[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marcin Pośpiech po 11 latach pracy żegna się z radiową Trójką

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zbyszek

Re: Marcin Pośpiech po 11 latach pracy żegna się z radiową Trójką. "Są momenty, kiedy trzeba złożyć broń"

Zbyszek Czw Paź 22, 2020 9:30 pm

Te kabaretowepozegnania pełne patosu i tak chętnie wychwytywane przez niektóre media są zwyczajnie żałosne i tyle . Nie do wiary jak wielu zależy aby dokopać Trójce. Ale prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie . Byłem jestem i będę z Trójką. Właśnie jej słucham i jest pięknie.
Awatar użytkownika
kanada

Re: Marcin Pośpiech po 11 latach pracy żegna się z radiową Trójką. "Są momenty, kiedy trzeba złożyć broń"

kanada Czw Paź 22, 2020 9:44 pm

no i co odchodzi? U mnie w firmie odchodzą przychodzą… rynek pracy jest dynamiczny.
Kolejny cierpiętnik? Bo mu program przesuneli?

Ps. 3 h z autorską muzyką - każdą prowadzi kto inny między 19:00 a 22:00 jest świetnym pomysłem; dawno Trojka muzycznie nie byla tak wielowymaiarowa; Wczoraj Baron - klasyka rocka; Grabkowski - metal, stoner, grunge, industrial (miodzio!) ; I Kaczkowska z odlotowym transem…

Przedwczoraj El Muzyka, a dziś Kimruć, Tomaczuk; Pośpiech…

Przestańcie narzekać tylko słuchajcie. A Ciechana można przyciszyć - najlepiej przelączyć na Antyradio;-)

Specjalne wyróżnienie dla Lazara - chłop się nieźle rozkręcił. Ktoś jeszcze pamięta TVNowskiego gogusia Wyżgę? Bo ja już zapomniałem...
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Paź 22, 2020 9:50 pm

Jeszcze jak Strzyczkowski był dyrektorem mówiono, że Pośpiech właśnie dostanie "Za a nawet przeciw".
Awatar użytkownika
Jacho

Jacho Czw Paź 22, 2020 10:24 pm

"Janina" napisał(a): Teraz jak jest nowa ramówka i szansa na nowe otwarcie to ucieka jak szczur z okrętu. Wstyd.

Sama jesteś szczur z dziurawego okrętu. Wstydu nie masz.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Czw Paź 22, 2020 10:29 pm

"df" napisał(a):
"neon" napisał(a): Ludzie przychodzą i odchodzą. ŻADNA SENSACJA

no ostatnie 25 lat pokazało, że mentalność jedna praca do końca życia wiecznie żywa. I to u 30-40 latków.

Same tytuły tutaj też o tym świadczą. Po 11, po 6, po prawie roku.
I jeśli odchodzi to wielki ból, bo publiczny nadawca ma obowiązek trzymać go do emerytury, niezależnie czy jest potrzebny.

Tytuły świadczą o tym, że jeśli ktoś pracował przez 11 lat w tej samej firmie, to znaczy, że dobrze pracował, bo inaczej dawno by już wyleciał. Skoro sam odszedł, to może warto się zastanowić, jaka była tego przyczyna. Trochę refleksji, ot tak nikt się nie zwalnia po dłuższym okresie pracy.
Awatar użytkownika
bodo

bodo Czw Paź 22, 2020 10:36 pm

"neon" napisał(a): Ludzie przychodzą i odchodzą. ŻADNA SENSACJA

Są odejścia, których żałował nikt nie będzie, wręcz doczekać się na nie nie możemy. Są odejścia, które są realną stratą - w końcu chodzi o osoby, które były jakoś obecne w naszym życiu.
Dzięki Panie Marcinie! Otrzymaliśmy też od Ciebie wiele!
ps. mam wrażenie, że pissowska trollownia dostała w sprawie Trójki jeden przekaz: "zmiany są naturalne, nikt nie może być przyspawany do stołka, nowe jest w końcu lepsze" - itp. itd.
Widać, że piszą to ludzie, którzy Trójki po prostu nie słuchali wcześniej. Albo posłusznie wykonują polecenia za opłatą.
Awatar użytkownika
Rimango

Rimango Pią Paź 23, 2020 12:11 am

Do Amazon na szkolenie z real life :)
Awatar użytkownika
Podsłuchiwacz

Podsłuchiwacz Pią Paź 23, 2020 6:54 am

Żal wielu osób ze starej ekipy, ale prawdę mówiąc Trójki słuchałem coraz mniej od już mniej więcej 8 lat. Obecna ekipa tylko trochę przyspieszyła ten proces. Ale obiektywnie rzecz ujmując od obecnej rewolucji Trójki słucha się lepiej. Warstwa muzyczna na pewno lepsza. Kilka nowych głosów jak Kirmuć, Grabkowski czy Justyna Grabarz naprawdę dają radę. Muzycznie jest znacznie ciekawiej. Łukowska z Ciechanem (którego mimo wszystko lubię - zwłaszcza z czasów jego bytności w Antyradiu) trochę za bardzo są komercyjni. Poranki mógłby prowadzić jak onegdaj to bywało Piotr "Balonik" Baron. Sądzę, że nawet w duecie z Lazarem albo z Rico Jaźwińskim byłoby przyjemnie. Wówczas Kirmuć mógłby prowadzić pasmo popołudniowe.
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Pią Paź 23, 2020 6:58 am

Słucham Trójki od 44 lat i ręce oraz nogi mi opadają gdy czytam , że słuchacze wierni Trójce to jakaś piąta kolumnaPiS platni trolle albo Ci którzy wcześniej Trójki nie słuchali . Poziom głupoty cynizmu i ignorancji sięga Himalajów. A może po prostu idźcie słuchać czego innego i odwalcie się. Pisanie obelg jest łatwe więc daruję sobie .
Awatar użytkownika
excalibur

excalibur Pią Paź 23, 2020 7:49 am

"Zbyszek" napisał(a): Słucham Trójki od 44 lat i ręce oraz nogi mi opadają gdy czytam , że słuchacze wierni Trójce to jakaś piąta kolumnaPiS platni trolle albo Ci którzy wcześniej Trójki nie słuchali . Poziom głupoty cynizmu i ignorancji sięga Himalajów. A może po prostu idźcie słuchać czego innego i odwalcie się. Pisanie obelg jest łatwe więc daruję sobie .
.
Widocznie wszystko ci jedno czego i kogo słuchasz, wystarczy tylko by było to okraszone symbolem 3. Ja widocznie reprezentuję grupę o himalajskim poziomie głupoty, cynizmu i ignorancji, bo dla mnie bez tych, którzy odeszli, Trójki już nie ma. Oczywiste jest, że słuchać tego tworu, który podszywa się pod 3 słuchać nie zamierzam. I tyle
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Pią Paź 23, 2020 8:03 am

"excalibur" napisał(a):
"Zbyszek" napisał(a): Słucham Trójki od 44 lat i ręce oraz nogi mi opadają gdy czytam , że słuchacze wierni Trójce to jakaś piąta kolumnaPiS platni trolle albo Ci którzy wcześniej Trójki nie słuchali . Poziom głupoty cynizmu i ignorancji sięga Himalajów. A może po prostu idźcie słuchać czego innego i odwalcie się. Pisanie obelg jest łatwe więc daruję sobie .
.
Widocznie wszystko ci jedno czego i kogo słuchasz, wystarczy tylko by było to okraszone symbolem 3. Ja widocznie reprezentuję grupę o himalajskim poziomie głupoty, cynizmu i ignorancji, bo dla mnie bez tych, którzy odeszli, Trójki już nie ma. Oczywiste jest, że słuchać tego tworu, który podszywa się pod 3 słuchać nie zamierzam. I tyle
Awatar użytkownika
Muff

Muff Pią Paź 23, 2020 8:13 am

Do usłyszenia w korporacji Real Life. Tam zobaczy jak wygląda życie.
Awatar użytkownika
Sołdak

Sołdak Pią Paź 23, 2020 8:26 am

Jedyna słuszna decyzja. Reszta to sprzedawczykowie...niestety...na wymioty się zbiera...
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Pią Paź 23, 2020 8:38 am

Piotr Baron , Agnieszka Kaczkowska , Janusz Debresen , Ryszard Jażwiński , Jan Ptaszyn Wróblewski to zdaniem pana excalibura jakieś widma , bo Trójki już nie ma . Otóż , słuchając Trójki zaświadczam , że to osoby żywe i fantastyczni dziennikarze do których dołączył ostatnio Michał Kirmuć (teraz Rock) , a także R. Okrasko , J. Grabaż czy Mateusz Tomaszuk(będą z nich Postacie Trójki) . Oczywiście dla pana excalibura przyjście tych ostatnich , przeze mnie wymienionych jest jakieś 'mniej' od przyjścia w swoim czasie pp. Manna czy Niedżwieckiego . To jego problem . Różne manie , w tym manie wielkości , teorie spiskowe i polityczne wrzutki nie mają nic wspólnego z miłością do muzyki czy przywiązaniem do Trójki . Szerokiej drogi excaliburze , to czego Ty nie zamierzasz słuchać ... tego nie słuchaj .
Awatar użytkownika
BRAK SŁÓW

BRAK SŁÓW Pią Paź 23, 2020 12:23 pm

Bardzo, bardzo szkoda, ale okoliczności odejścia rozumiem. Odchodzi dziennikarz wszechstronny.

Zadziwiało z jaką swobodą, a jednocześnie obiektywnie, rzetelnie, dociekliwie i z rozwagą poruszał się w tematyce politycznej, ekonomicznej, historycznej, ujmująco i inspirująco w podróżniczej, a z wielkim taktem i dojrzałością też w religijnej. Zawsze z szacunkiem dla wszystkich zaproszonych gości i zawsze z polską racją stanu.
Niewątpliwie ładny radiowy głos, nienaganna artykulacja i dykcja, kultura wypowiedzi i zachowania. Dla młodych słuchaczy był AlumulaTORem/ nominacja w 2017 r.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości