WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kiki

Marki w czasie epidemii: w oczach klientów zyskują Empik, IKEA, Castorama i Decathlon

Kiki Sob Maj 23, 2020 9:15 pm

nie dziwie się że media expert jest cenione. zamawiałam kilka rzeczy z ich sklepu i zawsze były na czas.
Awatar użytkownika
Jana

Re: Marki w czasie epidemii: w oczach klientów zyskują Empik, IKEA, Castorama i Decathlon

Jana Nie Maj 24, 2020 5:30 pm

"Kiki" napisał(a): nie dziwie się że media expert jest cenione. zamawiałam kilka rzeczy z ich sklepu i zawsze były na czas.

juz nie tylko oto chodzi ale samo wsparcie szpitali, ten hot coś tam czelendż itp to juz mega duzo!
Awatar użytkownika
juli

Re: Marki w czasie epidemii: w oczach klientów zyskują Empik, IKEA, Castorama i Decathlon

juli Nie Maj 24, 2020 5:43 pm

"Jana" napisał(a):
"Kiki" napisał(a): nie dziwie się że media expert jest cenione. zamawiałam kilka rzeczy z ich sklepu i zawsze były na czas.

juz nie tylko oto chodzi ale samo wsparcie szpitali, ten hot coś tam czelendż itp to juz mega duzo!

widziałam ich 16 nieźle sobie poradzili. I jeszcze przed ty challangem dali szpitalom pralki
Awatar użytkownika
Mikele

Mikele Wto Maj 26, 2020 5:08 pm

No media expert dużo dało jeżeli chodzi o te akcje z epidemią. Szacun się im należy.
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość