WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
abc

Marcin Ryszka w Radiu Kraków

abc Sob Maj 21, 2022 8:56 am

Ryszka pewnie nie mial wplywu na dobor zdjecia do tego reklamowego materialu.Bo gdyby mial to nie puscilby do publicznej domny zdjecia z fatalnym zezem,!!,w pogniecionej,nieswiezej koszuli i krzywym niby-usmiechem.
Wszystko na tym zdjeciu jest zle,nieprofesjonalne,mozn by rzec ze dobrane wybitnie zlosliwie.
Co jest z tymi zdjeciami ze faceci sa albo nieogoleni,albo w nieswiezych garderobach a u kobiet - musowo rozczochrane,zly makijaz,zla reka chirurga plastycznego.. itd,itd...
Awatar użytkownika
Ela

Re: Marcin Ryszka w Radiu Kraków

Ela Sob Maj 21, 2022 9:54 am

Nic nie jest. Taki mamy teraz świat.
Awatar użytkownika
Asia

Asia Sob Maj 21, 2022 12:03 pm

"abc" napisał(a): Ryszka pewnie nie mial wplywu na dobor zdjecia do tego reklamowego materialu.Bo gdyby mial to nie puscilby do publicznej domny zdjecia z fatalnym zezem,!!,w pogniecionej,nieswiezej koszuli i krzywym niby-usmiechem.
Wszystko na tym zdjeciu jest zle,nieprofesjonalne,mozn by rzec ze dobrane wybitnie zlosliwie.
Co jest z tymi zdjeciami ze faceci sa albo nieogoleni,albo w nieswiezych garderobach a u kobiet - musowo rozczochrane,zly makijaz,zla reka chirurga plastycznego.. itd,itd...

Wybór Państwa Redaktorów z ...>
Można dodać zdjęcie, które zwyczajnie nie ośmiesza, nie krzywdzi człowieka, ale po co? Skoro można również w ten sposób ponabijać się z kogoś, dokopać, przyciągnąć uwagę. Smutne i żałosne.
Awatar użytkownika
retunda

retunda Sob Maj 21, 2022 2:34 pm

Gratulacje! W pierwszej chwili myślałem, że to Al Bundy 😂
Awatar użytkownika
Yolo

Yolo Sob Maj 21, 2022 9:36 pm

News dnia!
Awatar użytkownika
Nergal

Nergal Nie Maj 22, 2022 7:15 am

Średnio to widzę hehe
Awatar użytkownika
efga

efga Nie Maj 22, 2022 9:30 am

Wydaje mi się, że w piątek słyszałem go w Radiu 90 i Jura.
Awatar użytkownika
P@ul

P@ul Wto Maj 24, 2022 11:54 pm

"efga" napisał(a): Wydaje mi się, że w piątek słyszałem go w Radiu 90 i Jura.
Nazwisko pasuje tylko imię inne, w tym radiu pracuje Mariusz Ryszka
Awatar użytkownika
wstyd

wstyd Śro Maj 25, 2022 4:45 pm

Pała dla działu promocji Radia Kraków. Okropne zdjęcie. Brak szacunku dla dziennikarza. Zreszta ponad połowa zdjęc na ich stronie to zielonkawi, niechlujni, niedogoleni goście lub panie z dziwnymi minami. Lans przede wszystkim, bez zwracania uwagi jak się wyglada i jaka jest estetyka zdjęcia. profeska level zero.
Awatar użytkownika
Kataryna

Kataryna Czw Cze 02, 2022 9:12 am

Promocja w Radiu kuleje ........ radia nie widać nigdzie hallo kto tam pracuje w Marketingu !!!!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości