WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Krótko

Re: Mikołaj „Jaok” Janusz odchodzi z TVP Info. „Nie zgadzam się na: obmacywanie, agresję, obrażanie mojej matki”

Krótko Czw Maj 09, 2019 11:50 pm

"Ad" napisał(a): Swietny dziennikarz. Lewactwo i feminisms bali sie go jak ognia ! Szacun Jaok.

Szacun? No cóż, takie czasy, nawet szacunek ma dziwny desygnat....
Awatar użytkownika
Łukasz

Re: Mikołaj „Jaok” Janusz odchodzi z TVP Info. „Nie zgadzam się na: obmacywanie, agresję, obrażanie mojej matki”

Łukasz Pią Maj 10, 2019 8:36 pm

A mnie bawi humor Jaoka i będę mu kibicował nawet jak wróci pracować do Agory
Awatar użytkownika
Lubię Pytę.pl

Lubię Pytę.pl Sob Maj 11, 2019 10:59 am

Jaok jest Spoko :)
Awatar użytkownika
sekiel

sekiel Nie Maj 12, 2019 10:34 pm

Brawo Jaok . Jesteśmy z Tobą.Szacun.
Awatar użytkownika
smutek

smutek Sob Cze 29, 2019 6:49 pm

"Jag" napisał(a): Kto ogląda "Pytę", ten wie, , że "Jaok" NIGDY nie był agresywny. Nie wszystkie materiały trzymały poziom, ale robił dobrą robotę. Udowadniał, że często ludzie dają się wpuszczać w maliny, nie wiedzą, po co protestują, nie znają spraw w imię których występują. To powinno mobilizować do szukania argumentów i pogłębiania wiedzy, a nie do ostracyzmu i agresji.

Potwierdzam. Wiec ... co poszlo nie tak?
Awatar użytkownika
Zdegustowany

Zdegustowany Nie Sty 19, 2020 1:14 pm

. W łeb powinien dostać za takie akcje
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości