[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marki w czasie epidemii: w oczach klientów zyskują Empik, IKEA, Castorama i Decathlon

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Kiki

Marki w czasie epidemii: w oczach klientów zyskują Empik, IKEA, Castorama i Decathlon

Kiki Sob Maj 23, 2020 9:15 pm

nie dziwie się że media expert jest cenione. zamawiałam kilka rzeczy z ich sklepu i zawsze były na czas.
Awatar użytkownika
Jana

Re: Marki w czasie epidemii: w oczach klientów zyskują Empik, IKEA, Castorama i Decathlon

Jana Nie Maj 24, 2020 5:30 pm

"Kiki" napisał(a): nie dziwie się że media expert jest cenione. zamawiałam kilka rzeczy z ich sklepu i zawsze były na czas.

juz nie tylko oto chodzi ale samo wsparcie szpitali, ten hot coś tam czelendż itp to juz mega duzo!
Awatar użytkownika
juli

Re: Marki w czasie epidemii: w oczach klientów zyskują Empik, IKEA, Castorama i Decathlon

juli Nie Maj 24, 2020 5:43 pm

"Jana" napisał(a):
"Kiki" napisał(a): nie dziwie się że media expert jest cenione. zamawiałam kilka rzeczy z ich sklepu i zawsze były na czas.

juz nie tylko oto chodzi ale samo wsparcie szpitali, ten hot coś tam czelendż itp to juz mega duzo!

widziałam ich 16 nieźle sobie poradzili. I jeszcze przed ty challangem dali szpitalom pralki
Awatar użytkownika
Mikele

Mikele Wto Maj 26, 2020 5:08 pm

No media expert dużo dało jeżeli chodzi o te akcje z epidemią. Szacun się im należy.
Awatar użytkownika
basik

basik Sob Maj 30, 2020 1:43 pm

kurcze, nie wiedziałam, że media expert tak bardzo pomagał w czasie epidemii :o teraz już wiem, gdzie będę robiła zakupy
Awatar użytkownika
arturkliman

arturkliman Nie Maj 31, 2020 11:59 pm

a co najważniejsze to mają bezdotykową i bezpieczną dostawę, o czym należy obecnie pamiętać.
Awatar użytkownika
Olllek

Olllek Śro Cze 03, 2020 12:28 pm

to prawda dostawy w me sa super bezpieczne
Awatar użytkownika
eskims

eskims Sob Cze 13, 2020 1:15 pm

tez nigdy nie mialem problemow z nimi
Awatar użytkownika
kamilooo

kamilooo Nie Cze 14, 2020 1:25 pm

"Olllek" napisał(a): to prawda dostawy w me sa super bezpieczne

dokadnie, bez problemu na czas wszystko dostarczyli bezdotykowo, będę częściej u nich zamawiał
Awatar użytkownika
cireon

cireon Sob Sie 01, 2020 6:39 pm

Ja to się cieszę że się otworzyli, ale tylko dlatego ze nie lubie zamawiać przez internet. W sklepie porządek, zasady i czyściutko :) Warszawa WP
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości