WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Luc

Marek Suski o „lex TVN”: wrócimy do tematu, ale w innej formie

Luc Wto Sty 04, 2022 11:40 am

Proponuję zacząć od zlikwidowania Rady Mediów Narodowych, pierdzenie w stołki i promowanie patrologii w polskich mediach przez Czabańskiego i Lichocką odbije się nawet PiSowi. Wstyd żeby utrzymywać z kieszeni podatników taką patologię. Wstyd dla mediów publicznych, że reprezentuje je posłanka, która profanuje "fakami" Sejm i Polaków.
Awatar użytkownika
Luc

Re: Marek Suski o „lex TVN”: wrócimy do tematu, ale w innej formie

Luc Wto Sty 04, 2022 11:40 am

Proponuję zacząć od zlikwidowania Rady Mediów Narodowych, pierdzenie w stołki i promowanie patrologii w polskich mediach przez Czabańskiego i Lichocką odbije się nawet PiSowi. Wstyd żeby utrzymywać z kieszeni podatników taką patologię. Wstyd dla mediów publicznych, że reprezentuje je posłanka, która profanuje "fakami" Sejm i Polaków.
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Wto Sty 04, 2022 12:38 pm

Niech on idzie chcemy TVN a nie LEX TVN już dużo miliony ludzi chcą TVN
Awatar użytkownika
Groszek

Groszek Wto Sty 04, 2022 12:39 pm

On się nie zna nie ma zielonego pojęcia nie muszą oglądać FAKTY TVN bo się boją wszystko TVP wiadomości sami więcej kłamstwa pokazują
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Sty 04, 2022 1:59 pm

Żeby znowu były ponobne protesty jak w sierpniu i grudniu? Żeby mieć konflikt z USA obok UE? Pan Suski nie ma pojęcia o tym. Sam jest pomysłodawcą, ale gada głupoty niż w Wiadomościach w Jedynce. Ja mam prawo oglądać i TVP i TVN i Polsat i słuchać wszystkich stacji radiowych łącznie z Polskim Radiem.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Śro Sty 05, 2022 1:56 pm

A czy on może wrócić w pewnym sensie do tematu ale w innej formie, np. przy rozmyślaniach podczas codziennej kupy kiedy już nie będzie posłem? Już pomijam fakt, że mam nadzieję, że wtedy tego klocka będzie stawiał w więzieniu...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 46 gości