[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marek Niedźwiecki: Listę zostawiam w Trójce, ws. nowej pracy zdecyduję najwcześniej w listopadzie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Konrro

Marek Niedźwiecki: Listę zostawiam w Trójce, ws. nowej pracy zdecyduję najwcześniej w listopadzie

Konrro Pon Wrz 07, 2020 5:59 am

Panie Marku, proszę się trzymać. Pięknym prezentem pod choinkę w tym roku byłoby znów usłyszeć Pana gdzieś na gościnnych falach eteru, ale cokolwiek się nie wydarzy - jesteśmy z Panem! A osoby, które Pana skrzywdziły jeszcze dosięgnie sprawiedliwość...
Awatar użytkownika
TKS

Re: Marek Niedźwiecki: Listę zostawiam w Trójce, ws. nowej pracy zdecyduję najwcześniej w listopadzie

TKS Pon Wrz 07, 2020 6:17 am

Niedźwiecki przyszedł do Trójki w stanie wojennym gdy komunistyczna junta reaktywowała radio po zamknięciu jej i wyrzucenia wielu dziennikarzy. Nikt uczciwy do tego radia w tamtym czasie nie wszedł. Ten historyczny fakt jest przemilczane przez lewicowo-liberalne media. Dodatkowo Niedźwiecki zniszczył gust Polaków Lajonelem Riczi i Czeczelewską. Słodkim kiczem przy którym disco polo wypada jak muzyka z Warszawskiej Jesieni.
Awatar użytkownika
2020

Re: Marek Niedźwiecki: Listę zostawiam w Trójce, ws. nowej pracy zdecyduję najwcześniej w listopadzie

2020 Pon Wrz 07, 2020 6:32 am

W pewnym sensie Niedzwiedzki jest jak aktor jednej roli. Listę stworzył i nie mógł się od niej uwolnić. Ale trzeba mu też oddać, że pracowal na swoje ID. Kolekcja jazzowa , Markomanie , tysiące Tonacji , muzyka ciszy , kiedyś wtorkowe zapraszamy rano i wiele innych. Gdzieś w cieniu Kaczkowskiego , ale chyba tez nigdy z nim nie rywalizował. Mam nawet wrażenie, że wcześniej nie darzyli się sympatią. Dziś Niedziedzki jest instytucją.
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Pon Wrz 07, 2020 6:49 am

Emerytowi zostały już tylko dwie stacje do wyboru. Nowy Świat i Złote Przeboje Agory (ewentualnie Pogoda także Agory). Miśka mi nie brakuje. Te same nudy smooth jazzowe gra Kydryński (Nowy Świat), Trzciński (RadioSpacja) i Ulewicz (ChilliZet).
Awatar użytkownika
Sluchacz radia

Sluchacz radia Pon Wrz 07, 2020 6:52 am

Agora czy co?
Awatar użytkownika
Rain

Rain Pon Wrz 07, 2020 6:52 am

Pan Marek nie puszczał za bardzo ciekawej muzyki. Moim zdaniem co poniektórzy powinni sobie spokojnie siedzieć na emeryturze i zrobić miejsca młodym. Pan Łukawski z całym szacunkiem ale jest tak samo nudny jak Pan Marek Niedźwiecki. A obecne tzw. "kierownictwo" Trójki niech się w końcu weźmie do roboty. Kamińska nasłała swoich "siepaczy" w sierpniu na radio a dzisiaj widzimy że ta akcja nie wiadomo po co była. Rozumiem, gdyby mieli gotowy plan, już zakontraktowanych ludzi, gotową koncepcję i ramówkę. A tu mamy po prostu duże nic. Brak audycji, jakieś fragmenty prowadzone przez przypadkowe osoby. Nie da się zrobić dobrego radia opierając się na kilku osobach: Budce, Migale, Kodymie, Owczarku, Kaczkowskiej i Rico Jaźwińskim ( aczkolwiek ten duet jest po prostu świetny), Malinowskiej. Skaczą od pasma do pasma, byle by "kierownictwo" udawało, że jest radio. Te szczątki ramówki to poziom bZdETki czy eReMeFu. Panie Jodko, Wiernik i Kordaszewski - podpowiem: posłuchajcie i pooglądajcie w internecie jak działa BBC Radio1 czy trochę bliżej słowackie Radio_FM - tak możecie znaleźć wzorce jak może wyglądać dobre radio o profilu muzyczno-kulturalnym.
Awatar użytkownika
Bigbit

Bigbit Pon Wrz 07, 2020 7:35 am

Wczoraj słuchałem 3 9-10. Zasypiałem przy muzyce. Prowadzący ciagle się mylił, mówił niewyraźnie. To było straszne doświadczenie. To ma być to wymiatanie pani L? Gorsze wypiera lepsze, rewolucjonistko.
Awatar użytkownika
Dno ludzkie

Dno ludzkie Pon Wrz 07, 2020 7:58 am

Godzina 6.45 włączam z ciekawości 3 lecą reklamy następnie wiadomości pogoda i i znów reklamy godzina 7.15 zmieniam stację żegnam
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pon Wrz 07, 2020 8:19 am

Człowiek z klasą i wielką kulturą. Kochał radio, Trójka była dla niego wszystkim. Nie zabierał głosu w sprawach politycznych, prezentował tylko muzykę, która ubarwiała nasze chwile. Niestety narodowi socjaliści zgnoili go.
Panie Marku i tak jest pan wielki!
Awatar użytkownika
Baz

Baz Pon Wrz 07, 2020 8:20 am

No i git. Marcin Łukawski ( Tomasz Żąda ) do boju !
Awatar użytkownika
asdf

asdf Pon Wrz 07, 2020 8:25 am

"TKS" napisał(a): Niedźwiecki przyszedł do Trójki w stanie wojennym gdy komunistyczna junta reaktywowała radio po zamknięciu jej i wyrzucenia wielu dziennikarzy. Nikt uczciwy do tego radia w tamtym czasie nie wszedł. Ten historyczny fakt jest przemilczane przez lewicowo-liberalne media. Dodatkowo Niedźwiecki zniszczył gust Polaków Lajonelem Riczi i Czeczelewską. Słodkim kiczem przy którym disco polo wypada jak muzyka z Warszawskiej Jesieni.

I jak mam teraz żyć. Dopiero dziś dotarło do mnie, że mam zniszczony gust. Jak ja teraz pojawię się w pracy, u znajomych kiedy właśnie okazało się że mój gust jest gorszy niż słuchacza disco polo. Jestem zrozpaczony, popadam w depresję, jak mogłem dać się tak nabrać, jak dziecko. Ludzie pomóżcie, bo zaczynam mieć myśli samobójcze, tragedia!
Awatar użytkownika
Gerda

Gerda Pon Wrz 07, 2020 8:27 am

Wstyd było trzymać w PR donosiciela z czasów PRL.
Awatar użytkownika
xDDDDDDx

xDDDDDDx Pon Wrz 07, 2020 8:29 am

"Dno ludzkie" napisał(a): Godzina 6.45 włączam z ciekawości 3 lecą reklamy następnie wiadomości pogoda i i znów reklamy godzina 7.15 zmieniam stację żegnam

Yeah i ten troll tu wrócił. Nie pamiętam tylko czy na przełomie maja-czerwca były te same godziny ale treść ta sama :) i zawsze te magiczne 30 minut.
Awatar użytkownika
Monika

Monika Pon Wrz 07, 2020 8:35 am

Szkoda, ze nie doszlo do wydania jubileuszowych plyt z utworami bedacymi na Liscie Przebojow. Chetnie bym je nabyla.
Awatar użytkownika
Dfa

Dfa Pon Wrz 07, 2020 8:37 am

To ciągle ten sam troll ze Sputnika.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość