WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zed

Mazurek zarzucił Holeckiej tępą propagandę w „Wiadomościach”, krytykują go szef TAI i publicyści „Sieci”

zed Pon Lip 15, 2019 3:42 pm

Jakim cudem szefem TAI został ktoś tak intelektualnie nieporadny jak Olechowski? Przykro wytykać, ale robi wrażenie niepełnosprawnego.
Awatar użytkownika
widz555

Re: Mazurek zarzucił Holeckiej tępą propagandę w „Wiadomościach”, krytykują go szef TAI i publicyści „Sieci”

widz555 Pon Lip 15, 2019 4:22 pm

Zawód dziennikarza TVP powinien być wpisany na listę zajęć o podwyższonej szkodliwości.
Przejście na emeryturę powinno przysługiwać już po czterech latach "służby".
Awatar użytkownika
Indygo

Re: Mazurek zarzucił Holeckiej tępą propagandę w „Wiadomościach”, krytykują go szef TAI i publicyści „Sieci”

Indygo Pon Lip 15, 2019 4:24 pm

Nie chce mi się tego komentować
Awatar użytkownika
Marzena Paczuszka

Re: Mazurek zarzucił Holeckiej tępą propagandę w „Wiadomościach”. Dziennikarka pyta go o listy ws. przemysłu pogardy

Marzena Paczuszka Pon Lip 15, 2019 6:03 pm

Walcie się dalej
Awatar użytkownika
Co za dzbany

Re: Mazurek zarzucił Holeckiej tępą propagandę w „Wiadomościach”. Dziennikarka pyta go o listy ws. przemysłu pogardy

Co za dzbany Pon Lip 15, 2019 6:06 pm

Karnowski to wyjątkowy dzban taki sam jak Lis, tylko z drugiej strony. O czym on bredzi? O jakiejś „wojnie o Polskę, jak Lis o „wojnie o demokrację”. Dwóch dzbanów co myślą, że ich wypociny na łamach ich pisemek, wpisy na Twitterze albo wystąpienia wideo mają wpływ na preferencje wyborców, a oni sprawują rząd dusz. Ta tępa propaganda na nikim nie robi wrażenia, więc obaj panowie w kaftanik i do Tworek. Bo z dziennikarstwem to żaden z nich, jak Holecka i Olechowski nie mają nic wspólnego. A dla Mazurka szacun :D
Awatar użytkownika
marc

marc Pon Lip 15, 2019 6:18 pm

Jestem zwolennikiem i wyborcą PiS, ale mam też własny rozum. I niestety zabrania mi on uważać "Wiadomości" za obiektywny przekaz informacji. A twierdzenie, że TVP pomaga PiS wygrać wybory to naprawdę ktoś, kto minął się z rozumem musiał wymyślić. Przypominam, że w 2015 r. wygrało PiS i PAD, a TVP było skrajnie za PO. I nie wierzę, że ktoś z elektoratu np. PO czy SLD ogląda TVP. To telewizja dla PiS-owskiego "betonu".
Awatar użytkownika
q

q Pon Lip 15, 2019 6:34 pm

Jak by Pan Olechowski przemilczał to nikt by tego nie zauważył, akolici Dobrej Zmiany i tak nie chcą wierzyć/widzieć a jak już to i tak uważają, że to w dobrej sprawie. Mnie jako "lewaka" rozczuliła naiwność Pana Roberta w tym wołaniu o uczciwość i twarz. Dobrze że ma te wina, jest się na czym oprzeć.
Awatar użytkownika
rfed

rfed Pon Lip 15, 2019 6:40 pm

Mazurek nie kompromituj się
Awatar użytkownika
Ala

Ala Pon Lip 15, 2019 6:41 pm

Mazurek to ten od niepokornego i obiektywnego radia? Są granice samoośmieszania
Awatar użytkownika
olo

olo Pon Lip 15, 2019 6:58 pm

Mazurek pracuje w redakcjach ,co nie pałają miłością do rządu i PiS-u.
Awatar użytkownika
krzak

krzak Pon Lip 15, 2019 8:08 pm

Przemysł pogardy wobec inaczej myślących to uprawia TVPiS, więc Holecka sama niech sobie odpowie
Awatar użytkownika
oksymoron

oksymoron Pon Lip 15, 2019 8:19 pm

dziennikarstwo i tzw. publiczny telewizor
Awatar użytkownika
Rumburak

Rumburak Pon Lip 15, 2019 8:31 pm

Mazurek używa wołacza, jak należy. Olechowski zastępuje ten przypadek mianownikiem: "panie Robercie Mazurek". Nie po polsku.
Awatar użytkownika
Wera

Wera Pon Lip 15, 2019 8:53 pm

Szybko Mazurek został w tym radiu urobiony.... smutne ja się stoczył
Awatar użytkownika
Gino

Gino Pon Lip 15, 2019 9:22 pm

Ja cię nie mogę, jak mówi Kaczyński, tym "niepokornym" zakompleksionym propagandystom z TVPis i wSieci manipulacji naprawdę korbę urwało.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości