WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
magrot

Re: Marek Niedźwiecki po 35 latach pracy odchodzi z Trójki, stację krytykują muzycy

magrot Nie Maj 17, 2020 8:13 am

Obstawialismy z mezem, ze poczeka juz tylko do 2000 lp3, ale chyba dluzej sie nie da tam trwac...
Awatar użytkownika
aga

Re: Marek Niedźwiecki po 35 latach pracy odchodzi z Trójki, stację krytykują muzycy

aga Nie Maj 17, 2020 8:14 am

Panie Marku! Jest takie radio w planach, gdzie czekają na Pana! Do usłyszenia 💖, cieszę się bo ja Trujki już niestety nie słucham i brakowało mi głosu Niedzwiedzia a tak jest szansa.
Awatar użytkownika
aga

aga Nie Maj 17, 2020 8:14 am

Panie Marku! Jest takie radio w planach, gdzie czekają na Pana! Do usłyszenia 💖, cieszę się bo ja Trujki już niestety nie słucham i brakowało mi głosu Niedzwiedzia a tak jest szansa.
Awatar użytkownika
horus

horus Nie Maj 17, 2020 8:14 am

W takim razie mam nadzieję, że nowe radio zacznie działalność od nadania 2000 notowania listy przebojów. Jakkolwiek by się ta lista nie nazywała. Ciągłość musi być!!!
Awatar użytkownika
tomi lis

tomi lis Nie Maj 17, 2020 8:15 am

A ktoś jeszcze będzie słuchał PR3? Po tym jak już nie ma Darka Rosiaka i Wojtka Manna Trójki nie ma.
Awatar użytkownika
pikulicka

pikulicka Nie Maj 17, 2020 8:15 am

I tak za długo tam był! Kompletnie za to nie rozumiem decyzji p. Marcina Kydryńskiego. Wraca dziś na antenę, mimo, że zawieszono Mu audycję na dwa miesiące!
Awatar użytkownika
ola

ola Nie Maj 17, 2020 8:15 am

... I ta głucha pustka w domu, w eterze, której sama muzyka z yt, Antyradia czy płyt nie wypełni😞😞😭. Chce się wyć z żalu, wściekłości, bezsilności... 😩
Awatar użytkownika
kozek

kozek Nie Maj 17, 2020 8:16 am

Proponuję, aby notowanie 2000 LP3 pojawiło się jako pierwsze na antenie Radia Nowy Świat
i tak numarowac kolejne 2001 ........
Awatar użytkownika
anota

anota Nie Maj 17, 2020 8:17 am

Szacun!! Czekamy na owe odsluchy, wolne niezależne radio. Nie zgadzam się na zabieranie wolności słowa... jestem z Wami 🥰
Awatar użytkownika
zigi

zigi Nie Maj 17, 2020 8:19 am

Panie Marku.
Trudna decyzja i chwila. Ale gratuluję z całego serca tej decyzji💪
Awatar użytkownika
kica

kica Nie Maj 17, 2020 8:19 am

Z chwilą ogłoszenia stanu wojennego 13.12.1981 zamknięto trójkę a wielu artystów odmawiało udziału w TVP i PR jako protest przeciw likwidacji kiełkującej demokracji. Oczywiście nie wszyscy, np. Marcin Wolski miał swoje audycje w PR 1. Teraz od 5 lat demokracja jest likwidowana, Trybunał Konstytucyjna, Prokuratura, KRS, Media publiczne, niszczenie Sądownictwa, samorządów. A w samej trójce czystki i płytka propaganda rządowa. Dopiero kiedy krzywda dosięgnęła jednego z nich, jednego z artystów jest reakcja, późno, ale lepiej niż wcale. Myślę jednak, że kasa wygra i nie będzie większej reakcji na to co się dzieje.
Awatar użytkownika
zalas

zalas Nie Maj 17, 2020 8:20 am

Od początku ta audycja była niezależna i liczyła się tylko muzyka (wybierana przez słuchaczy). Do wczoraj :( Jest to mega przykre, bo przecież żyjemy w demokratycznym kraju.
Awatar użytkownika
mati

mati Nie Maj 17, 2020 8:20 am

Zobaczcie jak jedna osoba potrafi szybko roz......... coś co jeszcze niedawno dobrze funkcjonowało. Nawet komuniści nie posunęli się tak daleko jak konus z Żoliborza. Mam nadzieję że skończy w piekle za doprowadzenie tego kraju do ruiny i skłócenie narodu.
Awatar użytkownika
miki

miki Nie Maj 17, 2020 8:21 am

Dziś cenzura listy przebojów w Trójce - jutro ocenzurują internet. Dziś możemy posłuchać Kazika na YT, a jutro go zablokują. Wiele razy udowodnili, że nie mają granic..
Awatar użytkownika
urszula eplner

urszula eplner Nie Maj 17, 2020 8:21 am

Serce się kraje, że z takiego powodu, ale już nie było wyjścia. Ciekawe, czy będzie mógł się pożegnać na antenie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości