WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zenon Bombalina

Marcin Rola uniewinniony od zarzutu zniesławienia za sformułowanie „feminazistka”

Zenon Bombalina Czw Paź 14, 2021 8:52 am

Sprawę trzeba jeszcze zgłosić do Centrum Napierdzeń Inwazyjnych i Duszących.
Awatar użytkownika
AS

Re: Marcin Rola uniewinniony od zarzutu zniesławienia za sformułowanie „feminazistka”

AS Czw Paź 14, 2021 10:11 am

Im ciszej o takich oszołomach, tym lepiej
Awatar użytkownika
Jak

Re: Marcin Rola uniewinniony od zarzutu zniesławienia za sformułowanie „feminazistka”

Jak Czw Paź 14, 2021 12:18 pm

Rolofaszysta
Awatar użytkownika
Wyrok SN

Wyrok SN Czw Paź 14, 2021 5:26 pm

przecież to pochwała chamstwa i buractwa
Awatar użytkownika
Dubito

Dubito Czw Paź 14, 2021 5:37 pm

Rozumiem więc, że to zero intelektualne, za które mam MR, mogę bez konsekwencji nawać chamem, faszystą i prostakiem? Brawo Sąd Najwyższy! Teraz w RP każdy będzie mógł pluć do woli na każdego, bo SN go uniewinni?
Awatar użytkownika
jayjayPL

jayjayPL Czw Paź 14, 2021 7:36 pm

"Dubito" napisał(a): Rozumiem więc, że to zero intelektualne, za które mam MR, mogę bez konsekwencji nawać chamem, faszystą i prostakiem? Brawo Sąd Najwyższy! Teraz w RP każdy będzie mógł pluć do woli na każdego, bo SN go uniewinni?

no ale Rola miał racje to po co tu rozwijać temat?
Awatar użytkownika
Haha

Haha Czw Paź 14, 2021 10:13 pm

"Oczekuję sprostowań i przeprosin" - kpi czy o drogę pyta?
Awatar użytkownika
papa

papa Pią Paź 15, 2021 1:01 am

Jesteś pan wujem i prostym nagniotkiem. Każde medium będzie shańbione pracą z tobą.
Awatar użytkownika
bejbi

bejbi Pią Paź 15, 2021 1:05 am

"papa" napisał(a): Jesteś pan wujem i prostym nagniotkiem. Każde medium będzie shańbione pracą z tobą.

Ale kto by takiego wuja chciał???
Awatar użytkownika
Wolf

Wolf Pią Paź 15, 2021 7:02 pm

A jednak jest jeszcze trochę sprawiedliwości na ty świecie
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości