[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mariusz Cieślik pożegnał się z Trójką piosenką Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Janek

Mariusz Cieślik pożegnał się z Trójką piosenką Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”

Janek Śro Maj 20, 2020 4:32 pm

Na szczęście do towarzysza Czabańskiego nie dotarły żadne sygnały, że z Trójką coś złego się dzieje. Ja mu wierzę, w końcu osoby, które kilka dni temu chwaliły na potegę dzieła JP2 nie mogą kłamać.
Awatar użytkownika
Tom

Re: Mariusz Cieślik pożegnał się z Trójką piosenką Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”

Tom Śro Maj 20, 2020 4:35 pm

No prawdziwy Hero
Awatar użytkownika
Justyna

Re: Mariusz Cieślik pożegnał się z Trójką piosenką Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”

Justyna Śro Maj 20, 2020 4:36 pm

No prawdziwy gieroj z tego Cieslika. Demokraci z lat 80. opowiadają o cenzurze. Żałośni
Awatar użytkownika
Edek

Edek Śro Maj 20, 2020 4:38 pm

To jeszcze Michniewicz i chyba mamy komplet? Nareszcie można zacząć budować prawdziwą Trójkę z lat 1970
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Maj 20, 2020 4:49 pm

Przecież Cieślik to jedna z twarzy tego demontażu Trójki przez PiS! Co za małość, teraz udawać protest i załamywać ręce.
Awatar użytkownika
K2101

K2101 Śro Maj 20, 2020 4:51 pm

Faktycznie, zapłakać zostało.
Zniszczyli Radio BIS, potem zdjęli Czwórkę z FM w ramach PR(opagandy)24, następnie wrócił J. Sobala rozwalając Lato z Radiem.
Teraz dokonali żywota PR3
Awatar użytkownika
York

York Śro Maj 20, 2020 5:03 pm

No to w sumie ładnie zakończył, że odszedł. Choć gdy na początku audycji puścił Perfect Day, to myślałem, że radio rozwale. Okazało się, że tylko lubi te piosenkę, a nie usiłuje narzucić przekaż dnia.
Awatar użytkownika
Nonono

Re: Mariusz Cieślik pożegnał się z Trójką, puszczając piosenkę Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”

Nonono Śro Maj 20, 2020 5:09 pm

Niech Żyje Wolna Polska! Niech żyje Sra£0 & zdech£0tliwość
Awatar użytkownika
prażak

Re: Mariusz Cieślik pożegnał się z Trójką, puszczając piosenkę Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”

prażak Śro Maj 20, 2020 5:20 pm

Na koniec odejdzie Tomasz Kowalczewski w proteście, że wszyscy odeszli. Sorry, taki żenujący żart.
Awatar użytkownika
Gość 1

Gość 1 Śro Maj 20, 2020 5:21 pm

Czy ci wszyscy super fajni dziennikarze którzy teraz odchodzą wyrabiali 4% słuchalności, te legendy nie do zastąpienia. Coś mi tu nie pasuje. Tacy profesjonaliści i tylko tyle co słabe piwo. Może oni wcale tacy super nie są, może przynudzają jak ich za wielu ludzi nie chce słuchać.
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Śro Maj 20, 2020 5:34 pm

"Gość 1" napisał(a): Czy ci wszyscy super fajni dziennikarze którzy teraz odchodzą wyrabiali 4% słuchalności, te legendy nie do zastąpienia. Coś mi tu nie pasuje. Tacy profesjonaliści i tylko tyle co słabe piwo. Może oni wcale tacy super nie są, może przynudzają jak ich za wielu ludzi nie chce słuchać.

Już widzę jak stacje radiowe zabijają się o trójkowe "gwiazdy". 4% i wszystko jasne, bawcie się w internetach i żebrajta
Awatar użytkownika
Tomy

Tomy Śro Maj 20, 2020 6:10 pm

Jak już tow. Cieślik odszedł, to teraz Wojtek Cejrowski będzie musiał poprowadzić Listę Przebojów.
Awatar użytkownika
pad

pad Śro Maj 20, 2020 6:29 pm

"Tomasz" napisał(a): Przecież Cieślik to jedna z twarzy tego demontażu Trójki przez PiS! Co za małość, teraz udawać protest i załamywać ręce.

Dokładnie, KOwiec sprowadzony do trójki przez świetlika. Męczący przez 2 lata słuchaczy swoją parodią programu satyrycznego czyli 3po3
Awatar użytkownika
Jagoda

Jagoda Śro Maj 20, 2020 7:12 pm

To jakiś żart? Pan Cieślik nie czuje żenady? Nie jest częścią TEGO charyzmatycznego zespołu i nigdy nie będzie. Był tam z zawodu dyrektorem, który coś tam prowadził...
Awatar użytkownika
qqqqq

qqqqq Śro Maj 20, 2020 7:40 pm

"Tomasz" napisał(a): Przecież Cieślik to jedna z twarzy tego demontażu Trójki przez PiS! Co za małość, teraz udawać protest i załamywać ręce.

Już misio o tym zapomniał. Teraz jest bohatyr. Aż mdło się robi, Boszeee
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości