[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Maria Matejko” nowym serialem Polsatu. Nina Terentiew: połączenie kryminału, obyczaju i komedii

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Qwert

„Maria Matejko” nowym serialem Polsatu. Nina Terentiew: połączenie kryminału, obyczaju i komedii

Qwert Śro Maj 20, 2020 6:30 am

Czy my jakoś nagradzamy w kraju osoby, które decydują za obsadę serialu, tzw. Panowie i Panie od castingów, np. Telekamera za najlepszy dobór obsady serialu? Nie, prawda? Patrząc na kolejną obsadę serialu wcale mnie to nie dziwi. W ciągu ostatniej dekady chyba tylko dwa seriale zasługiwałyby na taką nagrodę: "Ranczo" no i może "Leśniczówka" albo "Rodzinka.pl".
Awatar użytkownika
Widz

Re: „Maria Matejko” nowym serialem Polsatu. Nina Terentiew: połączenie kryminału, obyczaju i komedii

Widz Śro Maj 20, 2020 7:11 am

Fajna obsada. Jestem bardzo ciekawy tego projektu :)
Awatar użytkownika
Ja

Re: „Maria Matejko” nowym serialem Polsatu. Nina Terentiew: połączenie kryminału, obyczaju i komedii

Ja Śro Maj 20, 2020 7:25 am

Paulina Chruściel to bardzo dobry wybór. Jest to prawdziwa aktorka a nie celebrytka. I podobna do oryginału. Brawo
Awatar użytkownika
Tekla

Tekla Śro Maj 20, 2020 8:29 am

a już myślałam, że to serial o córce Matejki. A tu znowu kryminał :(
Awatar użytkownika
irena

irena Śro Maj 20, 2020 8:49 am

Ta komedia? W zasadzie juz mogę zrozumieć pozycjonowanie serialu
Awatar użytkownika
Matejko

Matejko Śro Maj 20, 2020 10:04 am

Popracowałbym trochę nad tytułem, ale tak to jestem w dobrej myśli. We Francji okazał się sukcesem i jest już 8 sezonów, a ciekawe jak unas się przyjemnie :).
Awatar użytkownika
XX

XX Śro Maj 20, 2020 11:01 am

Znowu Wesołowski, Wieczorek... gdyby dołożyć jescze Karolaka, Adamczyka i Sthura trzeba byłoby zawiesić inne produkcje, bo nie byłoby komu grać.
Awatar użytkownika
CeRR

CeRR Śro Maj 20, 2020 11:18 am

Dereszowska? Poza tym, ze seriale Polsatu ostatnio są coraz gorsze, to Dereszowska też już ponad moje siły. Życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Kz

Kz Śro Maj 20, 2020 11:19 am

„Lekki serial” „kryminał” „obyczajowy” „nada uśmiechu”........ czyli co wkoncu?
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Maj 20, 2020 11:53 am

A ja już z góry wiem że to będzie kolejna klapa tak jak ten gniot Zawsze Nie Warto to też będzie taką klapą bo babunia Nina zleca takie badziewne gnioty i od razu zamawia 2 sezony bo ma być hit a tu okazuje się że to klapa nuda i sztuczność .
Awatar użytkownika
BeeJay

BeeJay Śro Maj 20, 2020 11:58 am

"Kz" napisał(a): „Lekki serial” „kryminał” „obyczajowy” „nada uśmiechu”........ czyli co wkoncu?

Dokładnie to. Lekki, komediowy kryminał, seksowna w stylu rubensowskim pani komisarz po 40-tce, jej romanse, dorastające dzieci i wątki obyczajowe (we francuskim oryginale także rasowe i lgbt). Wszystkiego po trochu. Zobaczymy co z tego zostanie w polskiej wersji.
Awatar użytkownika
Qwert

Qwert Śro Maj 20, 2020 12:00 pm

"Ja" napisał(a): Paulina Chruściel to bardzo dobry wybór. Jest to prawdziwa aktorka a nie celebrytka. I podobna do oryginału. Brawo
Paulina Chruściel tak, ale cała reszta już mniej.
Awatar użytkownika
Znowu ci sami

Znowu ci sami Śro Maj 20, 2020 12:05 pm

Wesołowski, Wieczorek, Dereszowska...
Znowu te same zgrane twarze. Kto w tych telewizjach przeprowadza castingi? Przełączasz z kanału na kanał a tam ciągle ci sami...
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Śro Maj 20, 2020 12:26 pm

Uwielbiam CANDICE RENOIR, świetny serial kryminalny z kapitalną Cecile Bis w głównej roli.
Awatar użytkownika
Marlena

Marlena Śro Maj 20, 2020 12:30 pm

Obsada? Fajnie, że Chruściel, piękna, utalentowana i nie zgrana. Ale reszta? POLSACIE, po niewypale z celebrytkami pt. ZAWSZE WARTO mogliście bardziej się postarać!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości