WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Xxx

Michał Pietniczka żegna się z Ringier Axel Springer Polska, Robert Mojsak na czele wideo Onetu

Xxx Wto Wrz 17, 2019 7:50 am

Dobra decyzja. RASP to taki wakacyjny kurort w katalogach biur podróży - w folderach i na zdjęciach wyglada atrakcyjnie i z dużym spektrum możliwości. Gdy już jednak dotrzesz na miejsce, okazuje się, ze plaża jest godzinę drogi od hotelu, basen nieczynny a pokoje pozostawiają wiele do życzenia. Powodzenia.
Awatar użytkownika
W końcu

Re: Michał Pietniczka żegna się z Ringier Axel Springer Polska, Robert Mojsak na czele wideo Onetu

W końcu Wto Wrz 17, 2019 8:11 am

W końcu!
Awatar użytkownika
fg

Re: Michał Pietniczka żegna się z Ringier Axel Springer Polska, Robert Mojsak na czele wideo Onetu

fg Wto Wrz 17, 2019 8:23 am

Sympatyczny gosc ale specjalista sredni. zamiast zarzadzac to raczej z kazdym staral sie przyjaznic. Korpo pelne takich ludzi i predzej czy pozniej koncza gdzies za burta. Powodzenia Michal
Awatar użytkownika
Bent

Bent Wto Wrz 17, 2019 8:38 am

Sporo ludzi odchodzi z RASP - coś się stało, bo co chwile wpadam na kogoś kto albo się wlasnie zwolnił stamtąd, albo zaraz zamierza to zrobić.
Awatar użytkownika
Barbara Bilinska

Barbara Bilinska Wto Wrz 17, 2019 8:42 am

Michał powodzenia
Współpraca z Tobą była wielką przyjemnością
Awatar użytkownika
BARNABA

BARNABA Wto Wrz 17, 2019 9:01 am

Powodzenia Pietnik! 😁
Awatar użytkownika
Kulfon

Kulfon Wto Wrz 17, 2019 9:11 am

Kompetencji specjalnych nie miał i raczej na plecach i kolanach innych przysiadywał. Wielkiej straty nie ma.
Awatar użytkownika
Wuj Kabron

Wuj Kabron Wto Wrz 17, 2019 9:15 am

Człowiek wejdzie na wirtualne raz na niemiecko-szwajcarski rok, a tu taki strzał. Mogłeś uprzedzić, tobym się chociaż stosownie ubrał na te okazję :-))))) Powodzenia Pietniku!
Awatar użytkownika
Sdumiona

Sdumiona Wto Wrz 17, 2019 9:16 am

Ciekawe jest to, ze w ostatnim roku z działu wideo odeszło kilku najbliższych współpracowników pani S. Zastanawiające...
Awatar użytkownika
N

N Wto Wrz 17, 2019 9:16 am

Gosc niewiele umial i wszystkiego sie bal. Ale nadrabial byciem milym. Dziwne, ze az tyle wytrwal. Tak czy siak powodzenia, tylko moze juz nie na takim stanowisku
Awatar użytkownika
Nick

Nick Wto Wrz 17, 2019 9:18 am

"Sdumiona" napisał(a): Ciekawe jest to, ze w ostatnim roku z działu wideo odeszło kilku najbliższych współpracowników pani S. Zastanawiające...
Oni odeszli, żeby S. mogła zostać. Proste.
Awatar użytkownika
Byly pracownik

Byly pracownik Wto Wrz 17, 2019 1:09 pm

Pietnik to osoba, ktora nie dotrzymywala slowa, zawsze z usmiechem nr 5 na twarzy. W ogóle nie mówi się głośno o wszystkich odejściach i porażkach onet video. Wojtek z yt, szef studia Krzysiek, szelek, wycięci ludzie z przeglądu i faktu.
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Wto Wrz 17, 2019 1:16 pm

Mojsak to jeszcze wiekszy mistrz promocji...siebie. Najpierw byl Newsweek, potem MIP i sprzedaż a teraz Onet. Ciekawe co wymyślą zaraz. Tyle namieszal i bedzie to widac niestety robil dalej. Ale przeciez najwazniejsze sa Onet Rano i Kuzniar...nie tedy droga koledzy.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Wrz 17, 2019 1:20 pm

Mojsak jest mega słaby, wiedza o video na poziomie Ukrytej Prawdy. Ale ma farta, bo ktoś go lubi i to w tej firmie wystarczy.
Awatar użytkownika
kick

kick Wto Wrz 17, 2019 2:33 pm

Anonimowa frustra się wylewa życzliwych kolegów i koleżanek :)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość