[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Mateusz Borek: mam kilka pytań ws. pracy, za jakiś czas może wrócę do telewizji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ufo

Mateusz Borek: mam kilka pytań ws. pracy, za jakiś czas może wrócę do telewizji

Ufo Nie Maj 24, 2020 2:29 pm

Orłoś tez chyba miał wiele propozycji, Bosacka, zdaje się, też? I jak się potoczyły ich losy? ;) Prawda jest taka, ze żadnej poważnej propozycji nie będzie, będzie Pan wykorzystywany jaki przestroga dla tych, którzy tez zechcą iść w celebryctwo na plecach marki-matki. Tu po prostu chodzi o pieniądze.
Awatar użytkownika
maxxx golonko

Re: Mateusz Borek: mam kilka pytań ws. pracy, za jakiś czas może wrócę do telewizji

maxxx golonko Nie Maj 24, 2020 2:46 pm

a może stworzą Truskawka TiVi wraz z p. hajto ... hahahahaha!!!
Awatar użytkownika
Je

Re: Mateusz Borek: mam kilka pytań ws. pracy, za jakiś czas może wrócę do telewizji

Je Nie Maj 24, 2020 2:56 pm

Też bym się nie zgodził jako właściciel stacji na to aby mój pracownik z 20 letnim stażem pisał regularnie do Onet, jak w zapasie miałbym deal z interia.
Awatar użytkownika
Kuzyra

Kuzyra Nie Maj 24, 2020 4:05 pm

Nikogo nie obchodzi przebieg kariery tej "gwiazdy" nadętej.
Ludzie obecnie mają inne problemy, niż rozdęte ego pana Borka
Awatar użytkownika
zed

zed Nie Maj 24, 2020 4:16 pm

"Kuzyra" napisał(a): Nikogo nie obchodzi przebieg kariery tej "gwiazdy" nadętej.
Ludzie obecnie mają inne problemy, niż rozdęte ego pana Borka

Programy, w których ze zbolałą miną opowiada historię swego szlachetnego żywota rzeczywiście stają się już męczące.
Awatar użytkownika
Ron

Ron Nie Maj 24, 2020 4:16 pm

Mój Prime....mój Boże....zejdź na ziemię
Awatar użytkownika
Woda sodowa

Woda sodowa Nie Maj 24, 2020 6:39 pm

Buuuul buuuull bulllll
Awatar użytkownika
Ariadna

Ariadna Nie Maj 24, 2020 6:42 pm

O Mateuszu i jego decyzjach zawodowych, będą kiedyś uczyć na zajęciach z etyki dziennikarskiej.

Smutne jednak jest to, że hardego, "odchodzącego na swoje" komentatora, ktoś jednak przyjmie do siebie i znów pozwoli odrosnąć bezczelnej hydrze. Do następnego razu.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Nie Maj 24, 2020 7:48 pm

Najbardziej Borka krytykują ci, którzy mają tańsze samochody niż on zegarek.
Awatar użytkownika
@Adrian

@Adrian Nie Maj 24, 2020 8:49 pm

Dobrze mówisz! Czepiają się biedaki chyba najlepszego prezentera w kraju!
Awatar użytkownika
Chainsaw Chuck

Chainsaw Chuck Nie Maj 24, 2020 9:51 pm

Wspaniale byłoby, gdyby pan Borek wrócił. Jeszcze wspanialej byłoby, gdyby jednak nie wracał.
Awatar użytkownika
Hanek

Hanek Nie Maj 24, 2020 9:54 pm

Jak można stawiać wyżej jakiś kanalik na YT od pracy w Polsacie, gdzie był jedną z największych gwiazd... Chyba że dysponuje milionami i może sobie pozwolić na takie szaleństwo.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Maj 25, 2020 12:02 am

Iwanow lepszy.
Może być też Mielewski, Borek też niezły. Siatkówkę oglądam, ale tylko dziewczyny.
Awatar użytkownika
Long Distance Runner

Long Distance Runner Pon Maj 25, 2020 6:30 am

powodzenia Mateusz. Super komentator, top, duża strata dla stacji, pewnie ktoś skorzysta.
Awatar użytkownika
Polo

Polo Pon Maj 25, 2020 9:09 am

Za promowanie tego mordobicia w Polsacie już dawno powinno ich się pozamykać strach dla dziecka dać pilot do ręki bo wszędzie walą się w łeb czy to 8-10czy 14-16 godz caly czas jakieś MMA KSW boks teraz jeszcze wymyśli sobie walki na gołe pięści kur... wracamy do czasów spartan jeszcze miecze im dać i będzie ok takie rzeczy powinny być po 23 lub zablokowane
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 21 gości