WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
silagain

Marek Lehnert poinformował papieża Franciszka o zwolnieniach polskich dziennikarzy z powodów politycznych. „Czułem się w obowiązku”

silagain Pią Mar 24, 2017 4:46 am

Nawet Papież nam Nam nie straszny!
Awatar użytkownika
Agata

Re: Marek Lehnert poinformował papieża Franciszka o zwolnieniach polskich dziennikarzy z powodów politycznych. „Czułem się w obowiązku”

Agata Pią Mar 24, 2017 7:57 am

Skarżypyta
Awatar użytkownika
Jacek

Re: Marek Lehnert poinformował papieża Franciszka o zwolnieniach polskich dziennikarzy z powodów politycznych. „Czułem się w obowiązku”

Jacek Pią Mar 24, 2017 7:58 am

To się może skończyć repolonizacją Papieża
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Pią Mar 24, 2017 8:15 am

Kretyn do potęgi n , nie wiedziałem, że można być aż tak głupim. A niby dlaczego on miał pracować w Rzymie aż do emerytury czy do śmierci ? Przeciezto jest chore , jak jest dobry to wszędzie znajdzie pracę. Nie znajdzie ? Nikt go nie chce zatrudnić na takich warunkach jak w Polskim Radiu. Biedaczek. Jak szkoda, Żal mi go , tak po prostu po ludzku 😀
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pią Mar 24, 2017 8:30 am

Szkoda, że pan Marek nie poinformował papieża Franciszka o zwolnieniach polskich dziennikarzy z powodów politycznych wtedy, kiedy to rzeczywiście miało miejsce. Teraz to tak tylko sobie domiatają. Wychodzi na to, że jeśli by go zostawili w spokoju, to by znaczyło, że nic się nie stało.
Awatar użytkownika
Red

Red Pią Mar 24, 2017 8:31 am

Zwalniano ówczesnej, szkoda ze wtedy nie i formował. Jak to łatwo stracić szacunek...
Awatar użytkownika
Red

Red Pią Mar 24, 2017 8:32 am

Zwalniano i wcześniej. Szkoda ze wtedy nie informował. Jak to łatwo stracić szacunek...
Awatar użytkownika
LOL

LOL Pią Mar 24, 2017 8:38 am

Czekam na jedynkę Wyborczej: "Papież prawdopodobnie rozmawiał z Bogiem o sytuacji mediów publicznych w Polsce"
Awatar użytkownika
sadf

sadf Pią Mar 24, 2017 9:05 am

Ha, ha, ha! Pajacyk! Już kiedyś jakiś pajac też pisał listy do papieża!

A Trumpa i Putina powiadomił? Ha, ha, ha, ha, ha!
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Mar 24, 2017 9:30 am

Niech jeszcze leci do mamusi w rękaw się wypłakać. Co papieża obchodzi polskie dziennikarstwo?
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Mar 24, 2017 9:31 am

Panie Marku! Widzi Pan te żałosne komentarze? Widzi Pan jak spisiał ten biedny, ogłupiały naród? Jak zawiść, złość - obrzydliwe, najniższe instynkty zawładnęły umysłami tych biedaków? Szkoda na nich czasu. Pan zostanie w Rzymie, ja z rodziną też wyjedziemy z tego kraju nieudaczników, których jedyną modlitwą jest ta z filmu Dzień Świra...
Awatar użytkownika
Zaraz zaraz

Zaraz zaraz Pią Mar 24, 2017 9:45 am

Facet nie został zwolniony, o powodach politycznych nie ma mowy, zaproponowano mu powrót do Warszawy i prace na miejscu ale nie chciał. Czy praca w Rzymie miała być dożywotnia? Powinien być szczęśliwy ze tyle lat mógł to robić. Wszystko naprawdę stanęło na głowie , a komentarze nie są spisujące tylko raczej zdrowotozsadkowe w tym wypadku
Awatar użytkownika
Sak

Sak Pią Mar 24, 2017 10:10 am

DNO. Mam na myśli komentujących (poza jednym wyjątkiem, potwierdzającym regułę).
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pią Mar 24, 2017 10:17 am

"Piotr" napisał(a): Panie Marku! Widzi Pan te żałosne komentarze? Widzi Pan jak spisiał ten biedny, ogłupiały naród? Jak zawiść, złość - obrzydliwe, najniższe instynkty zawładnęły umysłami tych biedaków? Szkoda na nich czasu. Pan zostanie w Rzymie, ja z rodziną też wyjedziemy z tego kraju nieudaczników, których jedyną modlitwą jest ta z filmu Dzień Świra...

Zwariowaleś? jak pan Marek zmiesci Ciebie z rodzina w swoim mieszkaniu? Szukaj sobie lokum, a nie pozbawiaj pana Marka komfortu zycia. Nie dosc, ze stracil prace, to jeszcze mu sie zwalą na glowe emigranci. Nie wyjezdzaj!
Awatar użytkownika
Inżynier

Inżynier Pią Mar 24, 2017 10:31 am

Wygląda na to, że decyzja o zwolnieniu była uzasadniona. Przykro.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości