WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

Re: Michał Rachoń szarpany na kontrmanifestacji smoleńskiej. „Wykonywałem tam obowiązki dziennikarza”

YKK Pon Lip 10, 2017 10:44 pm

Nie popieram tego typu zachowań ale od kiedy Rachoń jest dziennikarzem?
Awatar użytkownika
Świadek

Re: Michał Rachoń szarpany na kontrmanifestacji smoleńskiej. „Wykonywałem tam obowiązki dziennikarza”

Świadek Pon Lip 10, 2017 10:46 pm

A ja widziałem jak Rachoń wysiadał z tym typem z jednego samochodu. Ale pewnie to przypadek.
Awatar użytkownika
krzysztof

krzysztof Pon Lip 10, 2017 10:47 pm

Rachoń jest śmieciem a nie dziennikarzem. Nie sprawdził się jako rzecznik partii, więc go prezes oddelegował do wydziału propagandy pod Kurskiego. Czy Frasyniukowi nie przeszkadza iść wspólnie z Cimoszewiczem? Po pierwsze - przypomnienie dla funkcjonariusza Rachonia - sąd lustracyjny Cimoszewicza oczyścił, więc niech uważa co łże. Po drugie - czy Rachoniowi nie przeszkadza tow. Piotrowicz czy tow. Kryże (który dla przykładu skazał Czumę i Komorowskiego w 1980 za obchodzenie Święta Niepodległości). PRECZ Z PISOWSKĄ PROPAGANDĄ!
Awatar użytkownika
Bigu

Bigu Pon Lip 10, 2017 10:53 pm

A czemu media nie piszą co było dalej? Że cały tłum skanadował, że to prowokacja odcinając się od wyczynów tego pana?
Awatar użytkownika
BARNABA

BARNABA Pon Lip 10, 2017 10:55 pm

Pan Rachoń nie jest dziennikarzem. Jest tandetnym propagandzistą w reżimowej telewizji. W PRL-u wszystko było jasne, prezenterzy byli partyjni i nic nie musieli udawać. W TVPiS programy informacyjne i publicystyczne prowadzą żałośni hipokryci.
Awatar użytkownika
dh

dh Pon Lip 10, 2017 11:05 pm

Rzecznik PiS udaje dziennikarza. Można i tak.
Awatar użytkownika
rr2

rr2 Pon Lip 10, 2017 11:05 pm

kodziarze miłośnicy demokracji dla wybranych
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pon Lip 10, 2017 11:10 pm

Michał Rachoń jest wspaniałym dziennikarzem wyznającym konserwatywne wartości, a tacy ludzie zawsze wbudzali i będą wzbudzać mój szacunek. Ci, którzy wyżej w komentarzach go krytykują (a raczej BEZCZELNIE OBRAŻAJĄ!), do pięt mu nie dorastają, a swoimi żenującymi lewackimi wpisami tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że lewaków trzeba "przewietrzać".
Awatar użytkownika
kris

kris Pon Lip 10, 2017 11:10 pm

brawo Rachoń. Czas posprzątać bałagan na strychu!
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Pon Lip 10, 2017 11:11 pm

Rachoń to pisowski prowokator. Dokładnie wie, że Cimoszewicz jest lustracyjnie czysty jak łza. Potwierdził to nawet Sąd Najwyższy.
Niech Rachoń, Olechowski itp. "dziennikarze" odważnie zapytają Kaczyńskiego o przeszłość TW "Wolfganga".
Awatar użytkownika
krytyk

krytyk Pon Lip 10, 2017 11:16 pm

Żaden dziennikarz nie powinien być szarpany. Niech jednak obecne tuzy dziennikarstwa w telewizji publicznej pamiętają, że nie tylko jedna strona sporu szarpała.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Pon Lip 10, 2017 11:19 pm

Tandetna ustawka, gdzie my żyjemy?
To dziennikarstwo, czy szopka noworoczna?
Awatar użytkownika
NiePatriota

NiePatriota Pon Lip 10, 2017 11:20 pm

@B.Krzyk, dla nich Sąd Najwyższy to postkomuna. Oni potrzebują swojego sądu.
Awatar użytkownika
Ziut

Ziut Pon Lip 10, 2017 11:28 pm

Skoro politruk Rachoń jest takim gierojem, to n iech zapyta Kaczyńskiego dlaczego kumpluje się z komunistyczną gnidą - Piotrowskim.
Awatar użytkownika
dziadek mróz

dziadek mróz Pon Lip 10, 2017 11:39 pm

Racja dzirnnikarza nie można "szarpać" itp. ale jezeli jest to dziennikarz obiektywny, niezależny, a nie naczelny "politruk" TVP Info wieloletni czlonek PiS Rachoń. W panstwowej TV powinni pracować tylko i wyłacznie dziennikarze niezależni, którzy potrafią swoje przekonania, sympatie, poglady pol. pozostawic w domu i traktowac wszystkich adwersarzy w dyskusjach z jednakowym szacunkiem. Takim dziennikarzem nie jest Rachoń. Są pisma, rozglosnie itp. o różnych pogladach sympatiach i ten "gosciu" tam powinien szukć pracy, Tak jak to całe kierownictwo TVP.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości