WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rynienka

Marzena Paczuska: „Wiadomości” rozbiły monopol mediów III RP, ataki na mnie to skutek przesilenia na prawicy

rynienka Nie Sie 13, 2017 12:52 am

Pani Paczuska nie ukrywa, że przesilenia na prawicy wpływają na dyskusję o "Wiadomościach". A dlaczego akurat tylko na prawicy? Czy media publiczne, a zwłaszcza ich flagowy program informacyjny nie powinny odzwierciedlać wszystkich opinii i poglądów w państwie?
Awatar użytkownika
abc

Re: Marzena Paczuska: „Wiadomości” rozbiły monopol mediów III RP, ataki na mnie to skutek przesilenia na prawicy

abc Nie Sie 13, 2017 1:06 am

Droga Pani, nawet życzliwi Wam ludzie przyznają, że "Wiadomości" są nie do oglądania. Po prostu propagandę trzeba umieć robić, a u Was zatrudnia się głównie miernych i wiernych. Żyjemy w 2017 roku, samo kopiowanie telewizji Gierka to za mało, świat telewizji poszedł jednak trochę do przodu.
Awatar użytkownika
Seba

Re: Marzena Paczuska: „Wiadomości” rozbiły monopol mediów III RP, ataki na mnie to skutek przesilenia na prawicy

Seba Nie Sie 13, 2017 1:09 am

no skutki są bo jak wytłumaczyć kiedy 30-sekundowy spot reklamowy tuż po „Wiadomościach” TVP kosztuje 6,4 tys. zł a taki sam 30 spot po Wydarzeniach w Polsacie i po Faktach TVN-u kosztuje 24.5 tys zł.
Awatar użytkownika
Gosc

Gosc Nie Sie 13, 2017 2:04 am

Paczuska do zwolnienia! Tacy ludzie powinni nie byc dopyszczrni fo dziennikarstwa jak ona
Awatar użytkownika
DW

DW Nie Sie 13, 2017 2:47 am

Skąd Wy bierzecie te "gorące newsy"? Jakieś propagandowe babsko coś gdzieś chlapnie i od razu niby "gorący news".
Awatar użytkownika
artemis

artemis Nie Sie 13, 2017 4:22 am

Także wprowadzenia „Gościa Wiadomości” w obręb samych „Wiadomości”, co nie było moją decyzją, może obniżać wynik, bo nie każdy gość jest atrakcyjny czy medialny - zaznacza Paczuska

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ma ... na-prawicy

Skąd się biorą tacy spece? Nie każdy gość medialny? Nie każdy scenariusz dobry? Nie każdy aktor atrakcyjny?
Do roboty ! Za co płacimy? Zamiast politykować - wziąć się do uczciwej pracy, koniec dojenia uczciwych ludzi!
Awatar użytkownika
ZP

ZP Nie Sie 13, 2017 5:22 am

"Wiele razy byliśmy lepsi od konkurencji, ale o tym się nie mówi" ..........

... Lepsi kiedy? No chyba tylko wtedy gdy na waszych antenach leci ulubiony gatunek muzyczny "prezesa" Kurskiego czyli disco polo. Nie ważne czy pis czy po. TVP i tak będzie tubą do siania propagandy
Awatar użytkownika
YKK

YKK Nie Sie 13, 2017 6:07 am

Wojenka Sakiewicza z Karnowskimi przeniosła się do TVP?
Awatar użytkownika
myśl

myśl Nie Sie 13, 2017 7:14 am

No i towarzysze narodowo-socjalistycznej władzy (tzw. "prawicy") zaczynają się gryźć się o stołki. Za parę lat skończą na kanapie...
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Nie Sie 13, 2017 7:44 am

"rynienka" napisał(a): Pani Paczuska nie ukrywa, że przesilenia na prawicy wpływają na dyskusję o "Wiadomościach". A dlaczego akurat tylko na prawicy? Czy media publiczne, a zwłaszcza ich flagowy program informacyjny nie powinny odzwierciedlać wszystkich opinii i poglądów w państwie?

Nie, nie powinny!
Media publiczne powinny być patriotyczne, służyć polskiej racji stanu, a nie przeciwko niej. Czy coś w tym jest niezrozumiałego i nieoczywistego?
Media publiczne powinny odzwierciedlać tylko te dobre poglądy, które nie szkodzą naszej polskości. Dlatego nie mogę się zgodzić, że powinny odzwierciedlać wszystkie opinie i poglądy w państwie, bo niestety w państwie nie brakuje opinii i poglądów antypaństwowych... A takich poglądów kategorycznie nie życzę sobie w TVP!
Tylko konserwatywne poglądy i tyle. Od lewactwa są media komercyjne - i niech tak zostanie.
Awatar użytkownika
dziennikarz

dziennikarz Nie Sie 13, 2017 8:40 am

To co robi Paczuska to jest propaganda partyjna a nie dziennikarstwo. Rozumiem że popierają ją Karnowscy bo też są propagandystami ale to deformuje pojęcie dziennikarstwa.
Awatar użytkownika
abi

abi Nie Sie 13, 2017 8:54 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a):
"rynienka" napisał(a): Pani Paczuska nie ukrywa, że przesilenia na prawicy wpływają na dyskusję o "Wiadomościach". A dlaczego akurat tylko na prawicy? Czy media publiczne, a zwłaszcza ich flagowy program informacyjny nie powinny odzwierciedlać wszystkich opinii i poglądów w państwie?

Nie, nie powinny!
Media publiczne powinny być patriotyczne, służyć polskiej racji stanu, a nie przeciwko niej. Czy coś w tym jest niezrozumiałego i nieoczywistego?
Media publiczne powinny odzwierciedlać tylko te dobre poglądy, które nie szkodzą naszej polskości. Dlatego nie mogę się zgodzić, że powinny odzwierciedlać wszystkie opinie i poglądy w państwie, bo niestety w państwie nie brakuje opinii i poglądów antypaństwowych... A takich poglądów kategorycznie nie życzę sobie w TVP!
Tylko konserwatywne poglądy i tyle. Od lewactwa są media komercyjne - i niech tak zostanie.

A co zrobić gdy nie ma dobrych informacji? Nawet pogoda jest antypolska? Samym patriotyzmem, rocznicami, kościelnymi świętami, widokiem ludzi z PiS i ich bełkotliwych doradców programu się nie wypełni. Mamy XXI wiek. Wiadomości mają informować a nie walczyć!
Awatar użytkownika
miami vice

miami vice Nie Sie 13, 2017 9:18 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a):

Nie, nie powinny!

media są od informacji i rozrywki. Niczego nie mają odzwierciedlać. Naucz się tego Neo..coś tam,coś tam
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Nie Sie 13, 2017 9:30 am

"miami vice" napisał(a):
media są od informacji i rozrywki. Niczego nie mają odzwierciedlać.

Media komercyjne może tak.
Ale media publiczne powinny być inne, powinny nie tylko schlebiać gustom, ale też kształtować dobry gust i właściwe postawy. Dlatego nie powinny propagować lewackiej ideologii, ani w programach informacyjnych, ani w żadnych innych programach. Naucz się tego, miami coś tam, coś tam.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Nie Sie 13, 2017 9:32 am

Jeszcze raz przypominam.
Pamiętajcie.
Buhahahahaha.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości