WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Witold Tabaka - nieślubny syn sprintera Wiesława Maniaka

Marta Kielczyk

Witold Tabaka - nieślubny syn sprintera Wiesława Maniaka Czw Sty 28, 2010 8:25 pm

Marta została pozbawiona roboty przez jakieś miernoty //kaktusk im w żopy// - prowadzenia KCH i stołka kierownika w radiu 1. W Panoramie też jej dawno nie było. Marta mnie dropsami ziołowymi Made in Jamaica częstuje, ale już więc tydzień nie miałem dropsa w gębie. A one wciągają jak bagno.
Awatar użytkownika
Tabaka

Re: Marta Kielczyk

Tabaka Czw Lut 04, 2010 12:49 am

Marta traktuje mnie jeszcze jak powietrze, może z powodu że mam krzywe zęby z przodu. Se wyprostuje kombinerkami bez znieczulenia
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Czw Lut 04, 2010 12:49 am

Marta traktuje mnie jeszcze jak powietrze, może z powodu że mam krzywe zęby z przodu. Se wyprostuje kombinerkami bez znieczulenia
Awatar użytkownika
kocur waclaw

kocur waclaw Wto Mar 30, 2010 5:19 pm

JESTEŚ TABAKA URODZIWY JAK ZAWIADOWCA SPODE SOSNOWCA. MORZE NARCIARKA MAREK ZE SYFAMI STERYDOWYMI NA CIEBIE POLECI
Awatar użytkownika
Witold Tabaka

Witold Tabaka Pią Maj 28, 2010 5:04 pm

Byłem połonczony wczoraj z Martą. Wysłali mnie nad takom durzą rzeke na zachodzie do powodzi i miałem łączenie z Martą. Dali mi tylko 50 zł kieszonkowego, to na krzywy ryj żywiłem sie w Caritasie
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Śro Cze 16, 2010 11:46 am

Zarzyj Marta Tabaki
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Pon Cze 28, 2010 8:29 pm

Morze i jestem brzydki, ale za to mam zgrabne łydki
Awatar użytkownika
tabaka

tabaka Czw Sie 05, 2010 6:48 pm

Końskie zęby se wymienie na implanty niedługo na urlopie. W Końskich jest dobry implantator. Już dzieci nie będą drzeć japy na moje widmo. Może i Marta na mnie poleci
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Nie Wrz 05, 2010 1:57 pm

Zanim rano rozmrugam oczy, to z lustra koń na mnie patrzy. Dopiero jak mi sie źrenice zakomodują, to moja kobylasta twarz przybiera cech ludzkich
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Sob Paź 02, 2010 8:03 am

Docenili mnie i wysłali do Egiptu na koncert szopenowski pod piramidami. Wlazłem se w nocy po brzdąkaniu na największą, na sam szpic i zaryczałem w noc: I'm the king of the world ! Aż hieny na pustyni zarechotały. Kilka minut później nadleciał śmigłowiec policyjny ze szperaczem i musiałem spie..dalać skacząc po 3 stopnie naraz.
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Sob Paź 02, 2010 10:49 pm

Kupiłem se dywan w Egipcie za zaoszczędzene kieszonkowe, ale mi skonfiskowali na lotnisku. Na ramieniu se go chciałem wnieść na pokład, ale zabrały egipskie psy lotniskowe. Jestem w plecy na 30 funtów egipskich
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Sob Paź 02, 2010 11:02 pm

Byliśmy na rzece pod Kairem karmić krokodyle. Sie kawałki padliny na kiju wystawiało i krokodyl robił chaps. Chciałem zrobić foto w czasie chapsania i telefon wpadł mi do paszczy krokodylej, ale zdążyłem wytargać i jeszcze przypadkowo zdjęcie sie zrobiło: moja zafrasowana twarz widziana z paszczy bestii. Kapitalna fota. Na World Press Photo wyśle
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Pią Lis 04, 2011 5:48 pm

Dali jej order znowusz. Ja w zasadzie miałem odznake chodowcy golloba pocztowego, ale posiałem
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Nie Lut 26, 2012 4:52 am

Samotna bezsenność mnie dręczy, bo żadna mnie nie chce, chociaż jestem ogier, przynajmniej z pyska
Awatar użytkownika
Tabaka

Tabaka Pon Maj 07, 2012 4:50 pm

Nie chwaląc sie - jestem łowcą zwierząt, znanym szeroko daleko z celnej ręki i pewnego oka. Moja sława sięgła nawet Podlasia. Hasał tam chytry ryży lis Tomasz, straty w drobiu powodował. Miejscowe chłopy zrobiły ściepe i wezwały mnie na pomoc. 15 godzin jechałem do Białegostoku pociągiem, potem jeszcze 3 godziny furmanką do wsi, gdzie ostatnio Tomasza widziano. Czatowalem po nocach 3 tygodnie na dziada. Wreszcie go ujrzałem w noktowizorze, skradał sie czołgając do kurnika z kaczkami. Wyjąłem mojego nagana (to po dziadku z NKWD) i otwarłem ogień bezpośredni. Tylko przerażona w mroku twarz Tomasza mi sie ukazywała przy kolejnych strzałach. O świcie wylazlem ze swej kryjówki i znalazłem trupa cwaniaczka. Co ciekawe bez obrażeń. Musiał paść na zawał. Tomasz w saszetce biodrowej miał fajki, prezerwatywy i 85 tys. euro w gotówce. Co se zabrałem jako łup wojenny. Wdzięczne podlaskie chłopy to nie wiedziały nawet w co mnie całować.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 13 gości