WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Polon

Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eskę. Tylko 1,8 proc. udziału PR3 i 1,1 proc. PR1

Polon Sob Lut 23, 2019 2:13 am

Słuchają ESKI, nie Eskę!

Na litość! Ogarnijcie się z gramatyką, nie róbcie z siebie matołów!
Awatar użytkownika
K2101

Re: Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eskę. Tylko 1,8 proc. udziału PR3 i 1,1 proc. PR1

K2101 Sob Lut 23, 2019 9:11 am

Polskie Radio nie ma obecnie stacji dla młodych. Likwidacja Czwórki doprowadziła do tego, że młodzi przeszli do konkurencji. PR24=TOKFM widać, że młodzi mają już dość ciągłych wzajemnych ataków POPiSu czy innych partii, które nieudolnie rządzą Polską od 1993 r.
A tej propagandy w Polskim Radiu jest dużo. W Czwórce praktycznie zero polityki, w Dwójce zresztą też. Ale Czwórka jest przynajmniej alternatywą dla stacji, w których można słyszeć te same utwory (tzw. Hity) grane 300 razy w miesiącu, przy okazji reklamy i prośby o SMSy.
Polskie Radio straciło młodych słuchaczy i nieprędko ich odzyska bo i tak większość słucha FM, gdzie Czwórki już nie ma.
Awatar użytkownika
Dass

Re: Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM i Eskę. Tylko 1,8 proc. udziału PR3 i 1,1 proc. PR1

Dass Sob Lut 23, 2019 9:16 am

Zetka walczy o podium z RMF Maxx ? No to Michnik będzie musiał postawić na techno 24h.
Awatar użytkownika
Apelowicz

Apelowicz Sob Lut 23, 2019 9:21 am

Jak widać, młodzi nie chcą słuchać KOD-ziarskiego Tok FM oraz rządowego PR24. Apeluję do młodych Polaków, kupujcie ultranowoczesne radioodbiorniki DAB+.
Awatar użytkownika
Emil

Emil Sob Lut 23, 2019 10:06 am

Sam mam 20 i nie lubię eski ani rmf ani podobnych stacji mam dość słuchania o ciągłych konkursach wole słuchać tok fm przynajmniej czegoś można się dowiedzieć a na takim rmf fm czy na esce to tylko komercja nic więcej i ciągle ta sama muzyka nudy
Awatar użytkownika
PL

PL Sob Lut 23, 2019 11:01 am

Szkoda, że Michnik kupił radio Zet, bo do tej pory była jakaś alternatywa dla RMF-u, a teraz, po przejęciu rozgłośni sumienie zmusiło mnie do usunięcia Zetki z ulubionych w radiu
Awatar użytkownika
cda

cda Sob Lut 23, 2019 11:29 am

"PL" napisał(a): Szkoda, że Michnik kupił radio Zet, bo do tej pory była jakaś alternatywa dla RMF-u, a teraz, po przejęciu rozgłośni sumienie zmusiło mnie do usunięcia Zetki z ulubionych w radiu
Agora kupiła tylko 40 % akcji radia zet
Awatar użytkownika
Polones Copue

Polones Copue Sob Lut 23, 2019 3:47 pm

Jak byłem młody, to słuchałem PR3, PR2, PR1 - w tych stacjach było coś do powiedzenia, coś do dowiedzenia się.
Z ludzi, którzy za młodu słuchają Eski i RMF wyrosną niestety ćwoki :-(
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Sob Lut 23, 2019 4:29 pm

Jakbym miał słuchać Eski czy RMF FM, to bym wolał nie słuchać wcale :)
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Nie Lut 24, 2019 1:43 am

RMF był fajnym radiem w latach 90-tych. Ale już nie dziś. Dziś wolę radio publiczne, choć też mam zastrzeżenia. No ale na bezrybiu... W aucie za to najlepiej mi się słucha Złotych Przebojów.
Awatar użytkownika
Gg

Gg Nie Lut 24, 2019 2:11 am

Eska to najlepsze radio w Polsce i na świecie. Słucham tylko eski . Eska rządzi. Eska nr 1.
Awatar użytkownika
Kuba25

Kuba25 Nie Lut 24, 2019 6:57 am

Meloradio wymiata 😁
Awatar użytkownika
Botak

Botak Nie Lut 24, 2019 12:04 pm

Najlepsze jest Rock Radio następnie Antyradio. Jednak i tak wolę coś z internetu gdzie nie ma reklam i propagandy.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Nie Lut 24, 2019 5:38 pm

Eska to przeszłość chyba, że w nocy to co innego. Jednakże wolę Radio PiK oraz Trójkę (głównie Topy Wszechczasów), Jedynka okazjonalnie.
Awatar użytkownika
tak

tak Nie Lut 24, 2019 9:21 pm

Ja polecam słuchać lokalnych rozgłośni.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość