WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Darek

Michał Migała prowadzi w Trójce „Zimną falę”, a Witold Lazar „Świat do trzeciej”

Darek Pon Paź 18, 2021 9:16 am

Migała to jedyna osoba którą słucham jeszcze w PL radiu. Wydaje mi się ze nigdzie w "eterze" nie ma podobnej audycji. Najlepsza współpraca to i tak była Infulecki i Migała w Dancingu.
Awatar użytkownika
Krzysztof

Re: Michał Migała prowadzi w Trójce „Zimną falę”, a Witold Lazar „Świat do trzeciej”

Krzysztof Pon Paź 18, 2021 9:41 am

Szkoda, że audycja nie nazywa się "Zimny trup"
Pan Migała absolutnie mi nie pasuje do Trójki w innym radiu a i owszem pewnie by się sprawdził, tutaj niestety nie ta chemia :)
Awatar użytkownika
Alf

Re: Michał Migała prowadzi w Trójce „Zimną falę”, a Witold Lazar „Świat do trzeciej”

Alf Pon Paź 18, 2021 1:39 pm

"Krzysztof" napisał(a): Szkoda, że audycja nie nazywa się "Zimny trup"
Pan Migała absolutnie mi nie pasuje do Trójki w innym radiu a i owszem pewnie by się sprawdził, tutaj niestety nie ta chemia

A co teraz w Trojce pasuje? Zacznijmy od tego :P
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Pon Paź 18, 2021 2:54 pm

"Alf" napisał(a):
Pan Migała absolutnie mi nie pasuje do Trójki w innym radiu a i owszem pewnie by się sprawdził, tutaj niestety nie ta chemia

A co teraz w Trojce pasuje? Zacznijmy od tego

Alfie jednynie pasują Ci co są ze starej dobrej gwardii :)
Awatar użytkownika
Xiechan

Xiechan Pon Paź 18, 2021 5:10 pm

A co z Ciechanem??
Awatar użytkownika
byku

byku Pon Paź 18, 2021 5:22 pm

Pudrowania trupa ciąg dalszy
Awatar użytkownika
ZezowateSzczęście

ZezowateSzczęście Pon Paź 18, 2021 11:27 pm

Tak spaść na samo dno. A pamiętam Migałe z Roxy. Odejdź w niepamięć stary capie z Ciechanem pod rękę.
Awatar użytkownika
Mietek

Mietek Wto Paź 19, 2021 8:07 am

Ciechan zamilkł. Podobno kręcą z nim film "Ówolnić Orkę VII"
Awatar użytkownika
jd

jd Wto Paź 19, 2021 8:35 am

Dwa żenujące pisowskie pieski.
Awatar użytkownika
Jam

Jam Wto Paź 19, 2021 8:05 pm

"Alf" napisał(a):

A co teraz w Trojce pasuje? Zacznijmy od tego

KODYM PASUJE!!!!111!111!!!11!!!!
Awatar użytkownika
Arek

Arek Śro Paź 20, 2021 7:06 am

Ale mi szkoda dawnej Trójki, dawnych audycji. Jakie to było super radio echhhhh...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości