert Czw Paź 01, 2020 9:23 am

ZBardzo nietrafione zastępstwo.
Awatar użytkownika
Malinka

Malinka Czw Paź 01, 2020 9:43 am

jezuuuuu !!!! nie nie nie nie nie błagam nie !!!!
Awatar użytkownika
Pytam, bo nie wiem

Pytam, bo nie wiem Czw Paź 01, 2020 9:52 am

To ta Pani, która ma taki piskliwy głos?
Jest tyle dziennikarek z sympatyczniejszym głosem, aparycją i nie kojarzą się z polityką...
Awatar użytkownika
gośc

gośc Czw Paź 01, 2020 10:15 am

skandal w wykonaniu widzów TVP bo oni bardzo niesłusznie krytykują panią małgorzate opoczyńską widzowie nie maja racji bo zastąpienie marceliny zawadzkiej panią Małgosia jest strzałem w 10 niż strzałem w kolano naprawdę wy się zachowujecie robicie tutaj cyrk ja apeluje do widzów PNS o oglądanie tego programu i nie przełączanie na inny kanał oraz wyłączenia telewizora z gniazdka i nie takich skandali widzów TVP jak mamy dzisiaj proszę was przeproście TVP bo TVP absolutnie to nie jest telewizja propagandowa kurskiego TVP to normalna Polska telewizja
Awatar użytkownika
gośc

gośc Czw Paź 01, 2020 10:21 am

"Panna Lala" napisał(a): Romans z Jackiem Łeskim się opłaca jak widać
ja tez tak uwazam
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Czw Paź 01, 2020 10:32 am

Jezu ile jadu w Was tefałpowskie zazdrosniczki!
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Paź 01, 2020 12:34 pm

Holiłódzka kariera: od audiotele do kanału informacyjnego i śniadaniówki.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Paź 01, 2020 1:58 pm

Przecież Zawadzka jest niewinna.
Opczowska prowadziła Telegry w TVN razem z Wróblewską, Bieleninikiem, Sochackim, Ostrysz, Janusz, Michniak i Ayakaiye.
Awatar użytkownika
eeee

eeee Czw Paź 01, 2020 2:12 pm

Poziom żenady został przebity. Nie lubię Zawadzkiej, ale Opczowska jeszcze bardziej działa mi na nerwy. Zresztą oglądając "Studio Polska" zauważyłem, że szybko przebiła Ogórkową w swoim chamstwie, prowokacjach i podejściu do rozmówców.
Awatar użytkownika
Pita

Pita Czw Paź 01, 2020 2:27 pm

Pytanie na Śniadanie wygrywało z konkurencją właśnie, dlatego że nie było takich wydarzeń, jak ta. Program śniadaniowy traci blask.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości