[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Marquard Media Polska zadłużone na ponad 20 mln zł, ruszyło postępowanie sanacyjne

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tony

Marquard Media Polska zadłużone na ponad 20 mln zł, ruszyło postępowanie sanacyjne

Tony Pon Gru 16, 2019 8:19 am

Rynek wszystko weryfikuje...
Awatar użytkownika
Info

Re: Marquard Media Polska zadłużone na ponad 20 mln zł, ruszyło postępowanie sanacyjne

Info Pon Gru 16, 2019 9:18 am

Wydawcy! Weźcie to sobie do serca. Gdy biznes słabo się spina, lepiej go zamknąć bez chwili wahania. Bo niby stażyści są super, ale wystarczy poważniejsza wtopa (jak ta z Ruchem) i jesteście ugotowani. Patrz: załączony obrazek.
Awatar użytkownika
Mmp

Re: Marquard Media Polska zadłużone na ponad 20 mln zł, ruszyło postępowanie sanacyjne

Mmp Pon Gru 16, 2019 10:16 am

Autorka znów nierzetelnie podeszła do tematu i ma nieaktualną wiedzę...
Awatar użytkownika
praise the sun

praise the sun Pon Gru 16, 2019 10:18 am

A kiedy ten obiecany wywiad z Biżanem? Nie mogę się doczekać
Awatar użytkownika
Twitter

Twitter Pon Gru 16, 2019 11:00 am

Btw mega śmieszy mnie ta okładka Zawieruchy i jaki to mega aktor. Obejrzałem "Pewnego razu w H." Tarantino. Koleś w całym filmie mówi tylko jedno zdanie do psa (rzuca mu jakąś zabawkę), tylko jedno. Trudno to nazwać nawet epizodem !
Awatar użytkownika
a

a Pon Gru 16, 2019 11:06 am

"Info" napisał(a): Wydawcy! Weźcie to sobie do serca. Gdy biznes słabo się spina, lepiej go zamknąć bez chwili wahania. Bo niby stażyści są super, ale wystarczy poważniejsza wtopa (jak ta z Ruchem) i jesteście ugotowani. Patrz: załączony obrazek.

Biznes się spinał generalnie, bo materiał wyjściowy mieli: tytuły z dobrą marką i pewną treść zapewnioną, na której można pracować (przynajmniej sprzed kilku lat, bo w końcu tytuły licencyjne). To pracownicy i prezentowana treść się nie spinały i nie było komu chwycić to za twarz zaczynając od porządków kadrowych.
Awatar użytkownika
eh

eh Pon Gru 16, 2019 11:07 am

"Twitter" napisał(a): Btw mega śmieszy mnie ta okładka Zawieruchy i jaki to mega aktor. Obejrzałem "Pewnego razu w H." Tarantino. Koleś w całym filmie mówi tylko jedno zdanie do psa (rzuca mu jakąś zabawkę), tylko jedno. Trudno to nazwać nawet epizodem !

kółko graniaste zrobiło "gwiazdę" haha
Awatar użytkownika
Kaz

Kaz Pon Gru 16, 2019 11:24 am

Zbankrutować legendarne czasopismo z gołymi babami, to tylko Polak potrafi!
Awatar użytkownika
hehe

hehe Pon Gru 16, 2019 11:27 am

"Kaz" napisał(a): Zbankrutować legendarne czasopismo z gołymi babami, to tylko Polak potrafi!

Polka :
Awatar użytkownika
Cococo

Cococo Pon Gru 16, 2019 11:28 am

FIRMA NA DNIE , od lat generuje straty a panowie prezesi i dyrektorzy od lat wyplacaja sobie premie i nagrody - tak mniej więcej wygląda obraz obecnego kapitalizmu styropianowego
Awatar użytkownika
Wadal

Wadal Pon Gru 16, 2019 12:34 pm

"Cococo" napisał(a): FIRMA NA DNIE , od lat generuje straty a panowie prezesi i dyrektorzy od lat wyplacaja sobie premie i nagrody - tak mniej więcej wygląda obraz obecnego kapitalizmu styropianowego

Też mnie to ciekawi. Mnóstwo spółek generuje straty. Potem ruchy typu akcje/obligacje/nowi inwestorzy/fundusze vc/upadłości/sanacje/umorzenia ... jak to się długo będzie kręcić?
Awatar użytkownika
Jedi

Jedi Pon Gru 16, 2019 12:57 pm

Pracownicy redakcji! Uciekajcie stamtąd, chodźcie do mnie. Nauczę Was wszystkiego, co potrafię i po dwóch latach ciężkiej pracy będziecie zarabiać dychę i więcej. Naprawdę chętnie Wam pomogę.
Awatar użytkownika
anna

anna Pon Gru 16, 2019 4:25 pm

U każdego fryzjera pełno tych śmieciowych gazetek. I wystarczy.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości