[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marcin Celiński kończy współpracę z Halo.Radio. „Rozgłośnia jest dla mnie rozczarowaniem”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Obatel

Marcin Celiński kończy współpracę z Halo.Radio. „Rozgłośnia jest dla mnie rozczarowaniem”

Obatel Pon Paź 19, 2020 5:11 pm

No tak... Hejto.Radio to co sie dziwić
Awatar użytkownika
Luk

Re: Marcin Celiński kończy współpracę z Halo.Radio. „Rozgłośnia jest dla mnie rozczarowaniem”

Luk Pon Paź 19, 2020 6:19 pm

Wielka szkoda lubiłem jego audycie. Kolejna rezygnacja prowadzącego w krótkim okresie. Ojciec dyrektor jak sam mówi ma trudny charakter i przekłada się to pewnie na zespół.
Awatar użytkownika
Kolega Wątłego

Re: Marcin Celiński kończy współpracę z Halo.Radio. „Rozgłośnia jest dla mnie rozczarowaniem”

Kolega Wątłego Pon Paź 19, 2020 8:12 pm

Niemożliwe, następny nie wytrzymał Kuby - furiata, który "zawsze ma rację"?
Awatar użytkownika
Mona

Mona Pon Paź 19, 2020 8:39 pm

Ale o co Panu Celińskiemu chodzi? Bo napisał tak zawoalowany tekst, że nie zrozumiałam. Wprost , tak po obywatelsku, boi wywalić prawdę?
Awatar użytkownika
Halo

Halo Pon Paź 19, 2020 9:30 pm

Awatar użytkownika
seba

seba Pon Paź 19, 2020 9:57 pm

jak znam życie nie przedłużyli mu umowy, wiedząc, że nikt za nim płakać nie będzie ogłosił, że sam odchodzi
nawet nie wiedziałem, że takie radio jest
Awatar użytkownika
adaada

adaada Pon Paź 19, 2020 10:12 pm

radio dla glupszych niz glupi .Celinski tez glupszy niz glupi w swoich komentarzach
Awatar użytkownika
DW

DW Pon Paź 19, 2020 10:37 pm

A ktoś tego radia słucha?
Awatar użytkownika
Antytoksyczny

Antytoksyczny Wto Paź 20, 2020 2:32 am

Wielka strata dla HR ale jak jest taki szef to trudno... zdrowiej dla redaktora.
Awatar użytkownika
Gucci

Gucci Wto Paź 20, 2020 7:51 am

Nagadał się, naopowiadał, a ja kompletnie nie rozumiem, co chciał przekazać. Taki bełkot treściowy.
Awatar użytkownika
animowany

animowany Wto Paź 20, 2020 1:18 pm

Mam sentyment do Wątłego przez wzgląd na dawne czasy i nie mam tu na myśli występów w Superstacji.Kiedyś był jak Łukawski dla Trójki o poranku, lub Niedźwiecki dla listy. Tak było. Po wejściu w bagno jakim jest polityka całkiem stracił kontakt z rzeczywistością. Teraz głównie jest antyklerykałem i właściwie profil rozgłośni głównie tak jest ukierunkowany. To nie jest medium obywatelskie. To radio w opozycji do rozgłośni z Torunia, mediów rządowych, w opozycji do wszystkiego.
Awatar użytkownika
Ciapcior

Ciapcior Śro Paź 21, 2020 12:58 pm

Rok temu jak Wątły zakładał radio to robiłem wpłaty przez kilka miesięcy... to było najgorzej wydane 300 zł w moim życiu. Myślałem żę to będzie na prawdę jakieś MEDIUM OBYWATLESKIE a to tylko taka fikuśna nazwa bo to extremalnie lewicowa agitacja.
Awatar użytkownika
CiapuCiapu

CiapuCiapu Śro Paź 21, 2020 1:06 pm

"seba" napisał(a): jak znam życie nie przedłużyli mu umowy, wiedząc, że nikt za nim płakać nie będzie ogłosił, że sam odchodzi
nawet nie wiedziałem, że takie radio jest

tak sie sklada że Marcin Celiński to był w tym radiu najbardziej konkretny człowiek...
Awatar użytkownika
Anka

Anka Śro Paź 21, 2020 9:36 pm

CZYLI NIE MA TAM DEMOKRACJI ?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości