[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marcin Pośpiech po 11 latach pracy żegna się z radiową Trójką

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja z Wrocka

Marcin Pośpiech po 11 latach pracy żegna się z radiową Trójką

ja z Wrocka Czw Paź 22, 2020 2:40 pm

To my dziękujemy,mając nadzieję na szybkie usłyszenie.
Awatar użytkownika
taKa

Re: Marcin Pośpiech po 11 latach pracy żegna się z radiową Trójką

taKa Czw Paź 22, 2020 2:44 pm

Gdyby nie to, że powstaje radio 357 byłabym załamana, że Trójka została zdemolowana. Teraz czekam na 357 :))
Awatar użytkownika
Dziękujemy

Dziękujemy Czw Paź 22, 2020 2:46 pm

Dziękujemy i do usłyszenia
Awatar użytkownika
Janina

Janina Czw Paź 22, 2020 2:49 pm

Teraz jak jest nowa ramówka i szansa na nowe otwarcie to ucieka jak szczur z okrętu. Wstyd.
Awatar użytkownika
Do Jadźki otwartej

Do Jadźki otwartej Czw Paź 22, 2020 3:29 pm

Nowe otwarcie jest zamknięciem na to, co wartościowe - wystarczy posłuchać truchła po Trójce o poranku. To chamskie wejście w brudnych buciorach na salony. Nie dziwię się, że ludzie odchodzą z tej ruiny. Jest Trójka w 357.
Awatar użytkownika
.

Re: Marcin Pośpiech po 11 latach pracy żegna się z radiową Trójką. "Są momenty, kiedy trzeba złożyć broń"

. Czw Paź 22, 2020 3:30 pm

Żegnamy bez żalu. Praktycznie nołnejm
Awatar użytkownika
Piotrek

Re: Marcin Pośpiech po 11 latach pracy żegna się z radiową Trójką. "Są momenty, kiedy trzeba złożyć broń"

Piotrek Czw Paź 22, 2020 4:05 pm

Nowa ramuwka nakłada bardzo konkretne wymogi. Trzeba być dziennikarzem z wykrztałceniem, młodym, rzutkim człowiekiem. Konieczne jest eksperckie podejście potwierdzone przez liczne pozytywne komentarze na różnych stronach. Lata wysługi mogą nie wystarczyć, bo to musi być profesjonalny produkt, najleprze radio w Polsce!
Awatar użytkownika
Gal

Gal Czw Paź 22, 2020 4:44 pm

"Piotrek" napisał(a): Nowa ramuwka nakłada bardzo konkretne wymogi. Trzeba być dziennikarzem z wykrztałceniem, młodym, rzutkim człowiekiem. Konieczne jest eksperckie podejście potwierdzone przez liczne pozytywne komentarze na różnych stronach. Lata wysługi mogą nie wystarczyć, bo to musi być profesjonalny produkt, najleprze radio w Polsce!

No tak. Kiedyś trzeba było mieć wykształcenie, aby tworzyć najlepsze radio w Polsce. Teraz wystarczy wykRZtałcenie i już mamy najlepRZe radio... Jakoś nie trawię tej nowej "leprzości".
Awatar użytkownika
Michał

Michał Czw Paź 22, 2020 4:49 pm

"Gal" napisał(a): No tak. Kiedyś trzeba było mieć wykształcenie, aby tworzyć najlepsze radio w Polsce. Teraz wystarczy wykRZtałcenie i już mamy najlepRZe radio... Jakoś nie trawię tej nowej "leprzości".

Nie do końca się zgodzę - kiedyś trzeba było mieć wykształcenie, żeby tworzyć Radio. Dziś trzeba mieć Radio (i najlepiej TV) żeby tworzyć wykształcenie.
Awatar użytkownika
neon

neon Czw Paź 22, 2020 5:19 pm

Ludzie przychodzą i odchodzą. ŻADNA SENSACJA
Awatar użytkownika
df

df Czw Paź 22, 2020 6:09 pm

"neon" napisał(a): Ludzie przychodzą i odchodzą. ŻADNA SENSACJA

no ostatnie 25 lat pokazało, że mentalność jedna praca do końca życia wiecznie żywa. I to u 30-40 latków.

Same tytuły tutaj też o tym świadczą. Po 11, po 6, po prawie roku.
I jeśli odchodzi to wielki ból, bo publiczny nadawca ma obowiązek trzymać go do emerytury, niezależnie czy jest potrzebny.
Awatar użytkownika
Janek lat 31

Janek lat 31 Czw Paź 22, 2020 6:15 pm

"neon" napisał(a): Ludzie przychodzą i odchodzą. ŻADNA SENSACJA
Odchodzą ale w takiej liczbie? Chyba to źle świadczy o zarządzającym. Tak myślę. Ale może nie mam racji? Może to byli źli dziennikarze? Tylko dlaczego za nimi tęsknię? Już wiem - jestem starym komunistą.
Awatar użytkownika
Także Marcin

Także Marcin Czw Paź 22, 2020 7:31 pm

Panie Marcinie! Dziękuję za wszystko i do usłyszenia! Szkoda, że nie RNS ani R357, ale mam przeczucie, że w końcu Pan tam trafi :-)
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Czw Paź 22, 2020 7:32 pm

Już odchodzi? No i po co ten pośpiech?
Awatar użytkownika
S1

S1 Czw Paź 22, 2020 8:25 pm

Oby nie było jak z Drozdem. W trójce bardzo lubiłem, teraz nie jestem w stanie wysłuchać całego odcinka. Zobaczymy, życzę powodzenia.
Ps. Słuchałem rano Łukawskiego. Wytrzymałem 20min. A jego też bardzo lubiłem.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości