[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ministerstwo Sprawiedliwości wezwało RPO do obrony prezesa Radia Nowy Świat. „Nie mam takich kompetencji”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
eliza

Ministerstwo Sprawiedliwości wezwało RPO do obrony prezesa Radia Nowy Świat. „Nie mam takich kompetencji”

eliza Czw Sie 13, 2020 6:17 am

Znaczy minister nie zna elementarnych zasad związanych z funkcjonowaniem RPO. Co za wstyd...
Awatar użytkownika
Zwrot akcji

Re: Ministerstwo Sprawiedliwości wezwało RPO do obrony prezesa Radia Nowy Świat. „Nie mam takich kompetencji”

Zwrot akcji Czw Sie 13, 2020 6:29 am

TVP tzn PiS teraz bawi się w tytularnego obrońcę demokracji. Mokry sen o kodzie.
Awatar użytkownika
Kobiety są hej ho

Re: Ministerstwo Sprawiedliwości wezwało RPO do obrony prezesa Radia Nowy Świat. „Nie mam takich kompetencji”

Kobiety są hej ho Czw Sie 13, 2020 6:52 am

Unia Europejska już ich wyjaśniła w przypadku Białorusi a ci dalej żyją nadzieją że ludzie w Polsce nie czytają biuletynu komitetu centralnego ue
Awatar użytkownika
jasio

jasio Czw Sie 13, 2020 7:54 am

w dzienniku tv i tak pójdzie/poszedł odpowiedni przekaz i znowy Rzecznik będzie tym złym, do tłuszczy i tak nic nie dotrze poza oficjalnym przekazem.
Awatar użytkownika
patriota

patriota Czw Sie 13, 2020 8:27 am

Bodnar jeszcze chwilę i już cię nie będzie, najbardziej skompromitowane stanowisko i nazwisko od lat.
Awatar użytkownika
Majka

Majka Czw Sie 13, 2020 8:34 am

Czyli RPO nie wypowiadał się w temacie zwolnienia Michalik i Wątłego czy jak mu tam w prywatnej Superstacji? A nie czekaj wypowiadał się.
Awatar użytkownika
Łoren z Buffetu

Łoren z Buffetu Czw Sie 13, 2020 8:55 am

Bodnar, ty nie masz żadnych kompetencji. Uruchamiasz się jak kumplom z PO dzieje się drama. Odejdź skompromitowany człowieku!
Awatar użytkownika
ad

ad Czw Sie 13, 2020 9:11 am

Przerażający jest poziom wiedzy prawnej ministrów tego rządu...
Awatar użytkownika
olo

olo Czw Sie 13, 2020 9:21 am

A kiedy te marsze w obronie Jedlińskiego? ONZ itd? Ale beka :)
Awatar użytkownika
BARNABA

BARNABA Czw Sie 13, 2020 10:37 am

Ministerstwo Sprawiedliwości wezwało RPO do obrony prezesa Radia Nowy Świat a Polski rząd wezwał Białoruś do przestrzegania praworządności. Jak daleko można się posunąć w hipokryzji?
Awatar użytkownika
excalibur

excalibur Czw Sie 13, 2020 6:17 pm

"patriota" napisał(a): Bodnar jeszcze chwilę i już cię nie będzie, najbardziej skompromitowane stanowisko i nazwisko od lat.

Patriota ?? Raczej idiota
Awatar użytkownika
desd

desd Pią Sie 14, 2020 2:51 pm

Zaorał niedorzecznika
Awatar użytkownika
ewa

ewa Sob Sie 15, 2020 2:37 pm

Nasza cenzura jest lepsza nisz wasza - nowe hasło Radia Nowy Świat ?
Awatar użytkownika
marcin

marcin Sob Sie 15, 2020 2:39 pm

czyli PIS pewnie poprze kandydatkę na RPO jak zadeklaruje że zajmie się skandalem w Radiu Nowy Świat
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 5 gości