WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Katol

MKiDN będzie dotować „Więź”, „Jazz Forum”, „Kurier Wnet”, „Wpis” i magazyn SDP. Bez środków dla „Pisma” i „Tygodnika Powszechnego”

Katol Pon Lut 18, 2019 2:13 am

To nie lepiej przyznać wszystko wydawcom katolickim a nie robić ściemę. Brawo tabletowy!
Awatar użytkownika
YKK

Re: MKiDN będzie dotować „Więź”, „Jazz Forum”, „Kurier Wnet”, „Wpis” i magazyn SDP. Bez środków dla „Pisma” i „Tygodnika Powszechnego”

YKK Wto Lut 19, 2019 10:30 am

Jesienią będzie mógł już pan odpocząć panie techniczny.
Awatar użytkownika
Moje imię/nick

Re: MKiDN będzie dotować „Więź”, „Jazz Forum”, „Kurier Wnet”, „Wpis” i magazyn SDP. Bez środków dla „Pisma” i „Tygodnika Powszechnego”

Moje imię/nick Wto Lut 19, 2019 11:45 am

"YKK" napisał(a): Jesienią będzie mógł już pan odpocząć panie techniczny.

Niestety chyba nie - taki politruk jak Gliński to skarb i Kaczyński na pewno go nie wypuści z rąk. A jeśli szanowny przedmówca miał na myśli perspektywę przegranych przez PiS wyborów do Sejmu, to... radziłbym mu przygotować się na dłuuugą zimę. Jeszcze przynajmniej 4 lata, niestety....
Awatar użytkownika
Tesco

Tesco Śro Lut 20, 2019 12:00 am

Cieszę się, że pan minister Gliński wzioł się do roboty i wspiera prawdziwie polskie i katolickie pisma. Dlatego na niego głosowałem.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości