[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marcin Gruszka rzecznikiem prasowym Allegro, odchodzi Paweł Klimiuk

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Smart

Marcin Gruszka rzecznikiem prasowym Allegro, odchodzi Paweł Klimiuk

Smart Śro Kwi 07, 2021 7:54 pm

No i wychodził Gruszka rzecznika i pozbył się Klimiuka. Czy to dobrze dla Allegro to nie wiem.
Awatar użytkownika
Skylarking

Re: Marcin Gruszka rzecznikiem prasowym Allegro, odchodzi Paweł Klimiuk

Skylarking Śro Kwi 07, 2021 8:14 pm

Szacunek dla Pawła Klimiuka za przekazanie stanowiska w tak dobrym stylu i z dżentelmeńską klasą. Marcin Gruszka jest świetny i sprawdzi sie w allegro idealnie. Uszanowanie i powodzenia.
Awatar użytkownika
klasa

klasa Śro Kwi 07, 2021 8:49 pm

Eks-rzecznik z klasą, to się ceni.
A nowy rzecznik? Cóż, Allegro jak Play, na rynku cudownie, a w bocznej uliczce bajzel.
Nie wyzerujemy Ci konta, więc nie wprowadzimy korekty danych do faktury, które to dane wzięliśmy sobie z sufitu. Chcesz wyzerować konto?
Wydrukuj formularz (naprawdę, wydrukować?) i wyślij go ... faxem albo pocztą. Poczta działa jak działa, to szukam faxu...
Niech Amazon zrobi z tym porządek, przyda się świeże powietrze.
Awatar użytkownika
Dorota

Dorota Śro Kwi 07, 2021 9:08 pm

Wspominam Marcina Gruszkę jako wyjątkowo profesjonalnego i uroczego rzecznika w Play. Było to jakiś czas temu, ale zapamiętałam, że nie opędzał się od dziennikarzy, nie stwarzał pozorów, lecz nam pomagał . Robił swoje. Powodzenia w Allegro!
Awatar użytkownika
Niedorzecznik

Niedorzecznik Śro Kwi 07, 2021 9:44 pm

Rzecznika zastąpił Tweeterowy celebryta. Ale to chyba takie czasy są.
Awatar użytkownika
Hens

Hens Śro Kwi 07, 2021 9:58 pm

Gruszka już zdążył zrobić z siebie i bandy pracowników głupka ubierając ich w pomarańczowe korpo ciuszki i okraszając to wszystko korpo bełkotem
Awatar użytkownika
Velvet

Velvet Czw Kwi 08, 2021 12:46 am

Czyli tak: pan Gruszka niczego nie osiągnął we własnych inicjatywach, a raty kredytów trzeba spłacać. Z kolei pana Klimiuka kompletnie nie kojarzę, przezroczysty rzecznik, chyba niczego odkrywczego nie powiedział tutaj na portalu.

Moja generalna zasada jest taka: nie zatrudnia się ludzi zwolnionych. I w boksie, i w mediach.
Awatar użytkownika
@Velvet

@Velvet Czw Kwi 08, 2021 8:51 am

A ja jestem po prostu ciekawa, po co takie zmiany.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości