WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Bekniem

Maspex podręcznikowo działał w kryzysie wizerunkowym Tigera, marka odbuduje reputację (opinie)

Bekniem Sob Sie 19, 2017 12:38 am

Wzorowo? Serio? ROTFL
Awatar użytkownika
Armand

Re: Maspex podręcznikowo działał w kryzysie wizerunkowym Tigera, marka odbuduje reputację (opinie)

Armand Sob Sie 19, 2017 1:53 am

Co za bzdurny artykuł! Pisany na zamówienie Maspexu. Justynko, napisz dzieciom coś na dobranoc, ok?
Awatar użytkownika
Syrenka

Re: Maspex podręcznikowo działał w kryzysie wizerunkowym Tigera, marka odbuduje reputację (opinie)

Syrenka Sob Sie 19, 2017 4:09 am

"Mimo to kryzysem zarządził wręcz podręcznikowo" według przysłowia "Kowal zawinił, cygana powiesili". Krzysztof Pawiński wykpił się tym podwójnie. Każda reklama musi mieć autoryzację właściciela oraz tym, że te 500 tyś to jest ułamek ładowany w marketing tej firmy. Ryzyko wliczone w koszty. Jeb@ć Maspex za świadome wykorzystanie wizerunku, tych co oddali swoje życie, aby taki buc jak Pawiński zarabiał na tym!
Awatar użytkownika
Br

Br Sob Sie 19, 2017 7:32 am

Ciekawe czy ktoś uwierzy że te działania były skuteczne
Awatar użytkownika
Gość

Gość Sob Sie 19, 2017 8:16 am

Wzorowe bo przed nimi nikt nie zrobił tego lepiej.
Awatar użytkownika
bnn

bnn Sob Sie 19, 2017 9:45 am

Cynicznie zaplanowane działania. ŻADNYCH produktów tej firmy NIGDY nie kupię
Awatar użytkownika
internauta

internauta Sob Sie 19, 2017 10:57 am

"(...) Internet dość szybko zapomina."
Nic nie zostało zapomniane. I nigdy nie będzie. Będę tęsknić za smakiem Kubusia, soku pomarańczowego Tymbark, ale trudno, już ich nie kupuję. Jestem pewny tego, że prezes wiedział. Gdyby nie dał przyzwolenia na całą akcję to przecież zwolniłby osoby odpowiedzialne. Nie zwolnił, bo nie mógł. Ponadto cała ta obraźliwa kampania trwa już od jakiegoś czasu - to nie tylko sprawa z Powstaniem Warszawskim.
Awatar użytkownika
Tańczący mechanik

Tańczący mechanik Sob Sie 19, 2017 11:28 am

W tym artykule było jedno ważne zdanie: nie chodzi o to, żeby rozwiązywać kryzysy, ale o to, żeby do nich nie dopuszczać. Ładnie widać też solidarność w branżuni, jakoś tak niewiele o agencji, która bez skrupułów miesiącami epatowała takimi tragicznymi złotymi myślami. Działania agencji były beznadziejne. Oświadczenie napisane tak jak by to robił ktoś kto nie umie pisać. Później zostało zmienione. Dlaczego nie napiszecie o tym? Przecież Maspex wynajął kogoś za grube pieniądze żeby się tym zajmował. Szkoda że umowy nie są jawne i ludzie nie mogą zobaczyć za jaką kasę robi się takie rzeczy. Gdzie zasada 5p w tym wypadku. Maspex wynajął specjalistów i musiał sam ratować sobie twarz, a agencja się schowała i czeka aż się wszystko uspokoi. Odpowiedzialność ponieśli szeregowi pracownicy i to jest smutne, bo jak projekty są dobre, to myśmy to robili, ale jak jest wpadka to się chowamy. Był jakiś czas temu taki festiwal najgorszych reklam. Szkoda że już go nie ma bo agencja zgarnęła by bezapelacyjnie jeszcze jedną nagrodę.
Awatar użytkownika
moi

moi Sob Sie 19, 2017 1:24 pm

Internet zapomni? Nie piłam nigdy Tigera, ale po tym, co zrobił Maspex zaciskam zęby i szerokim łukiem obchodzę w sklepach ich towary. Naprawdę, trudno będzie mi zapomnieć. Zamienniki w większości znalazłam. Zamienniki produkowane przez polskie firmy - żeby była jasność.
Awatar użytkownika
Ile teraz wydają na takie teksty mające wmówić że są ok?

Ile teraz wydają na takie teksty mające wmówić że są ok? Sob Sie 19, 2017 2:01 pm

Pluli Powstańcom w twarz i chcieli przykryć to jakąś zapomogą - nie wyszło.
Ile razy więcej teraz dają kasy za pisanie takich tekstów które mają przekonać że nie są świniami?
Są i kupione artykuły tego nie zmienią
Awatar użytkownika
jak

jak Sob Sie 19, 2017 3:27 pm

Pieprzysz Bartha. Ja nie jestem internet jakiś tylko konsumentem jestem i Tigera nie będę kupować. Wybór mam.
Awatar użytkownika
Tak

Tak Sob Sie 19, 2017 3:30 pm

Trzeba przyznać, że zadziałali szybko i zdecydowanie. Zarówno przeprosiny jak i pomysł wolontariatu to dobry pomysł. No i przelali sporą sumę
Awatar użytkownika
Jak

Jak Sob Sie 19, 2017 3:33 pm

Szybko wzięli się za działania. Widać, że coś nie wyszło im z tą agencją, ale dobrze że umieją przeprosić.
Awatar użytkownika
jak

jak Sob Sie 19, 2017 3:45 pm

wsparcie działań edukacyjnych w zakresie świadomości o Powstaniu Warszawskim

Pieprzenie Maspexu. Adresowali Tigera do ludzi mających wszystko w dupie i pozbawionych szacunku dla jakichkolwiek wartości, a teraz działania edukacyjne będą wspierać. Konkurencja jest i macie pozamiatane. W tej samej cenie co Tiger jest ze 20 innych energetyków. Każdy tak samo działa.
Awatar użytkownika
monika

monika Sob Sie 19, 2017 3:57 pm

Moim zdaniem ich działania były skuteczne. Jednak na docenienie gestu załugują - pomogli kombatantom. Dal mnie kwota, którą przelali na konto fundacji znaczy bardzo dużo
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości