WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Donata

Re: Maspex nie zwolni pracowników, którzy zaakceptowali obraźliwe wpisy Tigera. „Nie zamawialiśmy u agencji testowania naszej kontroli”

Donata Pią Sie 18, 2017 9:07 pm

Przeprosili i zapłacili na Powstańców, to świadczy o tym, że im zależy.
Awatar użytkownika
waldek

Re: Maspex nie zwolni pracowników, którzy zaakceptowali obraźliwe wpisy Tigera. „Nie zamawialiśmy u agencji testowania naszej kontroli”

waldek Pią Sie 18, 2017 9:14 pm

"fetiger" napisał(a): Ja się nawet cieszę, bo przynajmniej nie będę miała problemu z wyborem. Od tej pory tiger dla mnie nie istnieje.
Naprawdę i tylko dla tego że zrobili jeden malutki błąd dla mnie to chore jest...
Awatar użytkownika
Sant

Sant Pią Sie 18, 2017 9:14 pm

Myślę, że powinno się im już odpuścić, karę dostali...
Awatar użytkownika
Kara

Kara Sob Sie 19, 2017 1:23 pm

Nie ma co karać pracowników pozbawiając ich pracy, lepiej pozwolić im odpracować swoje winy. tak będzie lepiej dla wszystkich
Awatar użytkownika
Igła

Igła Sob Sie 19, 2017 1:27 pm

Zwalnianie jest najgorszym pomysłem. Tak to przynajmniej odpracują co mają zrobić i wszyscy będą zadowoleni. a na wolontariacie najwięcej się skorzysta.
Awatar użytkownika
Malina

Malina Sob Sie 19, 2017 1:39 pm

Zgadzam się, że najwiecej korzyści przyjdzie z pomocy innym a nie zwalniania pracowników. taki wolontariat na pewno się przyda.
Awatar użytkownika
Lalkarz

Lalkarz Sob Sie 19, 2017 2:54 pm

No i dobrze się skończyło, pomoc wolontariatu się przyda tak samo jak i pieniądze. Dobrze, że przeprosili
Awatar użytkownika
Bartnik

Bartnik Sob Sie 19, 2017 3:07 pm

Dla mnie jest już za dużo tej nagonki na Maspex.. uważam, że skoro przeprosili i wpłacili pieniądze na powstańców, to żałują i nie jest im wszystko jedno.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Sob Sie 19, 2017 3:08 pm

Nie wiem skąd przychodzi wam na myśl, że to było celowe działanie. Dla mnie to po prostu zwykła pomyłka, za którą żałują. Prezes przeprosił wszystkich za reklamę, w dodatku przelał pieniądze dla Powstańców, a to się liczy!
Awatar użytkownika
Agnieszka

Agnieszka Sob Sie 19, 2017 3:09 pm

Wiecie, to polska firma, zatrudniająca tysiące Polaków. Dlatego dla mnie ten bojkot nie ma sensu, bo ucierpią na tym niewinni ludzie.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Sob Sie 19, 2017 3:11 pm

"zbigniew" napisał(a): bylem przeciwny bojkotowi maspexu, bo to nasza firma, ale widze, ze ich przeprosiny sa gowno warte. Ich "reklama" wyglada to na celowe dzialanie i popelnione z pelna swiadomoscia jej obrzydliwego charakteru. Trzeba przypomniec marki jakie naleza do maspexu. Np. Tymbark. Wlasnie patrze na butelke jablkowo-mietowego napoju i wiem, ze to ostatni raz. Pawiński, ty obrzydliwy typie. Seria kon troli krzyzowych urzedu skarbowego, inspekcji pracy, zus i sanpeidu, ktora przeprowadza specjalnie wydelegowani pracownicy ministerstwa (a nie kolesie z zaprzyjaznionych urzedow) powinny dobrze zrobic pawinskiemu.

Ja tam nie widzę celowego działania. Nie wiem czemu widzicie spisek w tej sytuacji i sami się nakręcacie..
Awatar użytkownika
inga

inga Sob Sie 19, 2017 4:03 pm

E tam, temat nalezy zakońćzyć. Przeposili i to się liczy, a nie teraz brać brudy.
Awatar użytkownika
kasiek

kasiek Sob Sie 19, 2017 4:05 pm

Nie ma co przesadzać. Wszedzie o tym trąbią - już dajmy spokój, ile można? Nie ważne już kto zawinił, ważne że dostatecznie przeprosili! Skorzystali na tym Ci, którzy są w największych potrzebach.
Awatar użytkownika
liczek

liczek Sob Sie 19, 2017 4:07 pm

Roztrząsacie aferę z niczego - to była pomyłka. Tyle w temacie. Czas kończy ten przez niektórych ukochany temat
Awatar użytkownika
Eleven

Eleven Nie Sie 20, 2017 11:57 am

Oj ludzie, ludzie sami się nakręcacie i zatruwacie tą nienawiścią. Nie macie innych problemów? Nie wystarczy, że Prezes przeprosił i żałuje za to co się stało? Że wspomaga Powstańców?
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości