WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Piotr

Maślanka Mrągowska startuje z loterią

Piotr Pon Cze 13, 2022 6:57 am

Hmmm
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Maślanka Mrągowska startuje z loterią

Piotr Pon Cze 13, 2022 7:01 am

Regulamin jak i formularz dostępny dopiero "po fakcie dokonanym" czyli od 13.06 a sprzedaż maślanki w promocyjnym opakowaniu przed 13.06. Dopiero paragony od 13.06 wchodzą do systemu czego KUPUJĄCY NIE WIEDZIAŁ PRZED 13.06 bo na stronie nie było formularza. Czyli wszyscy którzy kupili promocyjne maślanki przed 13.06 mogą się iść bujać, a o tym dowiedzieli się dopiero 13.06 kiedy na stronie zawitał regulamin. "Maślanko", tam gdzie trzeba zrobię wam odpowiednią "reklamę".
Awatar użytkownika
Zuzka

Zuzka Czw Cze 23, 2022 5:53 pm

Gdzie dokonać zarejestrowania paragonu. Bo niestety nie mogę. Formularza także nie mogę nigdzie znaleźć
Awatar użytkownika
Wladek

Wladek Pon Cze 27, 2022 1:21 pm

A ja nie mogę się zarejestrować bo nie chce przyjąć. Czyżby zakupy robione w Biedronce nie są przyjmowane. Coś tu nie gra.
Awatar użytkownika
Ika

Ika Pią Lip 01, 2022 6:54 pm

Pic na wodę. Otwiera się biala strona z napisem.......... Maslanka mragowska i koniec. Czy to na pewno konkurs czy granie wariata???
Awatar użytkownika
Sylwek

Sylwek Nie Lip 03, 2022 9:54 am

E to jakaś kicha z tą maślanką lepiej nie kupować niech stoi i kiśnie w biedronce.
Awatar użytkownika
Bożena

Bożena Nie Lip 03, 2022 12:06 pm

Gdzie zarejestrować paragon??????????????????????
Awatar użytkownika
honorka

honorka Czw Sie 04, 2022 10:26 am

Jak kazdy pic tak i ta . Po kilku latach dowiadujwemy sie kto wygrał i była to loteria niby panstwo ja ogłosiło a co dopiero ta UWAGA WIELKI KIC
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości