[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marks&Spencer przeprasza za rasistowskie nazwy biustonoszy. "Musimy się jeszcze dużo nauczyć"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zijka

Marks&Spencer przeprasza za rasistowskie nazwy biustonoszy. "Musimy się jeszcze dużo nauczyć"

Zijka Sob Sie 15, 2020 9:28 am

Wydaje mi się że u nas kontekst tych nazw jest mniej zrozumiały. I tak jak przy np. murzynku (cieście) można stworzyć analogie np. „polaczek” (kulinarny hit Bawarii na bazie kartofli i kapusty, biorąc pod uwagę kontekst historyczny, nie byłoby to miłe), tak w tych kolorach staników, trudno będzie nam to zrozumieć. Może trzeba po prostu przyjąć to, że komuś jest przykro. I że to powinno wystarczyć.
Awatar użytkownika
jac

Re: Marks&Spencer przeprasza za rasistowskie nazwy biustonoszy. "Musimy się jeszcze dużo nauczyć"

jac Sob Sie 15, 2020 10:14 am

OBŁĘD!!!!
Awatar użytkownika
Amman

Re: Marks&Spencer przeprasza za rasistowskie nazwy biustonoszy. "Musimy się jeszcze dużo nauczyć"

Amman Sob Sie 15, 2020 12:27 pm

Świat zmierza w kierunku absolutnej paranoi. To jest tak absurdalne, że mózg eksploduje. Za miesiąc do M&S wejdzie pani, która stwierdzi, że nazwa "kakao" ją "stygmatyzuje i seksualizuje". I na co wtedy zmieni nazwę M&S? Na RGB565? Bo to chyba jedyne "logiczne" wyjście z tej pułapki.
Awatar użytkownika
kasia

kasia Sob Sie 15, 2020 1:03 pm

To się dzieje naprawdę?
Awatar użytkownika
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sob Sie 15, 2020 1:57 pm

niedługo powiedzenie do teściowej " mamusiu" / lub "kochana mamusiu"/ będzie obrazą ? ..........bo przecież nikt teściowej nie lubi!?
Awatar użytkownika
no no

no no Sob Sie 15, 2020 3:41 pm

czakam na przepraszające pokłony dyrektorów np. ZOO - pająk CZARNA i do tego wdowa.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Sob Sie 15, 2020 5:11 pm

Ojej, a co się stanie z naszym rodzimym czekoladowym Murzynkiem? Oby nie podzielił losu Spencerowej bielizny 😎
Awatar użytkownika
Michał

Michał Sob Sie 15, 2020 5:19 pm

Kasztan tez obraźliwy :O ;)
Awatar użytkownika
RhPlus

RhPlus Nie Sie 16, 2020 12:55 am

Ki diabeł?
"Byłam zszokowana, kiedy to zobaczyłem - powiedziała Kimani"
Awatar użytkownika
To ja, wasz copy

To ja, wasz copy Nie Sie 16, 2020 1:13 am

Aj tam. A wystarczyło nazwę białego zamienić na „cocaine” i od razu ten „tobacco” wyglądałby w tym zestawieniu przyjaźniej. :)
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Nie Sie 16, 2020 6:57 am

"RhPlus" napisał(a): Ki diabeł?
"Byłam zszokowana, kiedy to zobaczyłem - powiedziała Kimani"

Kolejna osoba niebinarna, która zmienia dowolnie płeć wypowiadając jedno zdanie?
Awatar użytkownika
-=×=-

-=×=- Nie Sie 16, 2020 9:21 am

Precz z czekoladą!, niech żyją słodkie tabliczki z nasion kakaowca!
Hmm, czy słowo kakao jest jeszcze tolerowane?
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Nie Sie 16, 2020 1:05 pm

Kolejny przypadek tryumfu głupoty nad rozumem.
Awatar użytkownika
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie Sie 16, 2020 1:23 pm

a nazwanie choroby "Afrykański Pomór Świń" to przypadkiem nie obraża Afrykanów?!
Awatar użytkownika
fgss

fgss Nie Sie 16, 2020 4:21 pm

żenujące bzdury. PAni Kusi Kimani zapewne muzułmanka niech się zajmie nierównościami społecznymi w krajach islamskich
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości