[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mariusz Walter: sprzedaż TVN wymusiła rodzina Jana Wejcherta, byłem przeciwny zatrudnieniu Tellenbacha

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ehh

Mariusz Walter: sprzedaż TVN wymusiła rodzina Jana Wejcherta, byłem przeciwny zatrudnieniu Tellenbacha

Ehh Pon Sie 31, 2015 3:13 am

TVN i jego ramówka to dno. A przez sprzedaż coraz większych części udziałów od dawna nie jest rodzinną firmą.
Tak w ogóle to ramówki polskich, głównych stacji telewizyjnych są na tak niskim poziomie, że w większości nie nic ciekawego.
Awatar użytkownika
girodiwojtek

Re: Mariusz Walter: sprzedaż TVN wymusiła rodzina Jana Wejcherta, byłem przeciwny zatrudnieniu Tellenbacha

girodiwojtek Pon Sie 31, 2015 7:47 am

To co kłótnia w gminie i czy kłótnia w rodzinie :-) ??? a może to kłótnia w rodzinnej gminie :-) ???
Awatar użytkownika
ekspert

Re: Mariusz Walter: sprzedaż TVN wymusiła rodzina Jana Wejcherta, byłem przeciwny zatrudnieniu Tellenbacha

ekspert Pon Sie 31, 2015 8:14 am

po co tak wypowiedź po latach?
Awatar użytkownika
Kika

Kika Pon Sie 31, 2015 8:30 am

Temat taki trochę obok...Nie patrzcie na ramówkę,czy ona jest zła i jak ktoś napisał "dno".Każda telewizja ma coś za pazurami,niestety!!!Ja patrzę na TVN inaczej.To TVN nadała taki ładny standard koloru niebiesko-żółtego.Zrobiła niebieską kropkę,jako przerywnik.I to charakterystyczne pukanie w ekran,że za chwilę zmiana programu...Drobiazgi,ale to było na swój czas nowum.To TVN po raz pierwszy pokazał,że można promować swoje gwiazdy.Zwycięscy programu wieczornego już siedzieli na kanapach programu porannego.Tego nie robiła przedtem ŻADNA telewizja.Takie drobiazgi,ale to były nowości na ten czas.I bardzo,bardzo dobry research do programów porannych.TVN zadbała o pokazywanie ludzi,którzy zrobili coś dobrego dla Polski.Nieznanych bliżej ogółowi.Projektantów samochodów,lekarzy,artystów.Tego też nikt wcześniej nie robił,albo robił z dużym opóźnieniem.Gdy pani Włodarczyk zdobywa złoto to ona już to złoto pokazuje rano w Dzień dobry TVN.Tam komuś się chce naprawdę pracować i mieć dobre pomysły.Pytanie na śniadanie-wstyd,nie pomagają tu żadne liftingi!Wybrałam takie drobiazgi, za które dziękuję TVN-owi.
Awatar użytkownika
Kika

Kika Pon Sie 31, 2015 8:43 am

jeszcze chciałam coś dodac do poprzedniej wypowiedzi.To TVN wpadło na pomysł żartobliwych filmików przedstawiających ramówki.Żadna inna telewizja też tego nigdy nie robiła w takiej formie.To były zwiastuny i komentarz z offu...A teraz proszę,wszystkie kręcą filmy ze swoimi gwiadami! Było więc trochę nowego spojrzenia na oprawę telewizji
Awatar użytkownika
leon

leon Pon Sie 31, 2015 8:58 am

ciekawe
Awatar użytkownika
reksio

reksio Pon Sie 31, 2015 9:11 am

wzruszająca historia ...
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pon Sie 31, 2015 9:47 am

"Kika" napisał(a): Temat taki trochę obok...Nie patrzcie na ramówkę,czy ona jest zła i jak ktoś napisał "dno".Każda telewizja ma coś za pazurami,niestety!!!Ja patrzę na TVN inaczej.To TVN nadała taki ładny standard koloru niebiesko-żółtego.Zrobiła niebieską kropkę,jako przerywnik.I to charakterystyczne pukanie w ekran,że za chwilę zmiana programu...Drobiazgi,ale to było na swój czas nowum.To TVN po raz pierwszy pokazał,że można promować swoje gwiazdy.Zwycięscy programu wieczornego już siedzieli na kanapach programu porannego.Tego nie robiła przedtem ŻADNA telewizja.Takie drobiazgi,ale to były nowości na ten czas.I bardzo,bardzo dobry research do programów porannych.TVN zadbała o pokazywanie ludzi,którzy zrobili coś dobrego dla Polski.Nieznanych bliżej ogółowi.Projektantów samochodów,lekarzy,artystów.Tego też nikt wcześniej nie robił,albo robił z dużym opóźnieniem.Gdy pani Włodarczyk zdobywa złoto to ona już to złoto pokazuje rano w Dzień dobry TVN.Tam komuś się chce naprawdę pracować i mieć dobre pomysły.Pytanie na śniadanie-wstyd,nie pomagają tu żadne liftingi!Wybrałam takie drobiazgi, za które dziękuję TVN-owi.

"POMYSŁY"? przecież to wszystko jest ściągnięte z zachodnich stacji! nie widzę w TVN żadnego nowatorstwa, wszystko jest żywcem zerżnięte z kanałów brytyjskich, amerykańskich...
Awatar użytkownika
"redaktory"

"redaktory" Pon Sie 31, 2015 1:18 pm

"Widz" napisał(a):
"Kika" napisał(a): Temat taki trochę obok...Nie patrzcie na ramówkę,czy ona jest zła i jak ktoś napisał "dno".Każda telewizja ma coś za pazurami,niestety!!!Ja patrzę na TVN inaczej.To TVN nadała taki ładny standard koloru niebiesko-żółtego.Zrobiła niebieską kropkę,jako przerywnik.I to charakterystyczne pukanie w ekran,że za chwilę zmiana programu...Drobiazgi,ale to było na swój czas nowum.To TVN po raz pierwszy pokazał,że można promować swoje gwiazdy.Zwycięscy programu wieczornego już siedzieli na kanapach programu porannego.Tego nie robiła przedtem ŻADNA telewizja.Takie drobiazgi,ale to były nowości na ten czas.I bardzo,bardzo dobry research do programów porannych.TVN zadbała o pokazywanie ludzi,którzy zrobili coś dobrego dla Polski.Nieznanych bliżej ogółowi.Projektantów samochodów,lekarzy,artystów.Tego też nikt wcześniej nie robił,albo robił z dużym opóźnieniem.Gdy pani Włodarczyk zdobywa złoto to ona już to złoto pokazuje rano w Dzień dobry TVN.Tam komuś się chce naprawdę pracować i mieć dobre pomysły.Pytanie na śniadanie-wstyd,nie pomagają tu żadne liftingi!Wybrałam takie drobiazgi, za które dziękuję TVN-owi.

"POMYSŁY"? przecież to wszystko jest ściągnięte z zachodnich stacji! nie widzę w TVN żadnego nowatorstwa, wszystko jest żywcem zerżnięte z kanałów brytyjskich, amerykańskich...

Tak to prawda że to "zerżnięte" ale przedmówca napisał, że komuś się chce ruszyć swoje 4 litery aby coś się działo ! Niestety rodzime media , i to w całości , są bardzo słabiutkie . W wielu redakcjach, nawet jak dostaną "gotowca" do wrzucenia , nie raczą ruszyć się aby to opublikować :P
Awatar użytkownika
skwarek

skwarek Pon Sie 31, 2015 2:43 pm

Teraz są właścicielami Amerykanie ...kiedyś dawno temu to też Amerykanie dla Waltera zbudowali TVN, zrobili to wprowadzając wzorce i standardy jakie wówczas w polsce były KOSMOSEM.
To że firma "wykolegowała" prawowitych twórców i właścicieli ...historia jak w APPLEu :-)
Intrygujące, kto teraz zasiada w zarządzie , kto kilka lat temu podejmował decyzje o zadłużaniu, o sprzedaży , wypłacanych premiach - Ojcowie Sukcesu Sprzedaży :-)
Awatar użytkownika
markus

markus Pon Sie 31, 2015 2:43 pm

Nazywanie ITI i TVN srebrami rodowymi i firmą rodzinną to bezczelność. No i ta gadka o obiektywizmie. Trzymajcie mnie bo padnę ze śmiechu.
Awatar użytkownika
Tomik

Tomik Pon Sie 31, 2015 4:47 pm

Właściciel się zmienił ale ramówka TVN wciąż oklepana i ta sama. Lepiej byłoby aby zamiast ogłupiających paradokumentów w stylu "Ukryta prawda" czy "Szpital" w których głównym tematem są kłótnie i zdrady - wolałbym powrotu teleturnieju "Milionerzy" lub podobnych o tematyce wiedzy ogólnej, oraz koncertów czy filmów przyrodniczych. TVN - zacznijcie w końcu myśleć!
Awatar użytkownika
hmm

hmm Pon Sie 31, 2015 5:44 pm

Gdy firma zadłużała się niemiłosiernie ktoś podejmował takie decyzje o podjęciu kredytów - to taki sportowiec na dopingu to nieuchronnie musiało dojść do sprzedaży . Ktoś z współudziałowców powiedział dość zadłużania się mając rację . Sprzedać puki firma miała jakąś wartość
Awatar użytkownika
lola

lola Pon Sie 31, 2015 10:27 pm

pani Włodarczyk byla w Pytaniu na śniadanie wcześniej niż w dd tvn,bo w sobotę.najpierw sprawdzić potem pisać !
Awatar użytkownika
keke

keke Pon Sie 31, 2015 11:26 pm

TVN jest obiektywne? Żarty sobie facet stroi. To PEŁOwska TV
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości