WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Gumiś

Mateusz Morawiecki to premier przewidywalny, nie tak bezbarwny jak Beata Szydło ani tak płaski jak Ewa Kopacz

Gumiś Sob Gru 15, 2018 12:20 pm

Mateuszek Kłamczuszek. Dziwie się że nikt tu tego nie komentuje. Co wypowiedź to przekłamanie, dane z sufitu i sprzeczności. Poza tym słoń w składzie porcelany od słynnej wypowiedzi że wybór Clinton-Trump to wybór między dżumą a cholerą. A teraz całuje cholerę ........
Awatar użytkownika
Tom

Re: Mateusz Morawiecki to premier przewidywalny, nie tak bezbarwny jak Beata Szydło ani tak płaski jak Ewa Kopacz

Tom Sob Gru 15, 2018 12:42 pm

Pan Morawiecki nie wzbudza zaufania. Jego sposób wypowiedzi i wyraz twarzy totalnie mnie nie przekonuje. Jest nijaki i mało wiarygodny. Mistrzem wystąpień jest Tusk. Nawet jak coś zabiera, to po mistrzowsku potrafi przekazać info że to dla naszego dobra. Szydło również całkiem dobrze sobie radziła. Była wiarygoadna w tym co mówi, tworząc wizerunek babki z sąsiedztwa. Tak czy inaczej w PiS powinni pomyśleć o zmianie szefa rzadu.
Awatar użytkownika
hj

Re: Mateusz Morawiecki to premier przewidywalny, nie tak bezbarwny jak Beata Szydło ani tak płaski jak Ewa Kopacz

hj Sob Gru 15, 2018 12:51 pm

Przestałem słuchać jebo kłamstw przy okazji piątego "nowego otwarcia", jakie zdążył ogłosić w ciągu roku. I straciłem rachubę, ile już ich było.
Awatar użytkownika
wujek

wujek Sob Gru 15, 2018 3:48 pm

Jedyny problem tego pana jest taki, że inny pan z Żoliborza może wstać w którąś niedzielę, zjeść rosół, poczytać gazety i iść spać o 19:00, a w poniedziałek rano z Nowogrodzkiej odwołać Mateusza i całą świtę. Z Prezydentem trochę ciężej, ale też dałoby radę.

Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
wujek

wujek Sob Gru 15, 2018 3:52 pm

A no i co do "wizerunków" - był już Kazio Marcinkiewicz, który miał dużą charyzmę, a został wymieniony niczym stażysta.
Awatar użytkownika
Monika

Monika Sob Gru 15, 2018 9:27 pm

Dla mnie zastanawiające jest że BZ WBK miał przez lata prezesa który jest notorycznym kłamcą. Jak to możliwe? Taki system wartości reprezentuje ten bank? Za to płaci miliony? Za to awansuje? Dla mnie straszne.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Gru 15, 2018 9:39 pm

I tak Donald Tusk jest moim idolem.
Awatar użytkownika
gość

gość Sob Gru 15, 2018 9:48 pm

"Monika" napisał(a): Dla mnie zastanawiające jest że BZ WBK miał przez lata prezesa który jest notorycznym kłamcą. Jak to możliwe? Taki system wartości reprezentuje ten bank? Za to płaci miliony? Za to awansuje? Dla mnie straszne.

Niestety należy ubolewać, że do dnia dzisiejszego bank ani jego następca prawny nie przeprosił, że trzymał na stołku kogoś kto wygaduje teraz takie rzeczy . Wiarygodność zerowa.
Awatar użytkownika
Wielce

Wielce Nie Gru 16, 2018 12:27 am

To Tusk stal za sukcesem PO. Porzucil partie na rzecz wiekszych wplywow i zapewne pieniedzy. Wystarczyl rok zeby kolejno Kopacz a nastepnie Schetyna pogrzebali Platforme.
Morawieckiego wizje mnie przerazaja, a jeszcze jak pomysle ze on naprawde w nie wierzy to boje sie o ten kraj.
Wolalem Szydlo, powtarzala slogany ale nie bredzila tak jak ten typ.
Awatar użytkownika
Domini

Domini Nie Gru 16, 2018 12:47 am

Poważnie zastanowiam się: wolę dobrego dentystę od złego i nie interesuje mnie jego rasa, narodowość czy preferencje. Czy lepiej być rządzonym przez głupich ale prawdziwych Polaków z PiSu czy wyemigrować? Jak będą dłużej rządzić i wprowadzać swoją "dojną zmianę" to trzeba dzieci uczyć języków i zmiatać. Tak jak z PRL-u.
Awatar użytkownika
gość

gość Nie Gru 16, 2018 4:48 pm

"Domini" napisał(a): Poważnie zastanowiam się: wolę dobrego dentystę od złego i nie interesuje mnie jego rasa, narodowość czy preferencje. Czy lepiej być rządzonym przez głupich ale prawdziwych Polaków z PiSu czy wyemigrować? Jak będą dłużej rządzić i wprowadzać swoją "dojną zmianę" to trzeba dzieci uczyć języków i zmiatać. Tak jak z PRL-u.

Zamiast zmiatać wystarczy poczekać aż ta narodowa republika sama rozleci się na kawałki. Wszystko wskazuje na to, że zachodnia część da sobie radę bez wschodu ponieważ po zmianie granic w 45 regiony te były w stanie od zera stworzyć swoją tożsamość mimo okradania przez dziesięciolecia przez wschód. Czy ci Państwo ze wschodu nadal myślą, że np. we Wrocławiu zapomniano o rozbieraniu całych ulic i rabowaniu cegły? Teraźniejsze pomysły jakiś portów komunikacyjnych i nierentownych lotnisk na wschodzie wprost uderzają w zachód i po prostu cały czas "się zbiera" . Niemożliwe? Kilka lat temu też pewne rzeczy wydawały się niemożliwe , źródłem całego zła jest centralny budżet, lekiem - zwykła większość która będzie w stanie przegłosować pozbawienie centrali kasy czyli wstrzymać wykonanie budżetu , wprowadzić osobne budżety dla każdego z regionów i wszystko jak ręką odjął, przy okazji likwidując szereg centralnej warszawskiej biurokracji .
Awatar użytkownika
Precz z volksdeutschami

Precz z volksdeutschami Wto Gru 18, 2018 3:01 am

"gość" napisał(a):
"Domini" napisał(a): Poważnie zastanowiam się: wolę dobrego dentystę od złego i nie interesuje mnie jego rasa, narodowość czy preferencje. Czy lepiej być rządzonym przez głupich ale prawdziwych Polaków z PiSu czy wyemigrować? Jak będą dłużej rządzić i wprowadzać swoją "dojną zmianę" to trzeba dzieci uczyć języków i zmiatać. Tak jak z PRL-u.

Zamiast zmiatać wystarczy poczekać aż ta narodowa republika sama rozleci się na kawałki. Wszystko wskazuje na to, że zachodnia część da sobie radę bez wschodu ponieważ po zmianie granic w 45 regiony te były w stanie od zera stworzyć swoją tożsamość mimo okradania przez dziesięciolecia przez wschód. Czy ci Państwo ze wschodu nadal myślą, że np. we Wrocławiu zapomniano o rozbieraniu całych ulic i rabowaniu cegły? Teraźniejsze pomysły jakiś portów komunikacyjnych i nierentownych lotnisk na wschodzie wprost uderzają w zachód i po prostu cały czas "się zbiera" . Niemożliwe? Kilka lat temu też pewne rzeczy wydawały się niemożliwe , źródłem całego zła jest centralny budżet, lekiem - zwykła większość która będzie w stanie przegłosować pozbawienie centrali kasy czyli wstrzymać wykonanie budżetu , wprowadzić osobne budżety dla każdego z regionów i wszystko jak ręką odjął, przy okazji likwidując szereg centralnej warszawskiej biurokracji .
by landyzacji ci się zachciewa volksdeutschu może jeszcze ogłoś niepodległość swojej wsi Tu nie Katalonia Kto wypisuje takie brednie albo idiota albo volksdeutsch
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości