WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PR

Medonet.pl w nowej odsłonie z dwustopniowym systemem weryfikacji treści. Anna Zimny-Zając redaktorem naczelnym

PR Pon Sty 27, 2020 12:53 am

Aniu, gratulacje!
Awatar użytkownika
JackTheDoggy

Re: Medonet.pl w nowej odsłonie z dwustopniowym systemem weryfikacji treści. Anna Zimny-Zając redaktorem naczelnym

JackTheDoggy Pon Sty 27, 2020 11:48 am

"...z dwustopniowym systemem weryfikacji treści"

Dwustopniowy to jest chyba system dostania się do treści. Najpierw trzeba standardowo przeklikać się przez stronę główną by potem znów móc przejść na artykuł ;)
Awatar użytkownika
Rodzic

Re: Medonet.pl w nowej odsłonie z dwustopniowym systemem weryfikacji treści. Anna Zimny-Zając redaktorem naczelnym

Rodzic Pon Sty 27, 2020 2:09 pm

Mega pomysł z tą weryfikacja przez lekarzy. Szuryzmów w necie jest masa. Czekałem na miejsce z rzetelną informacją. Powodzenia!
Awatar użytkownika
kamil

kamil Pon Lut 03, 2020 11:10 pm

Przeklikałem się przez kilkanaście artykułów i nie znalazłem żadnego z informacją, że jest zweryfikowane przez jakiegoś lekarza + nazwisko. Możecie podać jakiś? Czy to bubel i z 1 na 50 tekstów tylko będzie weryfikowanych?
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość