[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marek Niedźwiecki: po odejściu z Trójki miałem wrażenie, że umarłem i dowiaduję się, co ludzie o mnie myślą

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Paweł

Marek Niedźwiecki: po odejściu z Trójki miałem wrażenie, że umarłem i dowiaduję się, co ludzie o mnie myślą

Paweł Czw Sie 13, 2020 1:04 pm

Miło się Pana słuchało, panie Marku. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Krystyna

Re: Marek Niedźwiecki: po odejściu z Trójki miałem wrażenie, że umarłem i dowiaduję się, co ludzie o mnie myślą

Krystyna Czw Sie 13, 2020 1:10 pm

Wszystkego dobrego, Panie Marku, oby jak najszybciej akumulatory się naładowaly i wróciła energia, czekamy na Pana
Awatar użytkownika
PK

Re: Marek Niedźwiecki: po odejściu z Trójki miałem wrażenie, że umarłem i dowiaduję się, co ludzie o mnie myślą

PK Czw Sie 13, 2020 1:20 pm

Trójka czeka z niecierpliwością.
Awatar użytkownika
Bartos

Bartos Czw Sie 13, 2020 1:24 pm

Głos Pana Marka był szczęśliwy i to u wielu słuchaczy z pewnością wywołało radość.
Niech Pan się trzyma i nieważne jaką Pan podejmę decyzję (powrót do Trójki, praca w Nowym Świecie czy zasłużona emerytura), jest Pan już legendą i niedoścignionym ideałem dziennikarstwa radiowego :)
Serdeczności
Awatar użytkownika
słuchacz Marka

słuchacz Marka Czw Sie 13, 2020 2:22 pm

"Jan" napisał(a): A ten dalej pierdzi o sobie. Kolejny Ojłoś

Jego przynajmniej słuchają, czytają, a ty frustracie tylko innych irytujesz
Awatar użytkownika
Dana

Dana Czw Sie 13, 2020 3:23 pm

Super było znowu usłyszeć Pana Marka, życzę Mu jak najlepiej😍
Awatar użytkownika
bucu jeden

bucu jeden Czw Sie 13, 2020 3:24 pm

"Jan" napisał(a): A ten dalej pierdzi o sobie. Kolejny Ojłoś

Duda od ponad 5 lat gada niemal tylko o sobie i jakoś o nim nie piszesz.
Awatar użytkownika
Lalik

Lalik Czw Sie 13, 2020 4:00 pm

Pan Niedźwiecki przyjdzie do Radia Złote Przeboje, jest to więcej niż pewne. Bo pomyślcie gdzie indziej niby pójdzie?
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Czw Sie 13, 2020 7:20 pm

To prawda, coś umarło, coś się wylało i niech spoczywa w pokoju.
Jak raz dostanie się w twarz, to ciężko uznać że nic się nie stało.
Awatar użytkownika
J. C.

J. C. Czw Sie 13, 2020 8:16 pm

Panie Marku, jestem z panem całą duszą. Jak widać, cenzura jest wszędzie - w radiu "Nowy Świat" również. Niech pan ładuje akumulatory i wraca do Trójki, bo lista numer 2000 musi się ukazać i następne notowania także.
Awatar użytkownika
pad

pad Czw Sie 13, 2020 11:34 pm

"PK" napisał(a): Trójka czeka z niecierpliwością.

ale czeka Semka czy tow. Wolski ?
Awatar użytkownika
Tylko pytam

Tylko pytam Czw Sie 13, 2020 11:50 pm

"romek" napisał(a): DLACZEGO po stalinowsku usuwacie komentarz o tym, że Niedźwiecki nie chciał kiedyś w Trójce złożyć oświadczenia lustracyjnego i zwiał do Złotych Przebojów? Przecież to FAKTY. Zero zmyślenia, zero hejtu.

A gdzie masz link do tych FAKTÓW? Do tego "niehejtowego" info, że - jak piszesz - zwiał?
Awatar użytkownika
romek

romek Pią Sie 14, 2020 12:09 am

"Tylko pytam" napisał(a):
"romek" napisał(a): DLACZEGO po stalinowsku usuwacie komentarz o tym, że Niedźwiecki nie chciał kiedyś w Trójce złożyć oświadczenia lustracyjnego i zwiał do Złotych Przebojów? Przecież to FAKTY. Zero zmyślenia, zero hejtu.

A gdzie masz link do tych FAKTÓW? Do tego "niehejtowego" info, że - jak piszesz - zwiał?

Mam w internecie. Ty też możesz mieć. Polecam google.
Awatar użytkownika
Ambroży

Ambroży Pią Sie 14, 2020 12:57 am

Bardzo niefortunnie się stało, że Marek pojawił się na antenie RNŚ.
To tak, jakby powiedział, jesteście fajni.
A przecież nie są.
Awatar użytkownika
Jeszcze raz

Jeszcze raz Pią Sie 14, 2020 2:17 am

"romek" napisał(a):
"Tylko pytam" napisał(a):

Mam w internecie. Ty też możesz mieć. Polecam google.

Nie, nie. Ja jednak poproszę link. Z hejterami trzeba konkretnie,
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości