WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
K

Re: Michał Pietniczka żegna się z Ringier Axel Springer Polska, Robert Mojsak na czele wideo Onetu

K Wto Wrz 17, 2019 2:51 pm

Michał, powodzenia ! Ps. mogę Twoje miejsce parkingowe ?
Awatar użytkownika
Friend

Re: Michał Pietniczka żegna się z Ringier Axel Springer Polska, Robert Mojsak na czele wideo Onetu

Friend Wto Wrz 17, 2019 3:00 pm

Michał miał taką działkę i obszar nad sobą, że ciekawe ile z życzliwych tu osób ogarnęłoby ją lepiej. Jasne, robił błędy, nie zawsze było różowo, ale kto ich nie robi? Świetny, mega zdolny gość. Życzę mu jak najlepiej!
Awatar użytkownika
m

m Wto Wrz 17, 2019 4:04 pm

Niektórzy uważają, że jedyną poprawną postawą w korporacjach jest rozgrywanie. I to z pokerową twarzą. Michał udowodnił, że można mieć wyniki i tworzyć zgrany zespół zachowując się po ludzku, będąc koleżeńskim i - co ultrarzadkie w korporacjach - szczerym. Powodzenia Pietnik! Będziemy tęsknić!
Awatar użytkownika
Outside korpo

Outside korpo Wto Wrz 17, 2019 6:00 pm

Na ... zawsze mozna luczyc. Zawsze mozna wejsc i poczytac, jak Cie obsr..ają. Zazwyczaj ci, ktorzy się uśmiechali, wszystko ma pewno potrafili lepiej, chetnie zajęliby twoje miejsce, ale jakos dziwnie nikt ich nie docenił jeszcze i wciaz są szeregowcami. I pewniezawsze będą za 5 brutto
Awatar użytkownika
Mojra

Mojra Wto Wrz 17, 2019 7:34 pm

Całe to video nadęcie Onetu zdaje się jest jedną wielką porażką. Prawie nikt tego nie ogląda. Przy tych wydatkach i wynagrodzeniach dla prowadzących pseudo-gwiazd wyżsi "menedżerowie" muszą od czasu do czasu znaleźć kozła ofiarnego by dalej kręcić swoje lody. Ciekawe jak długo jeszcze?
Awatar użytkownika
Pistolecik z Podlasia

Pistolecik z Podlasia Wto Wrz 17, 2019 8:34 pm

Mojsak nie ma studiow. W prywatnej uczelnii nie poradzil sobie jeszcze przed licencjatem. Po kilku latach Lis mu dal szanse w Wydarzeniach, gdy wiekszosc starszych stazem reporterow narzekalo na warunki pracy (zarzuty wprost o mobbing opublikowala Luiza Zalewska) W takichm warunkach nowi, ukladni, na nic nie narzekajacy sa mile widziani, bo stanowia przeciwwagę dla narzekaczy. Po Lisie w Polsacie Mojsak juz dlugo nie zagrzal miejwca.

To jest taki pistolecik z Podlasia. Niewiele zastanawiajacy sie, gorliwie spekniajacy oczekiwnia chlebodawców.
No i coz, do Onetu nadaje sie, bedzie smagal batem kolegow pracujacych w wiekszosci nawet po czterdziestce na umowie cywilno-prawnej / samozatrudnieniu. Co by wydawca nadmiernych kosztow nie ponosil. Tez nie zdziwilbym sie gdy Robert nie mial do dzis tam etatu.
Awatar użytkownika
Kit

Kit Wto Wrz 17, 2019 9:36 pm

"Friend" napisał(a): Michał miał taką działkę i obszar nad sobą, że ciekawe ile z życzliwych tu osób ogarnęłoby ją lepiej. Jasne, robił błędy, nie zawsze było różowo, ale kto ich nie robi? Świetny, mega zdolny gość. Życzę mu jak najlepiej!
Tam byli tacy, co ogarnęliby ją lepiej, ale już ich nie ma. W Onecie a teraz w RASP kompetencje nie są najlepszym kluczem do kariery
Awatar użytkownika
Oo

Oo Śro Wrz 18, 2019 12:47 am

Szkoda takich osób. Powodzenia Pietnik!
Awatar użytkownika
Johnny

Johnny Śro Wrz 18, 2019 7:42 am

Ufff, co za beton, gość o niskich kompetencjach, raz ustalony cel realizował po trupach, technicznie video w rasp leży i kwiczy. Ktoś pytał dlaczego ludzie odchodzą, bo mają dość korpo, dość prezesa który patrzy tylko w Excela, dość dyrektorów którzy liżą się po jajkach.
Awatar użytkownika
Byly pracownik

Byly pracownik Śro Wrz 18, 2019 7:59 am

Karma wraca! Michał jest osobą o niskich kompetencjach w zakresie wideo, w dodatku to osoba która nie szanuje swoich pracowników, która dla firmy zrobi wszystko. Chyba to odejście nie było jednak w 100% jego decyzją, czemu się to ukrywa??? Ah, no tak, bo korporacje nie zwalniają ludzi.
Awatar użytkownika
Kory

Kory Śro Wrz 18, 2019 9:07 pm

Czytam te komentarze i jednej rzeczy dowiedziałem się z nich na pewno - decyzja o odejściu z tej firmy i bycie z dala od tych wszystkich komentujących "kolegów" i "koleżanek" to była najlepsza decyzja zawodowa w moim życiu. Na samą myśl o tych ludziach mnie mdli.

A Tobie Michał, choć nie mieliśmy za bardzo okazji współpracować - powodzenia z dala od tej zgnilizny, juz w innym, ale na pewno lepszym miejscu.
Awatar użytkownika
ms

ms Czw Wrz 19, 2019 11:38 am

"Kory" napisał(a): Czytam te komentarze i jednej rzeczy dowiedziałem się z nich na pewno - decyzja o odejściu z tej firmy i bycie z dala od tych wszystkich komentujących "kolegów" i "koleżanek" to była najlepsza decyzja zawodowa w moim życiu. Na samą myśl o tych ludziach mnie mdli.

A Tobie Michał, choć nie mieliśmy za bardzo okazji współpracować - powodzenia z dala od tej zgnilizny, juz w innym, ale na pewno lepszym miejscu.

To Ci koledzy i koleżanki, którzy od 10-15 lata narzekają na swojego pracodawce, ale trwają w miejscu którego nie lubią, choc to miejsce daje im przyzwoite zatrudnienie. Przy okazji podcinają skrzydła ludziom którym się chce...
Powodzenia Michał!
Awatar użytkownika
AM

AM Sob Wrz 21, 2019 9:21 am

Śniło mi się ze to jeszcze nie koniec zmian
Awatar użytkownika
KC

KC Nie Wrz 22, 2019 9:59 am

Otóż komentujący koledzy i koleżanki z pewnością mieliby więcej empatii gdyby sam Michał okazywał jej choć trochę w trakcie swojego „panowania”. Ale niestety- wykonywał ślepo polecenia Sabiny, ciął excela bez mrugnięcia okiem, wiedząc że to oznacza zwolnienia, mowił wprost, że jak się komuś nie podoba, to na jego miejsce jest 100 osób, bo przecież Onet to takie królestwo, wrzeszczał na spotkaniach jak rozkapryszone dziecko, nie liczyli się dla niego ludzie. Przychodząc do firmy ściągnął swoich znajomków bez kompetencji i tylko im względnie ufał, ale na koniec zwolnił jak trzeba było. Ktoś dobrze napisał, karma wraca. Nikomu nie życzę takiego współpracownika ani tym bardziej szefa!
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Wto Paź 01, 2019 1:19 pm

Ciekawe kto po Pietniku wq się I odejdzie. Jest pare typów, pani S niestety nie ma wyczucia do ludzi I może wq tego czy tamtego.
Czas pokaże - to chyba jeszcze nie koniec.
....takie wylanie frustracji...
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości