WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
widz555

Re: Marek Niedźwiecki chce przeprosin od Polskiego Radia i TVP. „Żegnam się z Trójką, ale nie z ludźmi Trójki”

widz555 Czw Maj 21, 2020 8:23 pm

Tak trzymać! Pan Kowalczewski to już chyba przestał kontaktować z rzeczywistością, może to go jakoś ocuci.
Awatar użytkownika
Gość X

Re: Marek Niedźwiecki chce przeprosin od Polskiego Radia i TVP. „Żegnam się z Trójką, ale nie z ludźmi Trójki”

Gość X Czw Maj 21, 2020 9:07 pm

Panie Marku, Jesteśmy murem za Panem choćby nie wiem co się działo i tak ma Pan nasze wsparcie. Jest Pan wzorem dla przyszłych pokoleń.
Awatar użytkownika
jasiek

jasiek Czw Maj 21, 2020 9:22 pm

Panie Marku, proszę się mocno trzymać! Jesteśmy z Panem i będziemy zawsze! Jestem pewny, że jeszcze usłyszymy się w Trójce! Słuchacze Trójki NIGDY o Panu nie zapomną.
Awatar użytkownika
ferdek

ferdek Czw Maj 21, 2020 9:23 pm

Bezczelny. Pofałszował. Cóż za tupet
Awatar użytkownika
Odys

Odys Czw Maj 21, 2020 9:24 pm

I jeszcze niech się domaga czekoladowego orła na pożegnanie
Awatar użytkownika
Nil

Nil Czw Maj 21, 2020 10:12 pm

Przeprosin i orła na dokładkę.
Awatar użytkownika
Rozżalony były słuchacz Trójki

Rozżalony były słuchacz Trójki Czw Maj 21, 2020 10:18 pm

Panie Marku. Ja akurat rzadko słuchałem listy. Szukałem raczej audycji bluesowych, więc bliżej było mi do panów Manna, Chojnackiego, no i p. Barona. Jednakże zawsze szanowałem Pana i innych redaktorów Trójki za profesjonalizm (oczywiście tych profesjonalnych - w ostatnich latach z tym u niektórych nowych twarzy Trójki było raczej słabo). Czekam z utęsknieniem końca tej niechlubnej epoki w historii naszego kraju i mam ciągle nadzieję na odbudowę wspaniałego radia jakim była Trójka. Z Panem i z Pana kolegami, oczywiście. Nigdy bym nie przypuszczał, że tak łatwo zniszczyć tak wspaniały zespół i tak obrzucić fekaliami tak wspaniałych ludzi jak Wy wszyscy. Do usłyszenia, Panie Marku. W lepszych czasach. One muszą w końcu przyjść.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Czw Maj 21, 2020 10:29 pm

Panie Marku!
Słuchacze Trójki (nie mylić z trUjką) i bez przeprosin Kowalczewskiego wiedzą, że jest Pan uczciwym człowiekiem. Dawniej byłem namietnym słuchaczem LP3, teraz już nie tak fanatycznym - w końcu trochę spoważniałem ;-) ale i tak słuchałem z ogromną przyjemnością. No a topów wszechczasów (polskie i ogólne) słuchałem ma-nia-kal-nie, cały dzień ze słuchawkami w uszach. W górach musiał to być zabawny widok ;-)
Awatar użytkownika
M

M Czw Maj 21, 2020 11:29 pm

Panie Marku! Wymyślił pan Listę, rozkręcił, jest jej głównym prowadzącym i nieformalnym szefem zespołu LP3, a przeprosin domaga się pan tylko dla siebie... A pozostali? Piotrowi cukier podskoczył, Gil walczył w Senacie, Helen ryczy po kątach... W oświadczeniu było, że jesteście RAZEM... A tu: przeproście mnie!
Awatar użytkownika
Sluchacz

Sluchacz Pią Maj 22, 2020 12:00 am

i bardzo dobrze. Nie ma co się piescic z pisdzielcami i ich pomagierami co maja pomroczność jasna
Awatar użytkownika
SłuchaczX

SłuchaczX Pią Maj 22, 2020 6:41 am

I niech wreszcie wybrzmi, że to Pana LP. OPATENTOWAĆ !!!
Awatar użytkownika
haha

haha Pią Maj 22, 2020 7:40 am

Bera wstydu nie masz. a pół roku góra rok gdy Niwy Świat upadnie wrócisz do Trójki na kolanach. Zresztą ty już raz odchodziłeś z radia.
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pią Maj 22, 2020 8:11 am

Bardzo dobry czas na zmiany w trójce. Dośc juz komuszych gerjatów, niezatapialnych , nie do zastąpienia.Czas na młodych ,.
Awatar użytkownika
antyferdek

antyferdek Pią Maj 22, 2020 8:13 am

tyś,ferdu, masz mentalbość ferdka kiepskiego. I wszystko jasne
Awatar użytkownika
antyferdek

antyferdek Pią Maj 22, 2020 8:15 am

"ferdek" napisał(a): Bezczelny. Pofałszował. Cóż za tupet

Tyś ,ferdku, masz mentalność ferdka kiepskiego. I wszystko jasne!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości