WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Rex

Michał Janczura rusza z nowym podcastem: tym razem opowie o eksperymentach medycznych

Rex Pon Paź 03, 2022 10:35 pm

Temat ciekawy, oby formalnie i dramaturgicznie było to zrobione lepiej niż zwykle.
Awatar użytkownika
M

Re: Michał Janczura rusza z nowym podcastem: tym razem opowie o eksperymentach medycznych

M Wto Paź 04, 2022 1:07 pm

"Rex" napisał(a): Temat ciekawy, oby formalnie i dramaturgicznie było to zrobione lepiej niż zwykle.

Dla mnie nie liczy się dramaturgia, a fakty. Fakty, dotarcie do informacji, rzetelność, wysłuchanie obu stron jeśli są, przedstawienie obiektywnie sytuacji, wydarzeń. A to oczywiście można fajnie ubrać, nadać pewien styl, ale ww kwestie to fundamenty.
Awatar użytkownika
Lajonel Riczi

Re: Michał Janczura rusza z nowym podcastem: tym razem opowie o eksperymentach medycznych

Lajonel Riczi Wto Paź 04, 2022 4:14 pm

Ja czekam na podcast Marka w 357 o eksperymentach z listą przebojów.
Awatar użytkownika
Taka przypowiastka

Taka przypowiastka Śro Paź 05, 2022 10:36 pm

"M" napisał(a):
"Rex" napisał(a): Temat ciekawy, oby formalnie i dramaturgicznie było to zrobione lepiej niż zwykle.

Dla mnie nie liczy się dramaturgia, a fakty. Fakty, dotarcie do informacji, rzetelność, wysłuchanie obu stron jeśli są, przedstawienie obiektywnie sytuacji, wydarzeń. A to oczywiście można fajnie ubrać, nadać pewien styl, ale ww kwestie to fundamenty.
Pewien szewc mówił, że buty nie muszą być ładne, ważne by były wygodne. Wszedł kiedyś do innego zakładu i zobaczył, że da się jednak zrobić buty wygodne i ładne zarazem.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości