WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
,,,

Re: Michał Krzymowski po odejściu z „Newsweeka” zajmie się doradztwem komunikacyjnym

,,, Czw Lut 01, 2018 10:45 pm

Czyli teraz będzie pisał z czapy za większy hajs?
Awatar użytkownika
Smutne

Re: Michał Krzymowski po odejściu z „Newsweeka” zajmie się doradztwem komunikacyjnym

Smutne Czw Lut 01, 2018 11:01 pm

Czyli go wywalili za coś, skoro zaczyna od braku pomysłu :( To teraz pytanie: agora, kasa czy inne wątki?
Awatar użytkownika
Jasne

Jasne Pią Lut 02, 2018 12:05 am

"Potrzebowałem zmiany, nowego wyzwania, które dostarczy mi adrenaliny - tłumaczy". Ahahah. Ahahahahahah. Buhahahahahahahshahaha.
Awatar użytkownika
Zdzicho

Zdzicho Pią Lut 02, 2018 2:35 am

No cóż....Newsweek najwidoczniej tonie, skoro pierwsze szczury uciekają z okrętu.
Pan Krzymowski postawił na złego konia i teraz będzie chodził piechotą.
Awatar użytkownika
Renia

Renia Pią Lut 02, 2018 7:37 am

Czemu aż tak bardzo cenzurujecie komentarze? Co jest złego i dyskwalifikujacego w usuniętej opinii, że pan Krzymowski jest mało komunikatywny? Jest i już. To fakt. Stąd pytanie czy może faktycznie doradzać ws komunikacji.
Awatar użytkownika
Kuku

Kuku Sob Lut 03, 2018 4:00 pm

On cale życie komunikaty na zamówienie polityczne lewaków pisze to doświadczenie w piarze ma... najbardziej żałosne jest to że ten swój propagandowy chłam o Kaczyńskim nazywa ... wartościową książką
Awatar użytkownika
Marie

Marie Sob Lut 03, 2018 5:41 pm

Czytanie Newsweeka zaczynałam od Pańskiego artykułu,szkoda że Pan odchodzi , ale życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Wto Lut 13, 2018 2:45 pm

Wybitny dziennikarz. W szczególności udowodnił to w tekstach o przewodniczącym Solidarności, z którym przegrał dwie sprawy cywilne. Kilka tak z Lisem i skutki uboczne nieodwracalne.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości