WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ola

Re: Marek Niedźwiecki po 35 latach pracy odchodzi z Trójki, stację krytykują muzycy

Ola Pon Maj 18, 2020 7:36 pm

Komunistyczna propaganda miała zdecydowanie więcej polotu i kultury niż to pisowskie, niedouczone badziewie
Awatar użytkownika
czarne fakty

Re: Marek Niedźwiecki po 35 latach pracy odchodzi z Trójki, stację krytykują muzycy

czarne fakty Pon Maj 18, 2020 10:46 pm

Typowa prowokacja: zlamal regulamin, wrzucil piosenke z poza listy, a potem wielkim gestem odszedl. Moze latwiej mi oceniac bo Trojki sluchalem tylko jako dzieciak, ale prezenterzy tego radia robia teraz jakis teatr polityczny wokol siebie, zamiast porzadnej roboty dla sluchaczy.
Awatar użytkownika
Remek

Remek Pon Maj 18, 2020 10:49 pm

Ale On już odchodził!
Awatar użytkownika
żmija

żmija Pon Maj 18, 2020 10:50 pm

"foniu" napisał(a): A ile razy słyszeliście ten utwór Kazika w trójce?!?! (pytam się słuchaczy - prawdziwych trójkowiczów) ANI RAZU - to jak waszym zdaniem kawałek mógł być wybrany w ogóle do notowania listy tegoż radia?!? Pan Marek (uśpiony) zostawił na odchodne śmierdzące jajo, i tyle. Widocznie dojrzał do decyzji, albo ktoś inny go "zmusił" do decyzji - to już nieistotne. Istotne, że zachował się jak rasowy agent - no niezła rozpierducha - logiczne?

weź leki człowieku
Awatar użytkownika
informacja

informacja Wto Maj 19, 2020 7:40 am

moi drodzy, sytuacja jest bardzo prosta, TW Bera and company tworzą własne radio o nazwie "Nowy Świat" - stąd ten cały burdel z Kazikiem i listą trójki, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Johan

Johan Wto Maj 19, 2020 11:04 pm

Ale będą jaja jak Kazik razem z Kukizem spotkają się w programie kulinarnym w pewnej stacji, której nie jest wszystko jedno...
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pią Maj 22, 2020 9:34 am

Lista przebojów jest coraz słabsza , po prostu -nuda. Trochę ta afera z Kazikiem przypomniała o jej istnieniu . A to co mogło zaistnieć na liście musiało być dopuszczane przez pana Marka . PANIE MARKU - może już czas dopuścić młodych do mikrofonu ? Słucham listy od jej początku -jestem tylko odrobinę młodszy od pana. Jest pan już emerytem i czas pozwolić młodym i zdolnym na pracę w pierwszej drużynie , a nie trzymać ich na zapleczu aż się zestarzeją.
Awatar użytkownika
moni

moni Sob Maj 23, 2020 12:30 am

Co oni zrobili z moją ukochaną Trójką???!!! To było jedyne radio, którego słuchałam. Od lat... Teraz gdy włączam radio mam nieodparte wrażenie, że słucham Jedynki:( Nie te głosy, nie te audycje... Trójka nie istnieje.
Awatar użytkownika
Arszlo

Arszlo Wto Maj 26, 2020 9:05 am

Szczekajcie pisiorki szczekajcie...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości