Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

MetLife Amplico: Dla nas żadna ludzka sprawa nie jest mała (wideo)

W telewizji, internecie i na outdoorze rusza kampania reklamowa marki ubezpieczeniowej MetLife Amplico. Akcję przygotowały agencje z grupy Ogilvy, firma RedWorks i dom mediowy Mindshare.

Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące Reklamy

Post dawi64 » Nie Kwi 03, 2011 2:56 am

Re: MetLife przejmuje Amplico. Nie będzie żadnych
Autor: Gość: Przestrzegam IP: *.nat.tvk.wroc.pl 03.04.11, 00:36
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
[02.04] 23:58
dawi64
Uwaga.Na takie Coś co nazywa się AMPLICO-METLIFE!!!!!!!!!Oto mój przykład odnośnie Met Life:
3 lata temu od MetLife za pośrednictwem Citi Banku kupiłem subskrypcje na platynę i złoto.W tym czasie złoto zdrożało około 50% a platyna staniała o około 15%.Zgadnijcie ile zarobiłem u MetLife? 0%.Tyle ile wpłaciłem tyle oddali.Zero komentarza.Ktoś chce u nich inwestować?Szczerze mówiąc odradzam.Uwaga!!!!!!Stopniowo co raz częściej na forach pojawiają się negatywne opinie na temat MetLife i nie dziwię się skoro mają takie sukcesy w inwestowaniu pieniędzy klientów.Mój przykład wystarczy a na interia.pl jest już więcej

(Odpowiedz cytując) (Link do tej wypowiedzi) (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18217945]
[03.04] 00:27
[03.04] 00:10
dawi64
Kto ma trochę rozumu w głowie uciekacie od amerykanów najdalej jak się da!!!!!!!!!!Naszym kosztem postanowili sobie odrobić straty.Czytając ostatnie posty o Amplico i to,że do niego dołączył MetLife niczego dobrego nie wróży.Nie wpłacajcie tam ,żadnych pieniędzy choćby wam góry obiecywano.Tak jak pisałem w poprzednim poście 3 lata temu MetLife rozprowadzał swoje pomysły przez City Bank a teraz widzę,że przez Amplico.Przez 3 lata mój zysk PRZY HOSSIE NA GIEŁDACH wyniósł 0%.Potrzebny jeszcze komentarz?
Poleć znajomemu
dawi64

Przeczytaj cały artykuł »

Re: MetLife Amplico: Dla nas żadna ludzka sprawa nie jest mała (wideo)

Post katb » Czw Kwi 07, 2011 4:10 pm

Witam
Mam ten sam problem. Wczoraj przelano mi wlozony w sybsykrypcje kapital. Myslam jednak, ze premia wplynie w pozniejszym terminie, a teraz czytam Pana komentarz jakoby nic nam sie nie nalezalo?! Czy pytal Pan w banku na ten temat? A jesli tak, to jak wytlumaczyli brak premii przy 50% wzroscie wartosci zlota?!
katb

Post Pech » Pią Maj 06, 2011 4:21 pm

Droga Katb, nie chciałabym Cię martwić, ale nie spodziewaj się "drugiej transzy" wypłaty. Ja też miałam na nią nadzieję, nawet poszłam zapytać Doradcę Inwestycyjnego przez duże De i I, bo przecież to tego typu osoba 3 lata temu przekonywała nas, jakie to wspaniałe zyski uzyskamy, inwestując w złoto i platynę. Poszłam więc do doradcy i usłyszałam, że... "no tak, ale tutaj premii nie będzie, bo co prawda złoto mocno podrożało, ale za to platyna bardzo spadła i pociągnęła złoto w dół, bo to nie był produkt obejmujący samą inwestycję w złoto, ale także w platynę - taki koszyk inwestycyjny". W związku z tym niestety trzeba się pogodzić z tym, że zysk z ubezpieczenia jest zerowy. Premii praktycznie nie ma. My zainwestowaliśmy 10000zł, a na koncie pojawiło się... 10125zł.

125 zł, oto ile zarobiliśmy. Tyle firma MetLife potrafi zarobić, obracając pieniędzmi swoich klientów. Współczuję wszystkim, którzy w ten produkt zainwestowali, a moje współczucie rośnie wraz z zainwestowaną kwotą. My nie jesteśmy jeszcze w takiej złej sytuacji. Co ma powiedzieć ktoś, kto zainwestował np. 100 000 zł? Jego zysk wyniesie TYSIĄC ZŁOTYCH. Na miejscu takiej osoby nie odpowiadałabym za siebie...
Pech

Post Inwestor » Czw Wrz 29, 2011 6:53 pm

Płakać mi się chce jak czytam to wszystko.

Ludzie drodzy czy jeśli macie koszyk inwestycyjny w podziale 50/50 i jedno traci a drugie ma taki sam wartościowo zysk jak pierwsze straty to chcecie zysk z jednego a nie tracić na drugim?

Słów brak...
Inwestor

Post 2FCEZZA » Pią Paź 07, 2011 9:57 am

Podzielam Wasze rozgoryczenie, ponieważ ja jestem w takiej samej sytuacji. Po 3-ch latach z zainwestowanej sporej kwoty oszczędności, bo 50.000 zl. w produkt strukturyzowany z opcją ubezpieczenia MetLife z CITIHANDLOWY nie otrzymuję nic. Po prostu ZERO. Myślę, że to jakiś totalny przekręt, ponieważ te dwie instytucje nadal namawiają na kolejne substrypcje i obiecują wysokie zyski. Uważam, że mimo, że nie mamy żadnych szans prawnych na roszczenia wobec tych firm, to powinniśmy wystąpić do Rzecznika Praw Ubezpieczonych oraz nawet do Komisji Nadzoru Finansowego, niech wiedzą, w jaki sposób oszukują klientów. Na pewno nie możemy tego przemilczeć. Pozdrawiam wszystkich nabitych w butelkę.
2FCEZZA

Post 4186VP » Pią Paź 07, 2011 10:55 pm

Uważam, że pretensje powinniśmy kierować do doradców CITI Handlowy, poniewaz to z tym Bankiem podpisujemy umowy i to oni nam nierzetelnie przedstawiają produkt inwestycyjny. Obiecują wysokie zyski,a po upływie okresu inwestycyjnego rozkładają ręce i mówią, że nic nam nie obiecywali.
Powinniśmy nagłośnić sprawę, aby ostrzec kolejnych inwestorów, a instytucje typu MetLife oraz banki nie powiinni się czuć bezkarnie.
4186VP

Post zawiedziony » Pon Paź 17, 2011 5:35 pm

Jak przychodzi do ubezpieczenia to wystarczy imię i nazwisko, ale jak do rezygnacji to 150 000 danych jest potrzebnych, a poza tym ciągle namawianie żeby nie rezygnować. Po rezygnacji pisemnej list wraca z adnotacją poczty "adresat nie posiada skrytki pocztowej w UP Warszawa..." [b] Uważajcie to ubezpieczenie o WIEWLKA ŚCIEMA
zawiedziony

Post Inwestor2 » Pon Paź 24, 2011 7:31 pm

Inwestor napisał(a):Płakać mi się chce jak czytam to wszystko.

Ludzie drodzy czy jeśli macie koszyk inwestycyjny w podziale 50/50 i jedno traci a drugie ma taki sam wartościowo zysk jak pierwsze straty to chcecie zysk z jednego a nie tracić na drugim?

Słów brak...

Na jakiej podstawie stwierdziłeś, że nastąpiła równowaga 50/50 we wzroście złota do spadku platyny? Jeśli zloto rośnie bardziej, niż spadek platyny, to dlaczego nie można wygenerować zysku na złocie i ostatecznie dodatnią stopę zwrotu na tej inwestycji?
Brak słów na taki bezpodstawne uproszczenia.
Chyba jesteś doradcą przez duże "D".
Inwestor2

Post Inwestor2 » Pon Paź 24, 2011 8:02 pm

dawi64 napisał(a):Re: MetLife przejmuje Amplico. Nie będzie żadnych
Autor: Gość: Przestrzegam IP: *.nat.tvk.wroc.pl 03.04.11, 00:36
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
[02.04] 23:58
dawi64
Uwaga.Na takie Coś co nazywa się AMPLICO-METLIFE!!!!!!!!!Oto mój przykład odnośnie Met Life:
3 lata temu od MetLife za pośrednictwem Citi Banku kupiłem subskrypcje na platynę i złoto.W tym czasie złoto zdrożało około 50% a platyna staniała o około 15%.Zgadnijcie ile zarobiłem u MetLife? 0%.Tyle ile wpłaciłem tyle oddali.Zero komentarza.Ktoś chce u nich inwestować?Szczerze mówiąc odradzam.Uwaga!!!!!!Stopniowo co raz częściej na forach pojawiają się negatywne opinie na temat MetLife i nie dziwię się skoro mają takie sukcesy w inwestowaniu pieniędzy klientów.Mój przykład wystarczy a na interia.pl jest już więcej

(Odpowiedz cytując) (Link do tej wypowiedzi) (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18217945]
[03.04] 00:27
[03.04] 00:10
dawi64
Kto ma trochę rozumu w głowie uciekacie od amerykanów najdalej jak się da!!!!!!!!!!Naszym kosztem postanowili sobie odrobić straty.Czytając ostatnie posty o Amplico i to,że do niego dołączył MetLife niczego dobrego nie wróży.Nie wpłacajcie tam ,żadnych pieniędzy choćby wam góry obiecywano.Tak jak pisałem w poprzednim poście 3 lata temu MetLife rozprowadzał swoje pomysły przez City Bank a teraz widzę,że przez Amplico.Przez 3 lata mój zysk PRZY HOSSIE NA GIEŁDACH wyniósł 0%.Potrzebny jeszcze komentarz?
Poleć znajomemu

Uważam, że należy daleko trzymać się od inwestycji proponowanych przez CITI Handlowy z udziałem MetLiefe, ponieważ jak dla mnie jest to świetny sposób na wyciąganie pieniędzy od polskich klientów.
Dam Wam przykład, jak można zarabiać dla klientów Citi Handlowy bez udziału MetLiefe. "58,2 proc. za 3 letni okres inwestycji, czyli 19,4 proc. w skali roku mogli zarobić klienci Citi Handlowego, którzy zainwestowali w Obligacje Strukturyzowane powiązane z cenami złota i platyny. Sami sobie przeczytajcie. http://www.structus.pl/aktualnosci/reko ... handlowego.
Inwestor2

Post ewka » Sob Lut 25, 2012 12:34 am

Przyklad "wielkodusznego" metlife amplico: koniec listopada - telefon z oferta ubezpieczenia (doliczane do abonamentu orange) - proponuja 30 dni gratis (co pani zalezy!) w tym czasie przyslą mi szczegolowe warunki umowy do domu, jak po przeczytaniu nie bede chciala, to odeslę rezygnacje. Chcialam zrezygnowac od razu, ale facet mi mowi co mi zalezy, przeciez pierwsze 30 dni mam gratis, to sobie mysle - no , a jak mnie za tydzien szlag trafi, to bede zalowac... no i zgodzilam sie. Minęło jakies 2 tygodnie, dzwonie tam ze dalej nic nie przyszlo pocztą ( nie chcialam przegapic tego terminu rezygnacji). Gosciu mnie uspokaja, ze zrezygnowac moge 30 dni od otrzymania tej korespondecji, tak więc nie mam sie co martwic. No to luz. Potem jakos o tym zapomnialam (okres swiąteczny), az po jakichs 2-3 fakturach za telefon (nie oglądam ich - to moj błąd!) mysle coś mi te rachunki za duze - i przyglądam sie im a tam po 15 zl ubezpieczenia co miesiac. I mi sie przypomnialo gdzie obiecane warunki umowy ktore mieli przyslac? Dzwonie tam a oni mi kit wciskają ze bylo wyslane - oczywiscie nie bede tu opisywac ile sie musialam naprodukowac zeby kobieta moją dyspozycję o rezygnacji przyjęla (ja rezygnuje a ona mi koniecznie chciala przedstawic tą oferte od nowa). I mowie ze nic nie dostalam a ona ze oni wyslali (dziwne tylko ze mowila ze na początku grudnia wyslali, a ja dzwonilam w polowie grudnia i mi facet jakos nie powiedzial ze juz poszlo). W koncu przyjęła łaskawie moją rezygnację. O dziwo, za jakies 4 dni wyjęłam ze skrzynki warunki umowy - przypomnialo im sie hehe. Wkazdym razie na jakies2-3 skladki mnie naciągneli niby nie duze, bo po 15 zl, ale jednak to uwazam ze naciągnęli mnie i tyle. Tak wiec nie dajcie sie ludzie nabrać na promocyjne 30 dni bezskladkowego ubezpieczenia....
ewka

Post krystyna 57 » Pon Mar 26, 2012 5:56 pm

Jestem w rozpaczy............................5 lat temu po śmierci, zostawiłam pieniądze z polisy męża. Miały zaprocentować. Zostało GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli nie potrafią gospodarzyć ludzkimi finansami, niech idą do gnoju.
krystyna 57

Post krystyna 57 » Pon Mar 26, 2012 5:58 pm

Jestem w rozpaczy............................5 lat temu po śmierci, zostawiłam pieniądze z polisy męża. Miały zaprocentować. Zostało GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli nie potrafią gospodarzyć ludzkimi finansami, niech idą do gnoju.
krystyna 57

Post krystyna 57 » Pon Mar 26, 2012 6:00 pm

Jestem w rozpaczy............................5 lat temu po śmierci, zostawiłam pieniądze z polisy męża. Miały zaprocentować. Zostało GÓWNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli nie potrafią gospodarzyć ludzkimi finansami, niech idą do gnoju. :( :twisted:
krystyna 57

Post oszukana » Pią Sie 30, 2013 1:35 pm

Odradzam ubezpieczenie się w tej firmie.Od ponad 3 miesięcy czekam na wyplate swiedczenia i nic.A jak dzwonie i pytam się ile mają czasu na wypłate to oni an to,że nie mają określonego czasu bo muszą zebrać komplet dokumentów.To jest tak jak w matematyce mają czas do nieskończoności jak tak dalej pójdzie to ja niedoczekam wypłaty tego świadczenia.
oszukana

Post zzzzzzzzzzz » Pią Mar 21, 2014 5:54 pm

Ogolnie to nikomu nie radze zakladac polisy w metlife amplico! to jest jakas tragedia jak potrafią oszukać ludzi.... !!!
zzzzzzzzzzz

Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje tygodnia

Gorace dyskusje miesiaca