WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wojtas

Milion widzów widowiska „Wielki test” w TVP1

wojtas Pią Paź 13, 2017 8:14 am

No cóź, wiedza zawsze przegrywa z rozrywką. Nie zmienia to faktu, że to bardzo dobry i potrzebny program. Nie o procenty ogladalności w nim chodzi.
Awatar użytkownika
Władek

Re: Milion widzów widowiska „Wielki test” w TVP1

Władek Pią Paź 13, 2017 8:56 am

Powinniście rozszerzyć tabele po TVP1 o tej porze przegrywa z większą liczbą stacji. TV$ ma już bardzo podobne wyniki w grupie komercyjnej i wypadałoby ją dodawać do takich porównać. W porze testów TV4 ma ponad dwa razy więcej widzów w grupie komercyjnej.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pią Paź 13, 2017 9:27 am

"wojtas" napisał(a): No cóź, wiedza zawsze przegrywa z rozrywką. Nie zmienia to faktu, że to bardzo dobry i potrzebny program. Nie o procenty ogladalności w nim chodzi.

Zgadzam się. To jest program zdecydowanie misyjny i totalną głupotą jest rozliczanie tego typu programów ze słupków oglądalności. Nic złego się nie stało, że program misyjny propagujący wiedzę przegrał w słupkah oglądalności z jakimiś komercyjnymi odmóżdżającymi gniotami dla masowej widowni.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pią Paź 13, 2017 10:03 am

Po raz kolejny TVPiS przegrywa wszystko, co jest do przegrania xD
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pią Paź 13, 2017 10:49 am

Powyższy wpis o godzinie 10:03 nie jest moim wpisem!
To napisał lewacki podszywacz, który jak zwykle musiał popełnić jakąś wpadkę i sam siebie zdemaskować! Lewacki podszywacz chyba nie wie, że na końcu zdania należy stawiać kropkę, a nie jakieś xD. Hahahahaha, co za sromotna wpadka! Zaplułem sobie ze śmiechu ekran laptopa! Tak mnie ten podszywacz rozbawił swoją porażką!

Przypominam, że podszywanie się pod inne osoby (szczególnie tak ważne i zacne, jak moja osoba) jest nie tylko lewackie, ale też nieeleganckie i dziecinne, a przede wszystkim jest żałosne! Aż tak bardzo jesteś pusty, że nie potrafisz podpisać się własnym nickiem? Twoje zachowanie trąci jakimś 12-letnim gimnazjalistą, który ma twarz całą w pryszczach i jest sfrustrowany na cały świat, bo mamusia mu komputer odcięła, a z taką pryszczatą twarzą wstyd się na mieście pokazywać... Naprawdę - taki poziom reprezentujesz, podszywając się pode mnie! Ale i tak mnie nie "wykurzysz", bo ja triumfuję i trwam!
Awatar użytkownika
Karol

Karol Pią Paź 13, 2017 10:50 am

Rozumiem z wypowiedzi, że definicja programu misyjnego jest taka, że to "program, którego nikt nie ogląda ale nie szkodzi, że się na niego wydaję kasę". Czyli można założyć, że czym mniej ludzi ogląda dany program tym jest bardziej misyjny?
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Pią Paź 13, 2017 11:30 am

Konserwatywne wartości to dno.
Awatar użytkownika
MGM

MGM Pią Paź 13, 2017 11:30 pm

"Karol" napisał(a): Rozumiem z wypowiedzi, że definicja programu misyjnego jest taka, że to "program, którego nikt nie ogląda ale nie szkodzi, że się na niego wydaję kasę". Czyli można założyć, że czym mniej ludzi ogląda dany program tym jest bardziej misyjny?

Idąc tym tropem, Wiadomości z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej misyjne :p
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Nie Paź 15, 2017 4:40 pm

Kiedyś w TVP królowały benefisy znanych osób. Teraz Wielkie testy, których formuła - dla mnie - jest nudna jak flaki z olejem. Robią spędy osobistości i siedzą bo ich zaprosili. Ciekawe kiedy będzie test o prezesie?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości