WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
nickT

Re: Marek Niedźwiecki po 35 latach pracy odchodzi z Trójki, stację krytykują muzycy

nickT Nie Maj 17, 2020 11:52 am

"Gość X" napisał(a): Mało brakowało i byłaby 4x w top 30 Daria Zawiałow.

I całe szczęście, że nie była - do tej pory nie mogę pojąć kto głosuje na jej, pożal się, piosenki. Ja słysząc ją, od razu ściszam radio. Albo przełączam na inny program.
Awatar użytkownika
tylko prawda jest ciekawa

Re: Marek Niedźwiecki po 35 latach pracy odchodzi z Trójki, stację krytykują muzycy

tylko prawda jest ciekawa Nie Maj 17, 2020 11:52 am

Znowu odchodzi?.Ile można odchodzić. TW Bara w 2007 uciekł z Trójki przed lustracją do Agory Michnika a w kwietniu 2010 wrócił (pewnie maca mu się przejadła) z powrotem na 1/2 etatu w LP. Niedzwiedzki bogatym kelnerem?( ok .250zł/h za program), SAM USTAWIA LISTY na które mogą głosować słuchacze. Jakie to daje duże możliwości dorabiania napiwkami
Awatar użytkownika
Irka L

Irka L Nie Maj 17, 2020 12:01 pm

Marek Niedźwiecki pracę w Polskim Radiu zaczął w 1978 roku. Początkowo był związany z Radiem Łódź, a wiosną 1982 roku tuż po wprowadzeniu Stanu Wojennego awansował do Trójki. W 1985 wziął udział w Festiwalu Młodzieży w Moskwie. Był współpracownikiem wywiadu wojskowego PRL.
Awatar użytkownika
sdfg

sdfg Nie Maj 17, 2020 12:01 pm

Niedźwiedzki, moim zdaniem, zrobił świadomą prowokację i poniósł jej konsekwencje. I dobrze. Może nawet za późno.
Po odejściu lub odsunięciu kolejnych prowadzących od anteny, trzeba było jasno wypowiedzieć się po czyjej staje się stronie.
Niestety Trójka została zaorana przez politruków pisowskich, którzy potarfią demolować ale budowanie idzie im ciężej. Chyba, że budowanie swoich fanaberii z naszych podatków. Trójka odejdzie do lamusa jak PR1. W TVP kultura PiS ma to szczęście, że można odgrzewać dorobek kulturowy innych i sięgac do przepastnych archiwów. Produkcje PiS są w większości całkowicie niestrawne i nieudolne.
Ale jako radio na żywo, Tróki podzieli los Wiadomości TVP1 - propagandy rządowej z finansowanej naszych podatków z betonowym audytorium. Na szczęście mamy internet.
Awatar użytkownika
Michu

Michu Nie Maj 17, 2020 12:25 pm

1982-2020 to 35 lat?!
Awatar użytkownika
Bartos

Bartos Nie Maj 17, 2020 12:32 pm

"Nie mogę się jeszcze przyzwyczaić
Do obrazków i słów, które w TVP widzę
W głowie gdzieś nie mogę się przestawić
Że to jest już całkiem inny kraj"

Panie Marku dziękujemy :) :
https://www.youtube.com/watch?v=sCjhWIhukdA
https://www.youtube.com/watch?v=g_JPELY_mSw
https://www.youtube.com/watch?v=-eEcco_c6iw
Awatar użytkownika
Bartos

Bartos Nie Maj 17, 2020 12:57 pm

"Nie mogę się jeszcze przyzwyczaić
Do obrazków, które w TVP widzę sam
W głowie gdzieś nie mogę się przestawić
Że to jest już całkiem inny kraj"..........................
Awatar użytkownika
Basa 123

Basa 123 Nie Maj 17, 2020 1:06 pm

Nudny jesteś z tym kopiowaniem wpisów.
Tymczasem Trójka tracąc Niedźwiedzia chyba nie wie jak bardzo całe publiczne radio przegrywa.
A Marek da sobie radę. Co do tego nie mam wątpliwości bo to klasa sama w sobie
Awatar użytkownika
Virtualfan

Virtualfan Nie Maj 17, 2020 1:06 pm

Jak złotousty Brudziński coś powie... Albo inni z jego obozu. Żenada. Kazik ma rację. Po pierwsze, DURA LEX, SED LEX. Wszyscy są równi wobec prawa, tym bardziej, jeżeli samemu się je stanowi. Ale rządzący przyzwyczaili nas do tego, że są równi i ... PIS.
Awatar użytkownika
Wojtek z Suwałk

Wojtek z Suwałk Nie Maj 17, 2020 1:07 pm

Nie chodziło raczej o "Nocny Patrol", a całą twórczość Maanamu, który odmówił występu na pewnej oficjalnej uroczystości. Wtenczas nawet trzy utwory zespołu bywały w zestawieniu i zamiast każdego emitowano werble z "To tylko tango"...
Awatar użytkownika
Virtualfan

Virtualfan Nie Maj 17, 2020 1:09 pm

TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA - człowieku, ogarnij się, powtarzasz swój post co chwile, enter Ci się zaciął? Czy tak jak w piosence Stuhra - czasami człowiek musi, inaczej się udusi
Awatar użytkownika
trojkowicz

trojkowicz Nie Maj 17, 2020 1:15 pm

"foniu" napisał(a): A ile razy słyszeliście ten utwór Kazika w trójce?!?! (pytam się słuchaczy - prawdziwych trójkowiczów) ANI RAZU - to jak waszym zdaniem kawałek mógł być wybrany w ogóle do notowania listy tegoż radia?!? Pan Marek (uśpiony) zostawił na odchodne śmierdzące jajo, i tyle. Widocznie dojrzał do decyzji, albo ktoś inny go "zmusił" do decyzji - to już nieistotne. Istotne, że zachował się jak rasowy agent - no niezła rozpierducha - logiczne?

Dokładnie tak. Jestem z trójką 40 lat. Dobrze się słucha Niedźwiedzia, ma to coś i na dodatek jako redaktor muzyczny znał swoje miejsce. Ja jak chcę posłuchać polityki, to słucham TokFM albo radio24. Jak mawia klasyk w D...e mam wasze porachunki z szefem - ja swojego też nie trawię, ale robię swoje. I jakbym chciał odejść z pracy, tak żeby mnie zapamiętano, to dokładnie zrobiłbym dokładnie to samo co Marek. Za innych czasów (poprzednich) jak Magda Jethon wprowadziła "do południa" to się tego wtedy nie dało słuchać - wtedy to była maniana! Daleko mi do obecnej opcji politycznej - mam swój rozum - to moje wnioski: Wałęsa to nie SOLIDARNOŚĆ, Janowski to nie JAKA to melodia, Mann to nie Trójka a Kaczyński nie wieczność. Ludu, więcej samodzielnego myślenia, mniej emocji - to nie kierownictwo "polityczne" to głębsza głębia.
Awatar użytkownika

tylko prawda jest ciekawa Nie Maj 17, 2020 1:40 pm

"sdfg" napisał(a): Niedźwiedzki, moim zdaniem, zrobił świadomą prowokację i poniósł jej konsekwencje. I dobrze. Może nawet za późno.
Po odejściu lub odsunięciu kolejnych prowadzących od anteny, trzeba było jasno wypowiedzieć się po czyjej staje się stronie.
Niestety Trójka została zaorana przez politruków pisowskich, którzy potarfią demolować ale budowanie idzie im ciężej. Chyba, że budowanie swoich fanaberii z naszych podatków. Trójka odejdzie do lamusa jak PR1. W TVP kultura PiS ma to szczęście, że można odgrzewać dorobek kulturowy innych i sięgac do przepastnych archiwów. Produkcje PiS są w większości całkowicie niestrawne i nieudolne.
Ale jako radio na żywo, Tróki podzieli los Wiadomości TVP1 - propagandy rządowej z finansowanej naszych podatków z betonowym audytorium. Na szczęście mamy internet.
Awatar użytkownika

tylko prawda jest ciekawa Nie Maj 17, 2020 1:43 pm

Z internetu też lewactwo jest wypychane .Jedyna wasza nadzieja to cenzura prawicowych portali na Youtube, google, pejsbuku przez góralokomunistycznych właścicieli
Awatar użytkownika
ja

ja Nie Maj 17, 2020 1:49 pm

"Animowany" napisał(a): Nie wybral Niedzwiecki tylko sluchacze. Moze warto pomyslec dlaczego?

Jacy słuchacze?!?! Ja ?!?!? Tego utworu nie było w notowaniu
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość