WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
reszka

Mieszkańcy wsi i mniejszych miast traktują niedzielne wyjście do centrum handlowego jak rozrywkę

reszka Pon Lip 08, 2019 3:26 pm

To co ktoś robi w niedzielę, to jest tylko i wyłącznie jego sprawa, bardziej martwi samo wprowadzanie takich zakazów, bo wracamy do czasów komuny takimi decyzjami.
Awatar użytkownika
Michał

Re: Mieszkańcy wsi i mniejszych miast traktują niedzielne wyjście do centrum handlowego jak rozrywkę

Michał Pon Lip 08, 2019 10:03 pm

Nie dziwię się co innego mają do roboty. Zakupy i tak muszą zrobić to łączą przyjemne z pożytecznym, szkoda, że im to zostało odebrane, bo z tego co znam sytuację niektórych osób żyjących na wsiach to w soboty nie mogą sobie pozwolić na taki wyjazd.
Awatar użytkownika
wrona

Re: Mieszkańcy wsi i mniejszych miast traktują niedzielne wyjście do centrum handlowego jak rozrywkę

wrona Wto Lip 09, 2019 9:29 am

w takich maluteńkich wsiach mnie to nie dziwi, tam się nic nie dzieje, a weekend mogą pojechać kupić coś sobie iść do kina. Łatwo się mówi jak ktoś w centrum miasta mieszka i ma wszystko na wyciągnięcie ręki
Awatar użytkownika
Amnel

Amnel Wto Lip 09, 2019 9:30 am

"reszka" napisał(a): To co ktoś robi w niedzielę, to jest tylko i wyłącznie jego sprawa, bardziej martwi samo wprowadzanie takich zakazów, bo wracamy do czasów komuny takimi decyzjami.

to swoją drogą każdy ma prawo decydować o swoim czasie i tym co robi
Awatar użytkownika
anka

anka Wto Lip 09, 2019 10:11 pm

cofamy sie, taka prawda, zamiast isc do przodu, a jak nie jestem wierzaca i nie mam dzieci, to co mam robic w niedziele? bo slysze ciagle argumenty ze do kosciola albo spedzac czas z dziecmi, chora akcja z tym zakazem
Awatar użytkownika
teresa

teresa Śro Lip 10, 2019 3:29 pm

Ja traktowałam niedzielę jako dzień pracujący i odpowiadało mi to, teraz zabrali mi jeden ważny dzień pracy i nikt mi tego nie zrekompensuje.
Awatar użytkownika
Domin

Domin Czw Lip 11, 2019 8:04 pm

Mieszkańcom miast zakaz handlu też nie jest na rękę.
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość