WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
NiePatriota

Michał Rachoń nowym prowadzącym "Woronicza 17" w TVP Info

NiePatriota Pon Lut 15, 2016 12:06 am

To ten Pan, który jako tło profilu na Twitterze ma penisa? To jest poważny dziennikarz telewizji publicznej? Czy prostak?
Awatar użytkownika
amisz

Re: Michał Rachoń nowym prowadzącym "Woronicza 17" w TVP Info

amisz Pon Lut 15, 2016 12:37 am

Jak przyszli, tak pójdą. W tym samym "stylu".
Awatar użytkownika
seba

seba Pon Lut 15, 2016 12:53 am

czyżby to koniec Pana Ziemca?
Awatar użytkownika
Do NiePatriota

Do NiePatriota Pon Lut 15, 2016 1:02 am

"NiePatriota" napisał(a): To ten Pan, który jako tło profilu na Twitterze ma penisa? To jest poważny dziennikarz telewizji publicznej? Czy prostak?

Jesteś typowym lemingiem bo oceniasz pana Rachonia po głupim jego wybryku.

Telewizja Republika połączyła tuzy prawicowych mediów i młodych dziennikarzy, którzy dopiero próbują budować swoją popularność. W tej drugiej grupie wybija się zdecydowanie Michał Rachoń, prowadzący poranne i weekendowe pasmo stacji. Nie ma jeszcze grona wyznawców, ale nie ma też grupy zaprzysięgłych wrogów, co odróżnia go od Bronisława Wildsteina, Rafała Ziemkiewicza czy Tomasza Sakiewicza.
Chociaż do Telewizji Republika widzów mają przyciągnąć wielkie nazwiska prawicowej publicystyki, coraz większą popularność zdobywa w niej młody prezenter Michał Rachoń.

Dziennikarz wydaje się podchodzić łagodnie nawet do rozmówców o zupełnie innych poglądach. Gdy byłem jego gościem w "Podsumowaniu dnia", nie odniosłem wrażenia, że przyszedłem do studia w charakterze tarczy strzelniczej dla Rachonia i Marii Niebowskiej z portalu prawicowego Rebelya.pl. Wręcz przeciwnie, nawet kiedy nie zgadzaliśmy się w tak zasadniczej dla widzów TV Republika sprawie jak Smoleńsk, pozwolono mi spokojnie przedstawić moje zdanie. Równie pozytywne odczucia po wizycie u Michała Rachonia mają inni członkowie redakcji naTemat.

To jest fragment artykułu nt. Rachonia z portalu Tomasza Lisa.
Awatar użytkownika
Do "Do NiePatriota"

Do "Do NiePatriota" Pon Lut 15, 2016 1:36 am

Mam telewizor, widziałem nieraz Rachonia na wizji, oceniam po tym co widziałem, a nie po tym co napisało na Temat.
Awatar użytkownika
toms

toms Pon Lut 15, 2016 1:37 am

Słusznie. Rachoń to bardzo zasłużony członek PiS. Z naciskiem na słowo "członek".
Awatar użytkownika
Do "Do NiePatriota"

Do "Do NiePatriota" Pon Lut 15, 2016 1:39 am

Nazywasz kogoś lemingiem,a korzystasz z tekstu,który był na portalu natemat.pl - podobno nazywany portalem dla lemingów. Nie wyczuwasz, że coś jest nie tak?
Awatar użytkownika
Aqq

Aqq Pon Lut 15, 2016 1:42 am

Uwaga! Rachoń będzie twierdził że jest Obiektywnym Dziennikarzem :-))) W Republika TV PiS owcy zajmują przeszło 90% czasu i ośrodki monitoringu mediów twierdzą że to manipulatorzy. Ale one nie są oczywiście obiektywne :-)
Awatar użytkownika
Rick

Rick Pon Lut 15, 2016 2:47 am

Słaby jest strasznie. Bardzo stronniczy. Śmieje się za często, nie bardzo wiadomo z czego. Jeśli już trzymamy się TV Republika, to nawet tam jest kilka zdolniejszych bestii na wizji.
Awatar użytkownika
MW

MW Pon Lut 15, 2016 6:11 am

Panie Redaktorze, było bardzo dobrze! Dziękuję :-)
Awatar użytkownika
do Wiktor

do Wiktor Pon Lut 15, 2016 7:47 am

Słodkie :) Jakie mądre :D Najzabawniejsze, że jesteś święcie przekonany, że napisałeś coś mądrego. Najsmutniejsze zaś- że wydaje Ci się, że masz rację. A tak niestety nie jest :(
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pon Lut 15, 2016 8:10 am

Rachoń trochę jak nieJaki Afgan - musi sobie potrollować na swój temat :) Ale już wystarczy tych michałków :)
Awatar użytkownika
mechta

mechta Pon Lut 15, 2016 8:46 am

Ten pan powinien poprowadzić wielką orkiestrę symfoniczno -rozrywkową Telewizji Polskiej na festiwaui w Opolu a nie program publicystyczny. Z takim nazwiskiem... :-)
Awatar użytkownika
antykomunista

antykomunista Pon Lut 15, 2016 9:42 am

brawo TVP ,bardzo dobre zmiany! ostatnie lata to byla propaganda PO i banksterów
Awatar użytkownika
kjajs

kjajs Pon Lut 15, 2016 10:35 am

typowy "młody" dziennikarz, lustrzane odbicie Kuźniara z TVN: buta, amatorszczyzna, przekonanie o własnej fajności. Strojenie min, mizdrzenie się do widza, popisywanie się, podlizywanie rozmówcom. Niestety, do takiej młodzieży należy przyszłość dziennikarstwa.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości